Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychotik? Lidé, psychologie

Kdo je to Psychotik?

Jaký je význam slova Psychotik? Co to znamená?

Psychotik je označení pro jedince trpícího vážnou poruchou duševního stavu. Postižený není schopen reagovat a chovat se přiměřeně k okolnostem. Nemá také normální vztah ke skutečnosti, vnímá ji jinak. Nemá nadhled a chybnému vnímání sám věří.
Psychotikem se člověk může stát na základě genetických předpokladů nebo můžou být způsobeny jinými chorobami a účinkem drog či léků. Psychózu může vyvolat i nadměrná zátěž nebo stres. Psychotik se projevuje halucinacemi, bludy, citovými výlevy, agresivitou nebo strnulostí.Kdo je to, byl Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychotik? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Psychotik sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Dividenda? Vzpomněli byste si na význam slova Virus Zika? Víte co je Štědrovka? Znáte definici termínu Pomelo?

Klíčová slova: přesný význam, popis, lexikon, vysvětlení, kdo je Psychotik?, slovo, wiki, odborný výraz, pojem, informace, kdo to je, etymologie, synonymum, co je to Psychotik?, Psychotik, význam

Pojem Psychotik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Psychotik na Youtube

Vyhledat slovo Psychotik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Psychotik ve Wikislovníku

Najít pojem Psychotik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychotik například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Psychotik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Psychotik? Kdo to byl Psychotik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychotik? Definice pojmu Psychotik se nachází v kategorii psychologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít výraz, text, termín, pojem třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie psychologie.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.