Kdo je to?
Kdo je to Perfekcionista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Perfekcionista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Perfekcionista?

Jaký je význam slova Perfekcionista? Co to znamená?

Perfekcionista je člověk, který se snaží všechno dělat naprosto dokonale, dotahovat věci k dokonalosti. Totéž však často vyžaduje i od svého okolí.
Perfekcionista potřebuje mít všechny věci "správně". Ať už jde o práci, o prostředí, ve kterém žije, nebo o vztahy. Má rád, když je všechno v ideálním stavu. Neodpouští drobné chyby nebo nedoladěné detaily.
Perfekcionismus je především v zaměstnání často ceněnou vlastností, protože předpokládá, že dotyčný člověk bude práci vykonávat důkladně. Nicméně pro samotného perfekcionistu může být jeho vlastní touha po dokonalosti vyčerpávající a pro jeho okolí jsou pak těžko snesitelné nároky, které na něj perfekcionista klade.



Kdo je to Perfekcionista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Perfekcionista? Lidé, vlastnosti

Definici slova Perfekcionista můžete sdílet s přáteli a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Barometr? Znáte definici termínu Baráž? Znáte termín Ratifikace? Pamatujete si definici pojmu Národ?

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, etymologie, formulace, vlastnosti, co znamená, Perfekcionista, odborný výraz, definice, termín, význam pojmu, přesný výraz, lexikon, pojem, vlastnosti, význam slova

Pojem Perfekcionista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Perfekcionista hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat heslo Perfekcionista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Perfekcionista ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Perfekcionista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Perfekcionista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Perfekcionista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Perfekcionista například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Perfekcionista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Perfekcionista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Perfekcionista? Definice pojmu Perfekcionista je v kategorii Vlastnosti

Sepsáno redaktory Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Perfekcionista hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).