Kdo je to?
Kdo je Bella Hadid? Životopis Bella Hadid, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Bella Hadid

Kdo je Bella Hadid? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Isabella Khair Hadid je americká top modelka. Hadid se narodila ve Washingtonu, D. C. do rodiny bývalé modelky Yolandy Hadid a realitního makléře Mohameda Hadid. Její sestra Gigi je také věhlasnou modelkou. Po střední škole Malibu High School se přestěhovala do New Yorku, kde na Parsons School of Desing začala studovat fotografování. Školu ale záhy opustila, aby se mohla věnovat pouze modelingu.
Kariéru modelky Bella započala již v šestnácti letech, kdy se objevila v reklamách pro společnosti Flynn Skye, Lesa Amoore, The Swan Setting, Hanna Hayes nebo Chrome Hearts.
V 18 letech (2014) podepsala smlouvu s modelingovou agenturou IMG Models a o měsíc později se zúčastnila New York Fashion Week kdy předváděla model společnosti Desigual. V prosinci téhož roku se poprvé objevila na obálce Jalouse Magazine.
Bella Hadid se objevila na pódiích pod módními značkami jako Tom Ford, amfAR, Diane von Fürstenberg, Tommy Hilfiger, Marc Jacobs, Topshop, Philipp Plein, Moschino, Missoni, Bottega Veneta, Chanel, Givenchy, Chanel, Miu Miu a mnoho dalších.
Objevila se také na obálkách magazínů Vogue, GQ, W Magazine, Pop Magazine, Glamour Magazine, Elle, V Magazine, Grey Magazine, Teen Vogue a další.
Roku 2015 získala cenu Objev roku. Vítězkou ji zvolili čtenáři na soutěži Models.com Industry Awards. O rok později se radovala dvakrát z vítězství v kategorii Modelka roku na soutěžích Second Annaul Fashion Los Angeles Award a GQ Men of the Year Awards.Kdo je Bella Hadid? Životopis Bella Hadid, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Bella Hadid

Národnost: americká
Datum narození: 9. 10. 1996
Místo narození: Washington, D.C., Spojené státy americké

Zaujala vás biografie osobnosti Bella Hadid? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Azyl? Víte, co je to Roupy? Znáte pojem Aleluja? Rozumíte pojmu Flóra?

Klíčová slova: osobnosti, informace, životopis, národnost, Bella Hadid, biografie, vysvětlení, lexikon, modeling, popis, modeling, kdy se narodila Bella Hadid?, wikipedie, kde se narodila Bella Hadid?, zajímavosti, místo narození

Pojem Bella Hadid je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Bella Hadid ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Bella Hadid ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Bella Hadid v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Bella Hadid ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Bella Hadid ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bella Hadid například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Bella Hadid?

Právě jste zjistili Kdo je to Bella Hadid? Kdy se narodila Bella Hadid? Kde se narodila Bella Hadid? Bella Hadid je v kategorii Modeling

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Bella Hadid například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bella Hadid i v jiné kategorii než je modeling.