Kdo je to?
Kdo je to Jitka Molavcová? Životopis Jitka Molavcová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jitka Molavcová?

Kdo je to Jitka Molavcová? Stručný životopis

Jitka Molavcová je zpěvačka, herečka, hudebnice, spisovatelka a moderátorka. Je absolventkou grafické školy. Většinu svého uměleckého života spojila s divadlem Semafor, kde vystupuje nejčastěji s Jiřím Suchým a vytváří hlavní ženské role v semaforských hrách. Smysl pro komiku, ženský půvab a nadání jí vynesly také role ve filmu a v televizi.
Jitka Molavcová je také autorkou mnoha pořadů pro děti. Spolupracuje i s Hudební divadlem v Karlíně, kde vystupovala například v hlavní roli v muzikálu Hello Dolly. Za originální ztvárnění získala cenu Thálie. Hraje též na saxofon a další hudební nástroje, moderuje a spolupracuje s rozhlasem. Je také autorkou několika pohádkových knížek pro děti.Kdo je to Jitka Molavcová? Životopis Jitka Molavcová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Jitka Molavcová

Národnost: česká
Datum narození: 17. března 1950
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Jitka Molavcová můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Příslovce? Vzpomněli byste si na význam slova Azyl? Víte, co je to Oligopol? Znáte definici termínu Epos?

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, heslo, popis, wiki, synonymum, etymologie, vysvětlení, kdo je Jitka Molavcová?, co znamená, definice, Jitka Molavcová, pojem, informace, kdo to je, odborný výraz

Pojem Jitka Molavcová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jitka Molavcová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Jitka Molavcová ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Jitka Molavcová na Youtube

Hledat termín Jitka Molavcová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jitka Molavcová například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Jitka Molavcová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jitka Molavcová? Kdo to byl Jitka Molavcová? Kdy se narodil Jitka Molavcová? Kde se narodil Jitka Molavcová? Jitka Molavcová se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jitka Molavcová dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Molavcová i v jiné kategorii než je hudba.