Kdo je to?
Kdo je Jitka Molavcová? Životopis Jitka Molavcová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Jitka Molavcová?

Kdo je Jitka Molavcová? Životopis, informace, biografie, hudba

Jitka Molavcová je zpěvačka, herečka, hudebnice, spisovatelka a moderátorka. Je absolventkou grafické školy. Většinu svého uměleckého života spojila s divadlem Semafor, kde vystupuje nejčastěji s Jiřím Suchým a vytváří hlavní ženské role v semaforských hrách. Smysl pro komiku, ženský půvab a nadání jí vynesly také role ve filmu a v televizi.
Jitka Molavcová je také autorkou mnoha pořadů pro děti. Spolupracuje i s Hudební divadlem v Karlíně, kde vystupovala například v hlavní roli v muzikálu Hello Dolly. Za originální ztvárnění získala cenu Thálie. Hraje též na saxofon a další hudební nástroje, moderuje a spolupracuje s rozhlasem. Je také autorkou několika pohádkových knížek pro děti.Kdo je Jitka Molavcová? Životopis Jitka Molavcová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Jitka Molavcová

Národnost: česká
Datum narození: 17. března 1950
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jitka Molavcová? s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Outdoor? Pamatujete si definici pojmu Kyčelník? Víte, co je to Modifikace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Léto?

Klíčová slova: osobnosti, informace, osobnost, lexikon, wikipedie, životopis, datum narození, místo narození, hudba, wiki, narození, hudba, kdo je Jitka Molavcová?, popis, zajímavosti, kdy se narodila Jitka Molavcová?

Pojem Jitka Molavcová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jitka Molavcová

Hledat heslo Jitka Molavcová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Jitka Molavcová ve Wikipedii

Najít výraz Jitka Molavcová na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Jitka Molavcová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Jitka Molavcová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jitka Molavcová například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jitka Molavcová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jitka Molavcová? Kdy se narodila Jitka Molavcová? Kde se narodila Jitka Molavcová? Jitka Molavcová se nachází v kategorii Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jitka Molavcová například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Molavcová i v jiné kategorii než je hudba.