Kdo je to?
Kdo je to Jitka Molavcová? Životopis Jitka Molavcová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jitka Molavcová?

Kdo je to Jitka Molavcová? Stručný životopis

Jitka Molavcová je zpěvačka, herečka, hudebnice, spisovatelka a moderátorka. Je absolventkou grafické školy. Většinu svého uměleckého života spojila s divadlem Semafor, kde vystupuje nejčastěji s Jiřím Suchým a vytváří hlavní ženské role v semaforských hrách. Smysl pro komiku, ženský půvab a nadání jí vynesly také role ve filmu a v televizi.
Jitka Molavcová je také autorkou mnoha pořadů pro děti. Spolupracuje i s Hudební divadlem v Karlíně, kde vystupovala například v hlavní roli v muzikálu Hello Dolly. Za originální ztvárnění získala cenu Thálie. Hraje též na saxofon a další hudební nástroje, moderuje a spolupracuje s rozhlasem. Je také autorkou několika pohádkových knížek pro děti.Kdo je to Jitka Molavcová? Životopis Jitka Molavcová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Jitka Molavcová

Národnost: česká
Datum narození: 17. března 1950
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jitka Molavcová sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Legionella? Znáte termín Nízký tlak? Víte, co je to SWIFT? Víte, co je to Dalekozrakost?

Klíčová slova: heslo, přesný význam, co je to Jitka Molavcová?, hudba, vysvětlení, etymologie, popis, slovo, termín, popis, formulace, lexikon, co znamená, přesný výraz, kdo to je, odborný výraz

Pojem Jitka Molavcová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Jitka Molavcová ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Jitka Molavcová na Google.cz

Hledat frázi Jitka Molavcová ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jitka Molavcová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jitka Molavcová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jitka Molavcová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jitka Molavcová? Kdo to byl Jitka Molavcová? Kdy se narodil Jitka Molavcová? Kde se narodil Jitka Molavcová? Jitka Molavcová se nachází v sekci hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jitka Molavcová řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Molavcová i v jiné kategorii než je hudba.