Kdo je to?
Kdo je Radka Třeštíková? Životopis Radka Třeštíková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Radka Třeštíková

Kdo je Radka Třeštíková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Radka Třeštíková, rodným jménem Velikovská, je česká spisovatelka, blogerka a právnička. Třeštíková se narodila ve Zlíně, ale vyrůstala v nedalekém Veselí nad Moravou. Po základní škole studovala na gymnáziu a po maturitě studovala práva na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Během studií odjela na jeden rok do Španělska díky studentskému programu Erasmus. Po úspěšných studiích pracovala 7 let jako firemní právnička. Během pobytu ve Španělsku začala psát své první povídky. Od té doby napsala několik románů jako Dobře mi tak (2014), To prší moře (2015), Bábovky (2016), Osm (2017), Veselí (2018), Foukneš do pěny (2020) a Tajemství (2021). Roku 2023 plánuje vydat novou knihu s názvem Kde jsi, když nejsi. Za svůj styl psaní získala přezdívku „Viewegh v sukni“.
Přispívala svými články na blogy časopisů Elle, Respekt nebo pro web psychologie.cz.
Roku 2012 se provdala za českého fotografa Tomáše Třeštíka, se kterým vychovává dvě děti – dceru Elu (*2013) a syna Jonatána (*2015).
Třeštíková se v roce 2019 zúčastnila taneční soutěže StarDance ...když hvězdy tančí. Umístila se na 7. místě.Kdo je Radka Třeštíková? Životopis Radka Třeštíková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Radka Třeštíková

Národnost: česká
Datum narození: 13. 5. 1981
Místo narození: Zlín, Československo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Radka Třeštíková sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Římsa? Pamatujete si definici pojmu Bobrovka? Znáte definici termínu Slemeno? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bungalov?

Klíčová slova: popis, zajímavosti, kde se narodila Radka Třeštíková?, život, kdo je Radka Třeštíková?, Radka Třeštíková, biografie, osobnost, místo narození, hudba, životopis, vysvětlení, informace, datum narození, hudba, národnost

Pojem Radka Třeštíková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Radka Třeštíková

Zkusit najít výraz Radka Třeštíková na Google obrázcích

Najít termín Radka Třeštíková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Radka Třeštíková ve Wikimedia Commons

Hledat termín Radka Třeštíková ve Wikipedii

Najít výraz Radka Třeštíková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Radka Třeštíková například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Radka Třeštíková? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Radka Třeštíková? Kdy se narodila Radka Třeštíková? Kde se narodila Radka Třeštíková? Radka Třeštíková je v sekci Hudba

Kategorie hudba, basa nástroj, radka Třeštíková, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Radka Třeštíková třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radka Třeštíková i v jiné kategorii než je hudba.