Kdo je to?
Kdo je Radka Třeštíková? Životopis Radka Třeštíková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Radka Třeštíková

Kdo je Radka Třeštíková? Životopis, informace, biografie, hudba

Radka Třeštíková, rodným jménem Velikovská, je česká spisovatelka, blogerka a právnička. Třeštíková se narodila ve Zlíně, ale vyrůstala v nedalekém Veselí nad Moravou. Po základní škole studovala na gymnáziu a po maturitě studovala práva na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Během studií odjela na jeden rok do Španělska díky studentskému programu Erasmus. Po úspěšných studiích pracovala 7 let jako firemní právnička. Během pobytu ve Španělsku začala psát své první povídky. Od té doby napsala několik románů jako Dobře mi tak (2014), To prší moře (2015), Bábovky (2016), Osm (2017), Veselí (2018), Foukneš do pěny (2020) a Tajemství (2021). Roku 2023 plánuje vydat novou knihu s názvem Kde jsi, když nejsi. Za svůj styl psaní získala přezdívku „Viewegh v sukni“.
Přispívala svými články na blogy časopisů Elle, Respekt nebo pro web psychologie.cz.
Roku 2012 se provdala za českého fotografa Tomáše Třeštíka, se kterým vychovává dvě děti – dceru Elu (*2013) a syna Jonatána (*2015).
Třeštíková se v roce 2019 zúčastnila taneční soutěže StarDance ...když hvězdy tančí. Umístila se na 7. místě.Kdo je Radka Třeštíková? Životopis Radka Třeštíková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Radka Třeštíková

Národnost: česká
Datum narození: 13. 5. 1981
Místo narození: Zlín, Československo

Zaujala vás biografie osobnosti Radka Třeštíková? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Tilápie? Rozumíte pojmu Sezam? Znáte definici termínu Bumerang? Znáte pojem Genius loci?

Klíčová slova: biografie, hudba, životopis, místo narození, vysvětlení, osobnost, osobnosti, hudba, lexikon, zajímavosti, wikipedie, datum narození, život, informace, popis, kdy se narodila Radka Třeštíková?

Pojem Radka Třeštíková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Radka Třeštíková zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Radka Třeštíková ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Radka Třeštíková ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Radka Třeštíková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Radka Třeštíková ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Radka Třeštíková na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Radka Třeštíková například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, v metavyhledávači Info.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Radka Třeštíková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Radka Třeštíková? Kdy se narodila Radka Třeštíková? Kde se narodila Radka Třeštíková? Radka Třeštíková se nachází v sekci Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Radka Třeštíková řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radka Třeštíková i v jiné kategorii než je hudba.