Kdo je to?
Kdo je to, byl Kecka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kecka? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Kecka?

Jaký je význam slova Kecka? Co to znamená?

Kecka je osoba, která neustále mluví, aniž by se příliš starala o obsah toho, co říká. Velmi často si to, co líčí, přibarvuje nebo si vymýšlí úplně nové nepravdivé příběhy, aby se udělala zajímavější. Mnohdy lže tak dlouho a hodnověrně, až svému vyprávění sama uvěří.
Kecka se někdy říká i takovému člověku, který mluví neustále a nechce pustit ke slovu někoho jiného, popřípadě také dětem, které si hodně vymýšlejí.Kdo je to, byl Kecka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kecka? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kecka? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Antisemitismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Smartphone? Znáte pojem Azbest? Znáte termín Trilobit?

Klíčová slova: formulace, kdo je Kecka?, wiki, vlastnosti, slovo, přesný výraz, význam slova, heslo, lexikon, význam, kdo to je, informace, vysvětlení, přesný význam, definice, původ slova

Pojem Kecka je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kecka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Kecka na Google.cz

Najít slovo Kecka ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Kecka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kecka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kecka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kecka? Kdo to byl Kecka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kecka? Definice pojmu Kecka je v kategorii vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.