Kdo je to?
Kdo je to Černoprdelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Černoprdelník? Lidé, hanlivé

Kdo je to Černoprdelník?

Co znamená a jaký je význam slova Černoprdelník?

Černoprdelník je hanlivé označení složené ze slov černý a prdel. Toto označení se používá pro římskokatolického kněze, pochází od typických barev obvyklého oblečení kněží.
Jako nadávka se slovo černoprdelník vyskytovalo především v době první republiky, kdy římskokatolická církev měla velmi těsný vztah s Československou stranou lidovou.


Kdo je to Černoprdelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Černoprdelník? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Černoprdelník můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Aeronet? Vzpomněli byste si na význam slova BARF? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gravitační síla? Znáte definici termínu Hattrick?

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, odborný výraz, hanlivé, wikipedie, definice, přesný výraz, lexikon, formulace, Černoprdelník, význam, vysvětlení, etymologie, Černoprdelník, termín, slovo

Pojem Černoprdelník je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Černoprdelník

Najít pojem Černoprdelník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Černoprdelník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Černoprdelník ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Černoprdelník ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Černoprdelník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Černoprdelník například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Černoprdelník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Černoprdelník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Černoprdelník? Definice pojmu Černoprdelník je v sekci Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, definici, slovo, termín řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.