Kdo je to?
Kdo je Sarah Opravilová? Životopis Sarah Opravilová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Sarah Opravilová

Kdo je Sarah Opravilová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Sarah Opravilová je modelka, která se ale české veřejnosti stala známou zejména díky svému milostnému vztahu. Našla si totiž o dvě dekády staršího muže.
Sarah tvoří pár se synem Jana Krause hudebníkem Davidem Krausem. Ten měl v minulosti romantický vztah s tenistkou Barborou strýcovou. Ta se však začala ještě v době jejich vztahu scházet s novinářem Petrem Matějčkem. Aféra však vyplavala kvůli bulváru na povrch a vztah Krause byl tak veřejně propírán médii.
Od té doby si svoje soukromí velmi pevně střeží. Díky tomu se dokonce povedlo partnerům utajit i těhotenství Sarah. Občas však udělá výjimku, a proto veřejnost ví, že mají dcerku Ester. Dlouho se také dařilo v tajnosti držet informace o zasnoubení, i ty ale nakonec na povrch vyplavaly.
Sarah vystudovala gymnázium a po maturitě nastoupila na Masarykovu univerzitu v Brně, kde se věnovala oboru německý jazyk a literatura, a také veřejná ekonomika a správa. Během studia se věnovala modelingu. Od narození dcery si však užívá na mateřské dovolené s dcerou. Kariéry modelky se však vzdát nehodlá. V budoucnu se k ní hodlá vrátit. A totéž platí i o studiu.
Už ve třinácti letech ji maminka dovedla na casting modelingové agentury Elite Prague, a jelikož ten pro Sarah dopadl dobře, vstoupila do světa modelingu, kde je stále spokojená. Byla v Madridu, Paříži, Soulu, Athénách aj. Často byla pracovně v zahraničí i několik týdnů. Práci se však snažila vždy podřizovat studiu a ne naopak.Kdo je Sarah Opravilová? Životopis Sarah Opravilová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Sarah Opravilová

Národnost: česká

Sdílejte tuto stránku s osobností Sarah Opravilová s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Citace? Víte co je Temperament? Pamatujete si definici pojmu Šíbr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Glukopur?

Klíčová slova: národnost, osobnost, zajímavosti, lexikon, popis, wikipedie, informace, kdo je Sarah Opravilová?, osobnosti, život, wiki, biografie, Sarah Opravilová, životopis, modeling, vysvětlení

Pojem Sarah Opravilová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít termín Sarah Opravilová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Sarah Opravilová na Google obrázcích

Vyhledat termín Sarah Opravilová ve Wikipedii

Hledat pojem Sarah Opravilová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Sarah Opravilová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Sarah Opravilová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Sarah Opravilová?

Nyní již víte Kdo je to Sarah Opravilová? Sarah Opravilová patří do kategorie Modeling

Kategorie modeling, černovláska kudrny, sarah Opravilová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Sarah Opravilová řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sarah Opravilová i v jiné kategorii než je modeling.