Kdo je to?
Kdo je to, byl Sobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sobec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Sobec?

Jaký je význam slova Sobec? Co to znamená?

Sobec nebo také egoista je člověk zahleděný do sebe a zajímající se výhradně o sebe samého, o vlastní zájmy a prospěch. Opakem sobce je altruista.Kdo je to, byl Sobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sobec? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sobec? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Obřízka? Pamatujete si definici pojmu Aprobace? Víte, co je to OSVČ? Vzpomněli byste si co znamená slovo Talek?

Klíčová slova: kdo je Sobec?, co znamená, termín, vlastnosti, popis, původ slova, slovo, přesný význam, heslo, lexikon, etymologie, kdo to je, význam slova, vysvětlení, informace, Sobec

Pojem Sobec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Sobec ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Sobec na Youtube

Najít pojem Sobec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Sobec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sobec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Sobec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sobec? Kdo to byl Sobec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sobec? Definice pojmu Sobec je v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Sobec hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?