Kdo je to?
Kdo je to Koketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Koketa? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Koketa?

Jaký je význam slova Koketa? Co to znamená?

Koketa je výraz pro ženu, která flirtuje, respektive koketuje s muži a viditelně se snaží vzbudit jejich zájem. Koketa se může například vyzývavě oblékat, chovat se smyslně, poutat na sebe pozornost vyhlédnutých mužů, vysílat nonverbální signály či využívat v hovoru narážky sexuálního charakteru.
Pokud nějakou ženu nazveme koketou, má to obvykle lehce pejorativní význam.
Slovo pochází z francouzštiny, v češtině z něj odvozením vzniklo i sloveso koketovat. Nemá mužskou variantu.Kdo je to Koketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Koketa? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Koketa? Potom se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Superpočítač? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lapačka? Znáte pojem Tantrická masáž? Znáte termín PUR pěna?

Klíčová slova: význam pojmu, odborný výraz, co znamená, význam, definice, Koketa, informace, přesný význam, wiki, slovo, popis, etymologie, přesný výraz, pojem, vlastnosti, význam slova

Pojem Koketa je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Koketa ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Koketa ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Koketa ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Koketa ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Koketa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Koketa například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Google obrázcích, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Koketa? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Koketa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Koketa? Definice pojmu Koketa se nachází v kategorii Vlastnosti

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete se pokusit také najít informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Vlastnosti).