Kdo je to?
Kdo je Julia Stiles? Životopis Julia Stiles, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Julia Stiles

Kdo je Julia Stiles? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Julia Stiles je americká filmová a seriálová herečka. Stiles se narodila v New Yorku v USA. V 11 letech začala hrát v divadelním souboru La Mama Experimental Theater Club. V letech 1993-98 hrála v divadle Ridge Theater. Po střední škole studovala anglickou literaturu na Columbia University v New Yorku. Studium dokončila v roce 2005.
Stiles debutovala v 15 letech v romantickém dramatu Má mě rád, nemá mě rád (1996). Roku 1998 si zahrála ve filmu Úplně vzhůru a získala první hlavní roli ve filmu Svůdná touha. Za roli ve filmu Svůdná touha získala cenu pro nejlepší herečku na mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Následovaly úspěšné snímky Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999), Zůstaň se mnou, Hamlet (2000), Agent bez minulosti (2001), Úsměvy Mony Lisy (2003), Bournův mýtus (2004), Bourneovo ultimátum (2007), Terapie láskou (2012), Uzavřený kruh (2013), Jason Bourne (2016) nebo Zlatokopky (2019). Julia Stiles si zahrála v televizních seriálech Nemocnice Chicago Hope (1997), Dexter (2010) nebo Riviéra (2017, 2019 a 2020).
Před několika lety pracovala pro organizaci Habitat for Humanity, pro kterou stavěla domy v Kostarice.Kdo je Julia Stiles? Životopis Julia Stiles, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Julia Stiles

Národnost: americká
Datum narození: 28. 3. 1981
Místo narození: New York, New York, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Julia Stiles? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Vratidlo? Rozumíte pojmu Literatura faktu? Pamatujete si definici pojmu Kyretáž? Znáte pojem Samizdat?

Klíčová slova: národnost, datum narození, osobnost, život, vysvětlení, informace, wikipedie, popis, místo narození, osobnosti, kde se narodila Julia Stiles?, lexikon, kdo je Julia Stiles?, zajímavosti, herectví, Julia Stiles

Pojem Julia Stiles je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Julia Stiles ve Wikislovníku

Hledat termín Julia Stiles ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Julia Stiles ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Julia Stiles na Youtube

Hledat termín Julia Stiles ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Julia Stiles například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Julia Stiles?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Julia Stiles? Kdy se narodila Julia Stiles? Kde se narodila Julia Stiles? Julia Stiles se nachází v kategorii Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Julia Stiles dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Julia Stiles i v jiné kategorii než je herectví.