Kdo je to?
Kdo je Bella Hadid? Životopis Bella Hadid, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Bella Hadid?

Kdo je Bella Hadid? Životopis, informace, biografie, modeling

Isabella Khair Hadid je americká top modelka. Hadid se narodila ve Washingtonu, D. C. do rodiny bývalé modelky Yolandy Hadid a realitního makléře Mohameda Hadid. Její sestra Gigi je také věhlasnou modelkou. Po střední škole Malibu High School se přestěhovala do New Yorku, kde na Parsons School of Desing začala studovat fotografování. Školu ale záhy opustila, aby se mohla věnovat pouze modelingu.
Kariéru modelky Bella započala již v šestnácti letech, kdy se objevila v reklamách pro společnosti Flynn Skye, Lesa Amoore, The Swan Setting, Hanna Hayes nebo Chrome Hearts.
V 18 letech (2014) podepsala smlouvu s modelingovou agenturou IMG Models a o měsíc později se zúčastnila New York Fashion Week kdy předváděla model společnosti Desigual. V prosinci téhož roku se poprvé objevila na obálce Jalouse Magazine.
Bella Hadid se objevila na pódiích pod módními značkami jako Tom Ford, amfAR, Diane von Fürstenberg, Tommy Hilfiger, Marc Jacobs, Topshop, Philipp Plein, Moschino, Missoni, Bottega Veneta, Chanel, Givenchy, Chanel, Miu Miu a mnoho dalších.
Objevila se také na obálkách magazínů Vogue, GQ, W Magazine, Pop Magazine, Glamour Magazine, Elle, V Magazine, Grey Magazine, Teen Vogue a další.
Roku 2015 získala cenu Objev roku. Vítězkou ji zvolili čtenáři na soutěži Models.com Industry Awards. O rok později se radovala dvakrát z vítězství v kategorii Modelka roku na soutěžích Second Annaul Fashion Los Angeles Award a GQ Men of the Year Awards.Kdo je Bella Hadid? Životopis Bella Hadid, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Bella Hadid

Národnost: americká
Datum narození: 9. 10. 1996
Místo narození: Washington, D.C., Spojené státy americké

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bella Hadid s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Tortellini? Víte, co je to Obsese? Znáte pojem Kurkuma? Rozumíte pojmu FMCG?

Klíčová slova: životopis, národnost, wikipedie, kdo je Bella Hadid?, wiki, kde se narodila Bella Hadid?, narození, osobnosti, zajímavosti, datum narození, osobnost, biografie, lexikon, Bella Hadid, život, modeling

Pojem Bella Hadid je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Bella Hadid

Zkusit najít slovo Bella Hadid v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Bella Hadid ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Bella Hadid ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Bella Hadid na Youtube

Vyhledat výraz Bella Hadid na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Bella Hadid například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bella Hadid

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Bella Hadid? Kdy se narodila Bella Hadid? Kde se narodila Bella Hadid? Bella Hadid patří do kategorie Modeling

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Bella Hadid např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bella Hadid i v jiné kategorii než je modeling.