Kdo je to?
Kdo je to Jan Cempírek? Životopis Jan Cempírek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Cempírek?

Kdo je to Jan Cempírek? Stručný životopis

Jan Cempírek je český žurnalista, cestovatel a spisovatel. Ihned po studiu začal cestovat, navštívil cca 40 zemí celého světa. Po návratu se věnoval práci v médiích, např. ve společnosti MAFRA, Český internet, Frekvence 1, Evropa 2 a dalších.
Jan Cempírek publikoval zatím 4 knihy, píše i články pro různé tiskoviny a časopisy – MF Dnes, Reflex, Koktejl apod. Zaměřuje se především na reportáže z cest. Pro regionální publicistiku založil magazín BUDLive.Kdo je to Jan Cempírek? Životopis Jan Cempírek, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Jan Cempírek

Národnost: česká
Datum narození: 27. června 1970
Místo narození: České Budějovice

Líbí se stručný životopis s osobou Jan Cempírek? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Cartridge? Vzpomněli byste si co znamená slovo Idiom? Znáte termín Karimatka? Víte co je Cmunda?

Klíčová slova: novináři, vysvětlení, popis, termín, etymologie, kdo je Jan Cempírek?, co znamená, význam, původ slova, wiki, lexikon, odborný výraz, slovo, Jan Cempírek, význam slova, pojem

Pojem Jan Cempírek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jan Cempírek zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Jan Cempírek na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Cempírek ve Wikimedia Commons

Najít termín Jan Cempírek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Jan Cempírek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Cempírek například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Jan Cempírek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jan Cempírek? Kdo to byl Jan Cempírek? Kdy se narodil Jan Cempírek? Kde se narodil Jan Cempírek? Jan Cempírek je v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jan Cempírek dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Cempírek i v jiné kategorii než je novináři.