Kdo je to?
Kdo je to, byl Písničkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Písničkář? Lidé, hudba

Kdo je to Písničkář?

Jaký je význam slova Písničkář? Co to znamená?

Písničkář je osoba, která se zabývá autorskými písněmi a je jak autorem, tak interpretem děl – píše si texty, skládá k nim hudbu a sám je také zpívá a zpěv doprovází hrou na hudební nástroj. Tvorbu písničkáře zásadním způsobem ovlivňuje sama osobnost autora a jeho charakteristické vlastnosti.
V uměleckém světě je písničkář zařazován do různých žánrů a kombinuje několik uměleckých forem – divadlo, hudbu i literaturu.Kdo je to, byl Písničkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Písničkář? Lidé, hudba

Sdílejte tuto stránku se slovem Písničkář s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Glutamát? Vzpomněli byste si na význam slova Quartz? Víte, co je to Starý zákon? Znáte definici termínu Arboretum?

Klíčová slova: přesný výraz, význam, hudba, popis, formulace, definice, odborný výraz, lexikon, etymologie, co je to Písničkář?, původ slova, Písničkář, přesný význam, význam pojmu, pojem, wiki

Pojem Písničkář je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Písničkář zkuste tyto odkazy

Najít pojem Písničkář ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Písničkář ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Písničkář ve Wikimedia Commons

Najít termín Písničkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Písničkář například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Písničkář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Písničkář? Kdo to byl Písničkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Písničkář? Definice pojmu Písničkář je v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hudba.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?