Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychotik? Lidé, psychologie

Kdo je to Psychotik?

Jaký je význam slova Psychotik? Co to znamená?

Psychotik je označení pro jedince trpícího vážnou poruchou duševního stavu. Postižený není schopen reagovat a chovat se přiměřeně k okolnostem. Nemá také normální vztah ke skutečnosti, vnímá ji jinak. Nemá nadhled a chybnému vnímání sám věří.
Psychotikem se člověk může stát na základě genetických předpokladů nebo můžou být způsobeny jinými chorobami a účinkem drog či léků. Psychózu může vyvolat i nadměrná zátěž nebo stres. Psychotik se projevuje halucinacemi, bludy, citovými výlevy, agresivitou nebo strnulostí.Kdo je to, byl Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychotik? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Psychotik? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Dividenda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Akupunktura? Víte co je Štědrovka? Víte co je ADSL?

Klíčová slova: význam slova, definice, Psychotik, formulace, přesný význam, co je to Psychotik?, popis, slovo, wiki, psychologie, pojem, informace, synonymum, odborný výraz, význam pojmu, heslo

Pojem Psychotik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Psychotik doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít termín Psychotik ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Psychotik na Youtube

Najít slovo Psychotik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Psychotik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychotik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Psychotik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Psychotik? Kdo to byl Psychotik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychotik? Definice pojmu Psychotik je v kategorii psychologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Psychotik v jiné sekci než psychologie.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.