Kdo je to?
Kdo je to, byl Hermafrodit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hermafrodit? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Hermafrodit?

Co znamená a jaký je význam slova Hermafrodit?

Hermafrodit čili obojetník slouží jako označení živočicha, který má schopnost vyprodukovat jak vajíčka, tak spermie. Hermafrodit může mít obojetnou pohlavní žlázu nebo je vybaven varlaty i vaječníky.
Do této skupiny patří nejen někteří měkkýši a další zástupci zvířecí říše, ale i lidští jedinci. V takovém případě se jedná o defektní jedince, kteří mají základy obou orgánů, většinou nefunkčních nebo je funkční pouze jeden.Kdo je to, byl Hermafrodit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hermafrodit? Lidé, vlastnosti

Definici slova Hermafrodit můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ban? Vzpomenete si na definici slova Ikebana? Znáte definici termínu Ekokůže? Vzpomněli byste si na význam slova Křest?

Klíčová slova: vlastnosti, synonymum, Hermafrodit, termín, přesný význam, odborný výraz, definice, kdo to je, co znamená, wiki, kdo je Hermafrodit?, význam slova, etymologie, význam pojmu, informace, slovo

Pojem Hermafrodit je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hermafrodit ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Hermafrodit v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Hermafrodit ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Hermafrodit ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hermafrodit například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Hermafrodit, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hermafrodit? Kdo to byl Hermafrodit? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hermafrodit? Definice pojmu Hermafrodit se nachází v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Hermafrodit hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.