Kdo je to?
Kdo je to, byl Kecka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kecka? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Kecka?

Jaký je význam slova Kecka? Co to znamená?

Kecka je osoba, která neustále mluví, aniž by se příliš starala o obsah toho, co říká. Velmi často si to, co líčí, přibarvuje nebo si vymýšlí úplně nové nepravdivé příběhy, aby se udělala zajímavější. Mnohdy lže tak dlouho a hodnověrně, až svému vyprávění sama uvěří.
Kecka se někdy říká i takovému člověku, který mluví neustále a nechce pustit ke slovu někoho jiného, popřípadě také dětem, které si hodně vymýšlejí.Kdo je to, byl Kecka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kecka? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kecka sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Antisemitismus? Pamatujete si definici pojmu Kapari? Znáte pojem Azbest? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vivisekce?

Klíčová slova: co znamená, lexikon, popis, informace, vlastnosti, Kecka, kdo je Kecka?, etymologie, heslo, význam, termín, co je to Kecka?, přesný výraz, definice, slovo, kdo to je

Pojem Kecka je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat termín Kecka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Kecka ve Wikipedii

Hledat slovo Kecka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Kecka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kecka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Kecka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kecka? Kdo to byl Kecka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kecka? Definice pojmu Kecka se nachází v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).