Kdo je to?
Kdo je to Perfekcionista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Perfekcionista? Lidé, vlastnosti

Perfekcionista

Co znamená a jaký je význam slova Perfekcionista?

Perfekcionista je člověk, který se snaží všechno dělat naprosto dokonale, dotahovat věci k dokonalosti. Totéž však často vyžaduje i od svého okolí.
Perfekcionista potřebuje mít všechny věci "správně". Ať už jde o práci, o prostředí, ve kterém žije, nebo o vztahy. Má rád, když je všechno v ideálním stavu. Neodpouští drobné chyby nebo nedoladěné detaily.
Perfekcionismus je především v zaměstnání často ceněnou vlastností, protože předpokládá, že dotyčný člověk bude práci vykonávat důkladně. Nicméně pro samotného perfekcionistu může být jeho vlastní touha po dokonalosti vyčerpávající a pro jeho okolí jsou pak těžko snesitelné nároky, které na něj perfekcionista klade.Kdo je to Perfekcionista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Perfekcionista? Lidé, vlastnosti

Definici pojmu Perfekcionista sdílejte s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Bootcamp? Znáte definici termínu Světelný rok? Znáte termín Lapacho? Pamatujete si definici pojmu Inventura?

Klíčová slova: význam, původ slova, vlastnosti, etymologie, definice, lexikon, vysvětlení, vlastnosti, co znamená, pojem, formulace, přesný význam, přesný výraz, odborný výraz, heslo, Perfekcionista

Pojem Perfekcionista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Perfekcionista v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Perfekcionista na Youtube

Hledat frázi Perfekcionista ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Perfekcionista ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Perfekcionista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Perfekcionista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Perfekcionista například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Perfekcionista, definice, vysvětlení pojmu

Teďka už zajisté víte Kdo je to Perfekcionista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Perfekcionista? Definice pojmu Perfekcionista je v kategorii Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, zamilovaný muž, perfekcionista, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Perfekcionista hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).