Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychotik? Lidé, psychologie

Kdo je to Psychotik?

Jaký je význam slova Psychotik? Co to znamená?

Psychotik je označení pro jedince trpícího vážnou poruchou duševního stavu. Postižený není schopen reagovat a chovat se přiměřeně k okolnostem. Nemá také normální vztah ke skutečnosti, vnímá ji jinak. Nemá nadhled a chybnému vnímání sám věří.
Psychotikem se člověk může stát na základě genetických předpokladů nebo můžou být způsobeny jinými chorobami a účinkem drog či léků. Psychózu může vyvolat i nadměrná zátěž nebo stres. Psychotik se projevuje halucinacemi, bludy, citovými výlevy, agresivitou nebo strnulostí.Kdo je to, byl Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychotik? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Psychotik? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Izotop? Víte, co je to Netflix? Víte co je Sukralóza? Rozumíte pojmu Slinutá dlažba?

Klíčová slova: synonymum, význam slova, psychologie, význam pojmu, wiki, původ slova, popis, termín, kdo to je, formulace, lexikon, popis, informace, co znamená, pojem, odborný výraz

Pojem Psychotik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat pojem Psychotik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Psychotik na Youtube

Zkusit najít Psychotik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Psychotik ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychotik například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Psychotik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Psychotik? Kdo to byl Psychotik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychotik? Definice pojmu Psychotik je v sekci psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než psychologie).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.