Kdo je to?
Kdo je to, byl Písničkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Písničkář? Lidé, hudba

Kdo je to Písničkář?

Jaký je význam slova Písničkář? Co to znamená?

Písničkář je osoba, která se zabývá autorskými písněmi a je jak autorem, tak interpretem děl – píše si texty, skládá k nim hudbu a sám je také zpívá a zpěv doprovází hrou na hudební nástroj. Tvorbu písničkáře zásadním způsobem ovlivňuje sama osobnost autora a jeho charakteristické vlastnosti.
V uměleckém světě je písničkář zařazován do různých žánrů a kombinuje několik uměleckých forem – divadlo, hudbu i literaturu.Kdo je to, byl Písničkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Písničkář? Lidé, hudba

Zaujalo vás slovo, termín Písničkář? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ikona? Znáte termín Podmět? Víte, co je to Hypotonický nápoj? Víte, co je to Algeziologie?

Klíčová slova: wiki, popis, význam pojmu, heslo, popis, hudba, co znamená, přesný význam, pojem, co je to Písničkář?, slovo, formulace, kdo je Písničkář?, význam slova, původ slova, přesný výraz

Pojem Písničkář je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Písničkář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Písničkář ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Písničkář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Písničkář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Písničkář například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Písničkář

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Písničkář? Kdo to byl Písničkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Písničkář? Definice pojmu Písničkář patří do sekce hudba. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hudba.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?