Kdo je to?
Kdo je to Hermafrodit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hermafrodit? Lidé, vlastnosti

Hermafrodit

Jaký je význam slova Hermafrodit? Co to znamená?

Hermafrodit čili obojetník slouží jako označení živočicha, který má schopnost vyprodukovat jak vajíčka, tak spermie. Hermafrodit může mít obojetnou pohlavní žlázu nebo je vybaven varlaty i vaječníky.
Do této skupiny patří nejen někteří měkkýši a další zástupci zvířecí říše, ale i lidští jedinci. V takovém případě se jedná o defektní jedince, kteří mají základy obou orgánů, většinou nefunkčních nebo je funkční pouze jeden.Kdo je to Hermafrodit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hermafrodit? Lidé, vlastnosti

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Kurkuma? Znáte termín Etologie? Znáte definici termínu TikTok? Víte, co je to Kyselica?

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, wikipedie, význam, lexikon, vlastnosti, původ slova, význam slova, přesný význam, přesný výraz, termín, význam pojmu, vlastnosti, Hermafrodit, přesný výraz, odborný výraz

Pojem Hermafrodit je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hermafrodit ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Hermafrodit ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Hermafrodit na Youtube

Najít výraz Hermafrodit ve Wikislovníku

Hledat pojem Hermafrodit ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hermafrodit například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hermafrodit

Teď už víte Kdo je to Hermafrodit? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hermafrodit? Definice pojmu Hermafrodit se nachází v kategorii Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, plačící dívka, hermafrodit, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Čerstvé informace hledejte výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.