Kdo je to?
Kdo je to Černoprdelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Černoprdelník? Lidé, hanlivé

Kdo je to Černoprdelník?

Jaký je význam slova Černoprdelník? Co to znamená?

Černoprdelník je hanlivé označení složené ze slov černý a prdel. Toto označení se používá pro římskokatolického kněze, pochází od typických barev obvyklého oblečení kněží.
Jako nadávka se slovo černoprdelník vyskytovalo především v době první republiky, kdy římskokatolická církev měla velmi těsný vztah s Československou stranou lidovou.


Kdo je to Černoprdelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Černoprdelník? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Černoprdelník? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Aeronet? Znáte termín Fyzické napadení? Vzpomněli byste si co znamená slovo Iphone? Víte, co je to Inkontinence?

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, wikipedie, hanlivé, wiki, lexikon, co znamená, hanlivé, význam slova, informace, přesný význam, etymologie, termín, přesný výraz, formulace, popis

Pojem Černoprdelník je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Černoprdelník ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Černoprdelník ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Černoprdelník ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Černoprdelník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Černoprdelník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Černoprdelník například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Černoprdelník

Právě jste zjistili Kdo je to Černoprdelník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Černoprdelník? Definice pojmu Černoprdelník se nachází v kategorii Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.