Kdo je to?
Kdo je to Bafuňář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bafuňář? Lidé, sport

Kdo je to Bafuňář?

Jaký je význam slova Bafuňář? Co to znamená?

Bafuňář je funkcionář ve sportovním klubu či svazu, obvykle je toto označení spojeno především s fotbalovým prostředím. Jde o slangový výraz. Může být vnímán jako neutrální, ale i lehce hanlivě zabarvené označení. Zřejmě pochází z anglického buffoon nebo italského buffone - tyto výrazy znamenají paňácu či šaška. Z toho je zřejmé, že původně mělo slovo bafuňář spíše sarkastický nebo hanlivý význam.
Výjimečně se vyskytuje i mimo sportovní tématiku, v takovém případě obvykle nese spíše hanlivé zabarvení.Kdo je to Bafuňář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bafuňář? Lidé, sport

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bafuňář s ostatními na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Stent? Víte co je Chřipka? Znáte pojem Kyčelník? Vzpomněli byste si co označuje výraz Artralgie?

Klíčová slova: definice, původ slova, lexikon, sport, pojem, co znamená, význam slova, Bafuňář, heslo, popis, přesný výraz, sport, wikipedie, etymologie, význam, přesný výraz

Pojem Bafuňář je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Bafuňář v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Bafuňář ve Wikislovníku

Najít termín Bafuňář ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Bafuňář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bafuňář ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Bafuňář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Bafuňář například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Bafuňář, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Bafuňář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bafuňář? Definice pojmu Bafuňář se nachází v sekci Sport

Text vytvořen pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete též zkusit najít informace výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Bafuňář i jinde než v sekci než v sport.