Kdo je to?
Kdo je to Jan Cempírek? Životopis Jan Cempírek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Cempírek?

Kdo je to Jan Cempírek? Stručný životopis

Jan Cempírek je český žurnalista, cestovatel a spisovatel. Ihned po studiu začal cestovat, navštívil cca 40 zemí celého světa. Po návratu se věnoval práci v médiích, např. ve společnosti MAFRA, Český internet, Frekvence 1, Evropa 2 a dalších.
Jan Cempírek publikoval zatím 4 knihy, píše i články pro různé tiskoviny a časopisy – MF Dnes, Reflex, Koktejl apod. Zaměřuje se především na reportáže z cest. Pro regionální publicistiku založil magazín BUDLive.Kdo je to Jan Cempírek? Životopis Jan Cempírek, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Jan Cempírek

Národnost: česká
Datum narození: 27. června 1970
Místo narození: České Budějovice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jan Cempírek sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Autofokus? Vzpomenete si na definici slova Biřmování? Znáte termín Netflix? Vzpomněli byste si na význam slova Normalizace?

Klíčová slova: novináři, co je to Jan Cempírek?, význam slova, heslo, kdo je Jan Cempírek?, co znamená, přesný výraz, informace, přesný význam, lexikon, odborný výraz, etymologie, původ slova, formulace, termín, slovo

Pojem Jan Cempírek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Jan Cempírek na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Cempírek ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Jan Cempírek ve Wikislovníku

Najít heslo Jan Cempírek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Cempírek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Jan Cempírek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jan Cempírek? Kdo to byl Jan Cempírek? Kdy se narodil Jan Cempírek? Kde se narodil Jan Cempírek? Jan Cempírek se nachází v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jan Cempírek dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Cempírek i v jiné kategorii než je novináři.