Kdo je to?
Kdo je to Jan Cempírek? Životopis Jan Cempírek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Cempírek?

Kdo je to Jan Cempírek? Stručný životopis

Jan Cempírek je český žurnalista, cestovatel a spisovatel. Ihned po studiu začal cestovat, navštívil cca 40 zemí celého světa. Po návratu se věnoval práci v médiích, např. ve společnosti MAFRA, Český internet, Frekvence 1, Evropa 2 a dalších.
Jan Cempírek publikoval zatím 4 knihy, píše i články pro různé tiskoviny a časopisy – MF Dnes, Reflex, Koktejl apod. Zaměřuje se především na reportáže z cest. Pro regionální publicistiku založil magazín BUDLive.Kdo je to Jan Cempírek? Životopis Jan Cempírek, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Jan Cempírek

Národnost: česká
Datum narození: 27. června 1970
Místo narození: České Budějovice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jan Cempírek? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Autofokus? Pamatujete si definici pojmu Hakuna Matata? Znáte termín Netflix? Vzpomněli byste si co znamená slovo Osobní údaj?

Klíčová slova: lexikon, kdo to je, formulace, přesný výraz, význam slova, popis, kdo je Jan Cempírek?, definice, synonymum, význam pojmu, původ slova, vysvětlení, pojem, informace, Jan Cempírek, wiki

Pojem Jan Cempírek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jan Cempírek

Hledat videa s názvem Jan Cempírek na Youtube

Zkusit najít slovo Jan Cempírek ve Wikipedii

Hledat frázi Jan Cempírek ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Jan Cempírek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Cempírek například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Jan Cempírek?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jan Cempírek? Kdo to byl Jan Cempírek? Kdy se narodil Jan Cempírek? Kde se narodil Jan Cempírek? Jan Cempírek je v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jan Cempírek dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Cempírek i v jiné kategorii než je novináři.