Kdo je to?
Kdo je to Jan Cempírek? Životopis Jan Cempírek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Cempírek?

Kdo je to Jan Cempírek? Stručný životopis

Jan Cempírek je český žurnalista, cestovatel a spisovatel. Ihned po studiu začal cestovat, navštívil cca 40 zemí celého světa. Po návratu se věnoval práci v médiích, např. ve společnosti MAFRA, Český internet, Frekvence 1, Evropa 2 a dalších.
Jan Cempírek publikoval zatím 4 knihy, píše i články pro různé tiskoviny a časopisy – MF Dnes, Reflex, Koktejl apod. Zaměřuje se především na reportáže z cest. Pro regionální publicistiku založil magazín BUDLive.Kdo je to Jan Cempírek? Životopis Jan Cempírek, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Jan Cempírek

Národnost: česká
Datum narození: 27. června 1970
Místo narození: České Budějovice

Popis osobnosti Jan Cempírek můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Cartridge? Znáte pojem Líná pěna? Znáte termín Karimatka? Vzpomenete si na definici slova Betlém?

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, význam, definice, formulace, přesný výraz, vysvětlení, odborný výraz, co znamená, slovo, původ slova, etymologie, synonymum, popis, novináři, lexikon

Pojem Jan Cempírek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít Jan Cempírek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Cempírek ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Jan Cempírek ve Wikipedii

Najít slovo Jan Cempírek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Cempírek například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Jan Cempírek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jan Cempírek? Kdo to byl Jan Cempírek? Kdy se narodil Jan Cempírek? Kde se narodil Jan Cempírek? Jan Cempírek patří do sekce novináři. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jan Cempírek kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Cempírek i v jiné kategorii než je novináři.