Kdo je to?
Kdo je to, byl Černoprdelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Černoprdelník? Lidé, hanlivé

Kdo je to Černoprdelník?

Co znamená a jaký je význam slova Černoprdelník?

Černoprdelník je hanlivé označení složené ze slov černý a prdel. Toto označení se používá pro římskokatolického kněze, pochází od typických barev obvyklého oblečení kněží.
Jako nadávka se slovo černoprdelník vyskytovalo především v době první republiky, kdy římskokatolická církev měla velmi těsný vztah s Československou stranou lidovou.


Kdo je to, byl Černoprdelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Černoprdelník? Lidé, hanlivé

Definici slova Černoprdelník můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Aeronet? Pamatujete si definici pojmu Zdraví? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lutein? Vzpomněli byste si co znamená slovo Archetyp?

Klíčová slova: kdo to je, co je to Černoprdelník?, přesný význam, slovo, wiki, co znamená, synonymum, popis, definice, Černoprdelník, původ slova, lexikon, odborný výraz, hanlivé, význam slova, formulace

Pojem Černoprdelník je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Černoprdelník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Černoprdelník ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Černoprdelník ve Wikipedii

Najít heslo Černoprdelník ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Černoprdelník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Černoprdelník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Černoprdelník? Kdo to byl Černoprdelník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Černoprdelník? Definice pojmu Černoprdelník patří do sekce hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Černoprdelník i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.