Kdo je to?
Kdo je to, byl Sobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sobec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Sobec?

Jaký je význam slova Sobec? Co to znamená?

Sobec nebo také egoista je člověk zahleděný do sebe a zajímající se výhradně o sebe samého, o vlastní zájmy a prospěch. Opakem sobce je altruista.Kdo je to, byl Sobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sobec? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Sobec? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Obřízka? Víte co je Alibaba? Víte, co je to OSVČ? Vzpomněli byste si co označuje výraz Umění?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, formulace, slovo, kdo to je, Sobec, přesný význam, wiki, synonymum, odborný výraz, informace, původ slova, co je to Sobec?, vlastnosti, definice, etymologie

Pojem Sobec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Sobec lze najít v následujících zdrojích

Najít výraz Sobec ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Sobec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Sobec ve vyhledávači Qwant

Najít termín Sobec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sobec například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Sobec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sobec? Kdo to byl Sobec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sobec? Definice pojmu Sobec se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Sobec i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?