Kdo je to?
Kdo je to Moralista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Moralista? Lidé, vlastnosti

Moralista

Co znamená a jaký je význam slova Moralista?

Moralista je osoba, která se zabývá problematikou morálky, mravů. Jedná se o člověka často kárajícího mravy ostatních, zastánce moralizmu. Zkoumá a vyznává soubory principů, podle kterých se hodnotí rozhodování a jednání člověka. Jeho názory na to, co je správné nebo špatné vychází z jeho vnitřního přesvědčení.
Moralista trvá na dodržování pravidel společnosti, toho, co se vyžaduje a toho, co je zavrhováno.Kdo je to Moralista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Moralista? Lidé, vlastnosti

Zaujala vás definice slova Moralista? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte co je Florbal? Vzpomněli byste si na význam slova Osteoporóza? Rozumíte pojmu Klinická studie? Znáte definici termínu Bílá neděle?

Klíčová slova: co znamená, popis, definice, Moralista, přesný výraz, Moralista, informace, etymologie, formulace, vlastnosti, termín, slovo, heslo, odborný výraz, pojem, lexikon

Pojem Moralista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat termín Moralista na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Moralista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Moralista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Moralista ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Moralista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Moralista například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Moralista

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Moralista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Moralista? Definice pojmu Moralista je v kategorii Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, namyšlený muž, moralista, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz,heslo, text, pojem kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.