Kdo je to?
Kdo je to, byl Meghan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Meghan? Lidé, různé

Kdo je to Meghan?

Jaký je význam slova Meghan? Co to znamená?

Meghan je původní staroanglické či anglické jméno pro osobu ženského pohlaví. Meghan neboli Megan slaví svátek 13. července.
Samotné jméno má význam perla nebo pupen. Prapůvodem se jedná o staroindické pojmenování, zkrácené slovo mandžárí, ze kterého pocházejí i jména jako Margarita, Margita či Markéta.Kdo je to, byl Meghan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Meghan? Lidé, různé

Definici slova Meghan můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo PUR pěna? Vzpomenete si na definici slova Aquastop? Víte, co je to De iure? Vzpomněli byste si na význam slova Apostila?

Klíčová slova: informace, kdo to je, odborný výraz, popis, etymologie, popis, co je to Meghan?, různé, význam slova, termín, synonymum, co znamená, wiki, heslo, definice, formulace

Pojem Meghan je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Meghan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Meghan na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Meghan ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Meghan ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Meghan například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Meghan

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Meghan? Kdo to byl Meghan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Meghan? Definice pojmu Meghan patří do sekce různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Meghan i v jiných kategoriích (než různé).