Kdo je to?
Kdo je to Písničkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Písničkář? Lidé, hudba

Kdo je to Písničkář?

Co znamená a jaký je význam slova Písničkář?

Písničkář je osoba, která se zabývá autorskými písněmi a je jak autorem, tak interpretem děl – píše si texty, skládá k nim hudbu a sám je také zpívá a zpěv doprovází hrou na hudební nástroj. Tvorbu písničkáře zásadním způsobem ovlivňuje sama osobnost autora a jeho charakteristické vlastnosti.
V uměleckém světě je písničkář zařazován do různých žánrů a kombinuje několik uměleckých forem – divadlo, hudbu i literaturu.Kdo je to Písničkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Písničkář? Lidé, hudba

Sdílejte tento text s heslem Písničkář s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ikona? Vzpomenete si na definici slova Gufero? Víte, co je to ZPS? Vzpomněli byste si na význam slova Den Země?

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, wikipedie, odborný výraz, přesný výraz, co znamená, původ slova, informace, pojem, etymologie, přesný výraz, hudba, slovo, význam pojmu, heslo, Písničkář

Pojem Písničkář je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Písničkář hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Písničkář ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Písničkář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Písničkář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Písničkář ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Písničkář na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Písničkář například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Písničkář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Písničkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Písničkář? Definice pojmu Písničkář patří do kategorie Hudba

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hudba.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?