Kdo je to?
Kdo je Zdeňka Podkapová? Životopis Zdeňka Podkapová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Zdeňka Podkapová

Kdo je Zdeňka Podkapová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Zdeňka Podkapová, česká gymnastka, herečka a erotická modelka, se narodila 6. srpna 1977 v Brně. V České republice její jméno nepatří k nejznámějším, nicméně v zahraničí se proslavila zejména díky své postavě a krásnému obličeji. Nepatří však mezi „klasické“ modelky, které chodí po předváděcích molech nebo fotí pro známé značky. Její parketou jsou odvážné odhalené snímky.
Deset let se věnovala moderní gymnastice, a dokonce polovinu z té doby strávila jako součást českého národního týmu. Celkem šestkrát získala titul mistryně republiky.
Od poloviny devadesátých let minulého století začala pracovat jako modelka, respektive erotická modelka. V roce 1998 dostala příležitost spolupracovat s pánským časopisem Penthouse, který byl založen již v roce 1965 ve Velké Británii Američanem Bobem Guccionem v návaznosti na úspěchy známějšího Playboye.
Již v dubnu 1999 získala ocenění „Penthouse Pet“ a v roce 2001 byla dokonce prohlášena za „Penthhouse of the Year“ čili získala titul, který by se dal do češtiny přeložit jako „mazlíček časopisu Penthouse pro rok 2001“.
Později se její snímky objevily i v dalších pánských časopisech včetně Esquire, FHM a Maxim.
V roce 2006 dostala příležitost vyzkoušet si, jaké je to vystoupit před kamerou, když si zahrála sebe samu v americkém lechtivého snímku The Hottest Woman on Earth. V tomto filmu se vedle ní objevily i další hvězdy erotické scény jako je Kyla Cole, Victoria Anisova, Jennifer Korbin, Linda O´Neil, Danielle Gamba či Divini Rae.
Kromě svého skutečného jména používá i pseudonymy. Vystupuje jako Zdenka Novotná, Zdeňka Popová nebo prostě jen jako Zdenka.
Okolnosti jejího osobního života nejsou veřejnosti vůbec známy a v posledních letech se Zdeňka Podkapová ani její nová práce nikde neobjevuje. Má však stále aktivní vlastní web, kde jsou patrně k dostání její fotografie.Kdo je Zdeňka Podkapová? Životopis Zdeňka Podkapová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Zdeňka Podkapová

Národnost: česká
Datum narození: 6. srpna 1977
Místo narození: Brno

Sdílejte tuto stránku s osobností Zdeňka Podkapová se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Earl Grey? Znáte pojem Železná opona? Víte co je Fyzické napadení? Vzpomenete si na definici slova Toaletní voda?

Klíčová slova: modeling, wikipedie, zajímavosti, osobnost, modeling, Zdeňka Podkapová, informace, vysvětlení, popis, narození, národnost, datum narození, wiki, život, místo narození, Zdeňka Podkapová

Pojem Zdeňka Podkapová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Zdeňka Podkapová ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Zdeňka Podkapová na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Zdeňka Podkapová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Zdeňka Podkapová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Zdeňka Podkapová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Zdeňka Podkapová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zdeňka Podkapová

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Zdeňka Podkapová? Kdy se narodila Zdeňka Podkapová? Kde se narodila Zdeňka Podkapová? Zdeňka Podkapová je v kategorii Modeling

Kategorie modeling, černovláska vlny, zdeňka Podkapová, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Zdeňka Podkapová řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zdeňka Podkapová i v jiné kategorii než je modeling.