Kdo je to?
Kdo je to, byl Písničkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Písničkář? Lidé, hudba

Kdo je to Písničkář?

Jaký je význam slova Písničkář? Co to znamená?

Písničkář je osoba, která se zabývá autorskými písněmi a je jak autorem, tak interpretem děl – píše si texty, skládá k nim hudbu a sám je také zpívá a zpěv doprovází hrou na hudební nástroj. Tvorbu písničkáře zásadním způsobem ovlivňuje sama osobnost autora a jeho charakteristické vlastnosti.
V uměleckém světě je písničkář zařazován do různých žánrů a kombinuje několik uměleckých forem – divadlo, hudbu i literaturu.Kdo je to, byl Písničkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Písničkář? Lidé, hudba

Líbí se vám definice kdo je to Písničkář? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Glutamát? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rádius? Víte, co je to Starý zákon? Znáte termín Genocida?

Klíčová slova: vysvětlení, význam, pojem, přesný výraz, co je to Písničkář?, heslo, přesný význam, původ slova, kdo je Písničkář?, hudba, odborný výraz, popis, lexikon, definice, význam pojmu, synonymum

Pojem Písničkář je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Písničkář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Písničkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Písničkář ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Písničkář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Písničkář například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Písničkář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Písničkář? Kdo to byl Písničkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Písničkář? Definice pojmu Písničkář je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Písničkář hledat i v jiných kategoriích (než hudba).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?