Kdo je to?
Kdo je to, byl Sobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sobec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Sobec?

Jaký je význam slova Sobec? Co to znamená?

Sobec nebo také egoista je člověk zahleděný do sebe a zajímající se výhradně o sebe samého, o vlastní zájmy a prospěch. Opakem sobce je altruista.Kdo je to, byl Sobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sobec? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sobec s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ovulace? Víte, co je to Dokovací stanice? Víte, co je to Osteoporóza? Rozumíte pojmu Drobný hmotný majetek?

Klíčová slova: definice, synonymum, slovo, význam, co znamená, formulace, původ slova, přesný význam, popis, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, popis, wiki, lexikon, odborný výraz

Pojem Sobec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Sobec ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Sobec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Sobec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Sobec na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sobec například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sobec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sobec? Kdo to byl Sobec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sobec? Definice pojmu Sobec patří do sekce vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Sobec i jinde než v sekci než v vlastnosti.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?