Kdo je to?
Kdo je to, byl Moralista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Moralista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Moralista?

Co znamená a jaký je význam slova Moralista?

Moralista je osoba, která se zabývá problematikou morálky, mravů. Jedná se o člověka často kárajícího mravy ostatních, zastánce moralizmu. Zkoumá a vyznává soubory principů, podle kterých se hodnotí rozhodování a jednání člověka. Jeho názory na to, co je správné nebo špatné vychází z jeho vnitřního přesvědčení.
Moralista trvá na dodržování pravidel společnosti, toho, co se vyžaduje a toho, co je zavrhováno.Kdo je to, byl Moralista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Moralista? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Moralista s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Cider? Vzpomněli byste si na význam slova Kapari? Znáte pojem Kořen slova? Znáte pojem Přepěťová ochrana?

Klíčová slova: kdo to je, význam, pojem, definice, vysvětlení, termín, etymologie, co je to Moralista?, wiki, heslo, co znamená, formulace, význam slova, vlastnosti, kdo je Moralista?

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Moralista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Moralista? Kdo to byl Moralista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Moralista? Definice pojmu Moralista je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Moralista hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.