Kdo je to?
Kdo je to, byl Hermafrodit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hermafrodit? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hermafrodit?

Co znamená a jaký je význam slova Hermafrodit?

Hermafrodit čili obojetník slouží jako označení živočicha, který má schopnost vyprodukovat jak vajíčka, tak spermie. Hermafrodit může mít obojetnou pohlavní žlázu nebo je vybaven varlaty i vaječníky.
Do této skupiny patří nejen někteří měkkýši a další zástupci zvířecí říše, ale i lidští jedinci. V takovém případě se jedná o defektní jedince, kteří mají základy obou orgánů, většinou nefunkčních nebo je funkční pouze jeden.Kdo je to, byl Hermafrodit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hermafrodit? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hermafrodit? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Wap? Vzpomněli byste si na význam slova Syndrom vyhoření? Znáte definici termínu Twitter? Znáte definici termínu Vanilka?

Klíčová slova: etymologie, co je to Hermafrodit?, kdo je Hermafrodit?, význam, Hermafrodit, význam slova, wiki, pojem, slovo, termín, informace, odborný výraz, původ slova, lexikon, vlastnosti, přesný význam

Pojem Hermafrodit je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Hermafrodit lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Hermafrodit na Youtube

Najít heslo Hermafrodit ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hermafrodit ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Hermafrodit ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hermafrodit například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hermafrodit

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hermafrodit? Kdo to byl Hermafrodit? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hermafrodit? Definice pojmu Hermafrodit je v kategorii vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.