Kdo je to?
Kdo je to, byl Písničkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Písničkář? Lidé, hudba

Kdo je to Písničkář?

Jaký je význam slova Písničkář? Co to znamená?

Písničkář je osoba, která se zabývá autorskými písněmi a je jak autorem, tak interpretem děl – píše si texty, skládá k nim hudbu a sám je také zpívá a zpěv doprovází hrou na hudební nástroj. Tvorbu písničkáře zásadním způsobem ovlivňuje sama osobnost autora a jeho charakteristické vlastnosti.
V uměleckém světě je písničkář zařazován do různých žánrů a kombinuje několik uměleckých forem – divadlo, hudbu i literaturu.Kdo je to, byl Písničkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Písničkář? Lidé, hudba

Budeme rádi, pokud budete definici slova Písničkář sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Glutamát? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dysgrafie? Víte, co je to Starý zákon? Víte co je Dashboard?

Klíčová slova: popis, význam, wiki, formulace, původ slova, kdo to je, etymologie, co je to Písničkář?, přesný význam, odborný výraz, informace, vysvětlení, Písničkář, slovo, popis, hudba

Pojem Písničkář je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Písničkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Písničkář ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Písničkář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Písničkář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Písničkář například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Písničkář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Písničkář? Kdo to byl Písničkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Písničkář? Definice pojmu Písničkář se nachází v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Písničkář hledat i v jiných kategoriích (než hudba).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?