Kdo je to?
Kdo je to Jitka Molavcová? Životopis Jitka Molavcová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jitka Molavcová?

Kdo je to Jitka Molavcová? Stručný životopis

Jitka Molavcová je zpěvačka, herečka, hudebnice, spisovatelka a moderátorka. Je absolventkou grafické školy. Většinu svého uměleckého života spojila s divadlem Semafor, kde vystupuje nejčastěji s Jiřím Suchým a vytváří hlavní ženské role v semaforských hrách. Smysl pro komiku, ženský půvab a nadání jí vynesly také role ve filmu a v televizi.
Jitka Molavcová je také autorkou mnoha pořadů pro děti. Spolupracuje i s Hudební divadlem v Karlíně, kde vystupovala například v hlavní roli v muzikálu Hello Dolly. Za originální ztvárnění získala cenu Thálie. Hraje též na saxofon a další hudební nástroje, moderuje a spolupracuje s rozhlasem. Je také autorkou několika pohádkových knížek pro děti.Kdo je to Jitka Molavcová? Životopis Jitka Molavcová, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Jitka Molavcová

Národnost: česká
Datum narození: 17. března 1950
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jitka Molavcová? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Legionella? Znáte pojem Svobodárna? Víte, co je to SWIFT? Vzpomenete si na definici slova Bidet?

Klíčová slova: etymologie, formulace, slovo, definice, co znamená, význam pojmu, popis, přesný výraz, synonymum, kdo to je, informace, původ slova, lexikon, význam, termín, význam slova

Pojem Jitka Molavcová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jitka Molavcová zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jitka Molavcová ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Jitka Molavcová na Youtube

Hledat frázi Jitka Molavcová ve Wikipedii

Najít výraz Jitka Molavcová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jitka Molavcová například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Jitka Molavcová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jitka Molavcová? Kdo to byl Jitka Molavcová? Kdy se narodil Jitka Molavcová? Kde se narodil Jitka Molavcová? Jitka Molavcová je v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jitka Molavcová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Molavcová i v jiné kategorii než je hudba.