Kdo je to?
Kdo je Daniil Medveděv? Životopis Daniil Medveděv, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Daniil Medveděv?

Kdo je Daniil Medveděv? Životopis, informace, biografie, sport

Daniil Medveděv je profesionální tenista, narozený v Moskvě. K tenisu se dostal v 9 letech. V mládí se učil na kytaru a věnoval se plavání. Medveděv studoval fyziku a matematiku, později studoval ekonomiku a obchod na Moscow State Institute of International Relations. Později ze školy odešel právě kvůli tenisu. Ke studiu se vrátil na Ruské Státní univerzitě, kde získal trenérský diplom. S rodinou se poté přestěhoval do francouzského města Antibes, kde Medveděv trénoval na tenisové akademii.
První titul ve dvouhře Medveděv získal na turnaji Trophée des Alpilles 2016, když ve finále porazil Jorise de Loorea z Belgie. Během sezóny 2018 získal postupně 3 sezónní tituly. První získal na turnaji Sydney International, druhý na Winston-Salem Open a třetí titul na Rakuten Japan Open Tennis Championship. Díky těmto úspěchům se posunul na 22. místo v žebříčku ATP a stal se ruskou jedničkou. V následující sezóně zvítězil na Western and Southern Open v Cincinnati a na turnaji Rolex Masters v Shanghaji. Na Australian Open 2021 prohrál Medveděv ve finále se světovou jedničkou Novakem Djokovičem. Téhož roku vyhrál Open 13 Provence v Marseille a v žebříčku ATP se vyšvihl na druhé místo. Stal se prvním hráčem, kterému se to během posledních 15 let povedlo. Na turnaji ATP Cup pomohl ruskému týmu porazit ve finále Itálii 2-0 na sety.Kdo je Daniil Medveděv? Životopis Daniil Medveděv, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě Daniil Medveděv

Národnost: ruská
Datum narození: 11. 2. 1996
Místo narození: Moskva, Ruská federace

Zaujala vás biografie osobnosti Daniil Medveděv? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Zdravá výživa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kalibrace? Víte, co je to Hereze? Znáte termín Dekadentní?

Klíčová slova: kdy se narodil Daniil Medveděv?, popis, osobnosti, narození, životopis, Daniil Medveděv, kde se narodil Daniil Medveděv?, místo narození, život, wiki, wikipedie, biografie, kdo je Daniil Medveděv?, datum narození, lexikon, sport

Pojem Daniil Medveděv je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Daniil Medveděv lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Daniil Medveděv ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Daniil Medveděv ve Wikipedii

Najít termín Daniil Medveděv ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Daniil Medveděv na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Daniil Medveděv v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniil Medveděv například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Daniil Medveděv? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Daniil Medveděv? Kdy se narodil Daniil Medveděv? Kde se narodil Daniil Medveděv? Daniil Medveděv patří do kategorie Sport

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Daniil Medveděv třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniil Medveděv i v jiné kategorii než je sport.