Kdo je to?
Kdo je to, byl Písničkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Písničkář? Lidé, hudba

Kdo je to Písničkář?

Jaký je význam slova Písničkář? Co to znamená?

Písničkář je osoba, která se zabývá autorskými písněmi a je jak autorem, tak interpretem děl – píše si texty, skládá k nim hudbu a sám je také zpívá a zpěv doprovází hrou na hudební nástroj. Tvorbu písničkáře zásadním způsobem ovlivňuje sama osobnost autora a jeho charakteristické vlastnosti.
V uměleckém světě je písničkář zařazován do různých žánrů a kombinuje několik uměleckých forem – divadlo, hudbu i literaturu.Kdo je to, byl Písničkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Písničkář? Lidé, hudba

Sdílejte tuto stránku se slovem Písničkář s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Indemnita? Znáte pojem Kaizen? Víte, co je to Marginální? Vzpomenete si na definici slova Hematologie?

Klíčová slova: co znamená, pojem, popis, význam, přesný význam, hudba, synonymum, lexikon, popis, původ slova, vysvětlení, etymologie, formulace, odborný výraz, definice, wiki

Pojem Písničkář je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Písničkář ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Písničkář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Písničkář ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Písničkář na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Písničkář například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Písničkář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Písničkář? Kdo to byl Písničkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Písničkář? Definice pojmu Písničkář je v sekci hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Písničkář hledat i v jiných kategoriích (než hudba).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?