Kdo je to?
Kdo je Bella Hadid? Životopis Bella Hadid, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Bella Hadid?

Kdo je Bella Hadid? Životopis, informace, biografie, modeling

Isabella Khair Hadid je americká top modelka. Hadid se narodila ve Washingtonu, D. C. do rodiny bývalé modelky Yolandy Hadid a realitního makléře Mohameda Hadid. Její sestra Gigi je také věhlasnou modelkou. Po střední škole Malibu High School se přestěhovala do New Yorku, kde na Parsons School of Desing začala studovat fotografování. Školu ale záhy opustila, aby se mohla věnovat pouze modelingu.
Kariéru modelky Bella započala již v šestnácti letech, kdy se objevila v reklamách pro společnosti Flynn Skye, Lesa Amoore, The Swan Setting, Hanna Hayes nebo Chrome Hearts.
V 18 letech (2014) podepsala smlouvu s modelingovou agenturou IMG Models a o měsíc později se zúčastnila New York Fashion Week kdy předváděla model společnosti Desigual. V prosinci téhož roku se poprvé objevila na obálce Jalouse Magazine.
Bella Hadid se objevila na pódiích pod módními značkami jako Tom Ford, amfAR, Diane von Fürstenberg, Tommy Hilfiger, Marc Jacobs, Topshop, Philipp Plein, Moschino, Missoni, Bottega Veneta, Chanel, Givenchy, Chanel, Miu Miu a mnoho dalších.
Objevila se také na obálkách magazínů Vogue, GQ, W Magazine, Pop Magazine, Glamour Magazine, Elle, V Magazine, Grey Magazine, Teen Vogue a další.
Roku 2015 získala cenu Objev roku. Vítězkou ji zvolili čtenáři na soutěži Models.com Industry Awards. O rok později se radovala dvakrát z vítězství v kategorii Modelka roku na soutěžích Second Annaul Fashion Los Angeles Award a GQ Men of the Year Awards.Kdo je Bella Hadid? Životopis Bella Hadid, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Bella Hadid

Národnost: americká
Datum narození: 9. 10. 1996
Místo narození: Washington, D.C., Spojené státy americké

Sdílejte tuto stránku s osobností Bella Hadid s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Tortellini? Víte, co je to Šoulet? Znáte pojem Zadní rýma? Rozumíte pojmu PDF?

Klíčová slova: datum narození, národnost, vysvětlení, život, kdo je Bella Hadid?, kdy se narodila Bella Hadid?, popis, modeling, informace, wiki, modeling, Bella Hadid, zajímavosti, osobnosti, narození, biografie

Pojem Bella Hadid je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít heslo Bella Hadid ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Bella Hadid ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Bella Hadid na Google.cz

Hledat výraz Bella Hadid ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Bella Hadid ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bella Hadid například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Bella Hadid?

Nyní již víte Kdo je to Bella Hadid? Kdy se narodila Bella Hadid? Kde se narodila Bella Hadid? Bella Hadid je v kategorii Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Bella Hadid kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bella Hadid i v jiné kategorii než je modeling.