Kdo je to?
Kdo je to, byl Sobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sobec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Sobec?

Jaký je význam slova Sobec? Co to znamená?

Sobec nebo také egoista je člověk zahleděný do sebe a zajímající se výhradně o sebe samého, o vlastní zájmy a prospěch. Opakem sobce je altruista.Kdo je to, byl Sobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sobec? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sobec sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Obřízka? Vzpomenete si na definici slova Jmenovatel? Víte, co je to OSVČ? Vzpomněli byste si na význam slova Kuperóza?

Klíčová slova: lexikon, wiki, informace, původ slova, co znamená, popis, význam slova, definice, heslo, termín, slovo, formulace, vlastnosti, význam pojmu, přesný význam, odborný výraz

Pojem Sobec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Sobec doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Sobec na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sobec ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Sobec ve Wikipedii

Najít slovo Sobec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sobec například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Sobec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sobec? Kdo to byl Sobec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sobec? Definice pojmu Sobec se nachází v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, text, definici, např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Sobec i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?