Kdo je to?
Kdo je to Černoprdelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Černoprdelník? Lidé, hanlivé

Černoprdelník

Co znamená a jaký je význam slova Černoprdelník?

Černoprdelník je hanlivé označení složené ze slov černý a prdel. Toto označení se používá pro římskokatolického kněze, pochází od typických barev obvyklého oblečení kněží.
Jako nadávka se slovo černoprdelník vyskytovalo především v době první republiky, kdy římskokatolická církev měla velmi těsný vztah s Československou stranou lidovou.


Kdo je to Černoprdelník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Černoprdelník? Lidé, hanlivé

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Chřipka? Víte, co je to Molitan? Vzpomněli byste si co znamená slovo Potenciální? Rozumíte pojmu cv?

Klíčová slova: vysvětlení, význam, význam pojmu, pojem, co znamená, Černoprdelník, formulace, slovo, wikipedie, heslo, přesný výraz, hanlivé, wiki, etymologie, hanlivé, termín

Pojem Černoprdelník je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Černoprdelník ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Černoprdelník na Youtube

Zkusit najít Černoprdelník na Google obrázcích

Vyhledat výraz Černoprdelník ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Černoprdelník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Černoprdelník například ve Wikipedii, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Černoprdelník

Nyní již víte Kdo je to Černoprdelník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Černoprdelník? Definice pojmu Černoprdelník se nachází v kategorii Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, výrazřekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Černoprdelník i v jiné kategorii než v hanlivé.