Kdo je to?
Kdo je to, byl Sobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sobec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Sobec?

Jaký je význam slova Sobec? Co to znamená?

Sobec nebo také egoista je člověk zahleděný do sebe a zajímající se výhradně o sebe samého, o vlastní zájmy a prospěch. Opakem sobce je altruista.Kdo je to, byl Sobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sobec? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sobec? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Operační systém? Vzpomněli byste si na význam slova Pancetta? Víte, co je to Glosa? Znáte definici termínu Acidofilní mléko?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, definice, kdo to je, etymologie, popis, informace, Sobec, odborný výraz, vlastnosti, slovo, wiki, heslo, popis, význam, přesný význam

Pojem Sobec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Sobec v následujících vyhledávačích

Najít heslo Sobec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Sobec ve Wikipedii

Najít termín Sobec ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Sobec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sobec například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Sobec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sobec? Kdo to byl Sobec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sobec? Definice pojmu Sobec je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?