Kdo je to?
Kdo je Jan Cempírek? Životopis Jan Cempírek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Jan Cempírek?

Kdo je Jan Cempírek? Životopis, informace, biografie, novináři

Jan Cempírek je český žurnalista, cestovatel a spisovatel. Ihned po studiu začal cestovat, navštívil cca 40 zemí celého světa. Po návratu se věnoval práci v médiích, např. ve společnosti MAFRA, Český internet, Frekvence 1, Evropa 2 a dalších.
Jan Cempírek publikoval zatím 4 knihy, píše i články pro různé tiskoviny a časopisy – MF Dnes, Reflex, Koktejl apod. Zaměřuje se především na reportáže z cest. Pro regionální publicistiku založil magazín BUDLive.Kdo je Jan Cempírek? Životopis Jan Cempírek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Jan Cempírek

Národnost: česká
Datum narození: 27. června 1970
Místo narození: České Budějovice

Popis osobnosti Jan Cempírek můžete sdílet s dalšími osobami na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Archeologie? Znáte definici termínu Adjustace? Znáte termín Akvizice? Pamatujete si definici pojmu Acidofilní mléko?

Klíčová slova: wiki, život, kdy se narodil Jan Cempírek?, zajímavosti, wikipedie, novináři, kdo je Jan Cempírek?, životopis, lexikon, informace, datum narození, osobnost, místo narození, popis, Jan Cempírek, Jan Cempírek

Pojem Jan Cempírek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Jan Cempírek ve Wikipedii

Najít výraz Jan Cempírek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Jan Cempírek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Jan Cempírek ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Jan Cempírek ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Cempírek například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Jan Cempírek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Jan Cempírek? Kdy se narodil Jan Cempírek? Kde se narodil Jan Cempírek? Jan Cempírek je v kategorii Novináři

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Jan Cempírek například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Cempírek i v jiné kategorii než je novináři.