Kdo je to?
Kdo je to Bafuňář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bafuňář? Lidé, sport

Kdo je to Bafuňář?

Jaký je význam slova Bafuňář? Co to znamená?

Bafuňář je funkcionář ve sportovním klubu či svazu, obvykle je toto označení spojeno především s fotbalovým prostředím. Jde o slangový výraz. Může být vnímán jako neutrální, ale i lehce hanlivě zabarvené označení. Zřejmě pochází z anglického buffoon nebo italského buffone - tyto výrazy znamenají paňácu či šaška. Z toho je zřejmé, že původně mělo slovo bafuňář spíše sarkastický nebo hanlivý význam.
Výjimečně se vyskytuje i mimo sportovní tématiku, v takovém případě obvykle nese spíše hanlivé zabarvení.Kdo je to Bafuňář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bafuňář? Lidé, sport

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bafuňář s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Stent? Vzpomenete si na definici slova Pokora? Znáte pojem Přímé bankovnictví? Vzpomněli byste si na význam slova Ultrazvuk?

Klíčová slova: informace, slovo, heslo, definice, sport, vysvětlení, přesný význam, popis, termín, etymologie, synonymum, význam, pojem, wikipedie, původ slova, co znamená

Pojem Bafuňář je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Bafuňář lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Bafuňář ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Bafuňář ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Bafuňář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bafuňář ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Bafuňář na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bafuňář například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Bafuňář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Bafuňář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bafuňář? Definice pojmu Bafuňář patří do kategorie Sport

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než sport.