Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychotik? Lidé, psychologie

Kdo je to Psychotik?

Jaký je význam slova Psychotik? Co to znamená?

Psychotik je označení pro jedince trpícího vážnou poruchou duševního stavu. Postižený není schopen reagovat a chovat se přiměřeně k okolnostem. Nemá také normální vztah ke skutečnosti, vnímá ji jinak. Nemá nadhled a chybnému vnímání sám věří.
Psychotikem se člověk může stát na základě genetických předpokladů nebo můžou být způsobeny jinými chorobami a účinkem drog či léků. Psychózu může vyvolat i nadměrná zátěž nebo stres. Psychotik se projevuje halucinacemi, bludy, citovými výlevy, agresivitou nebo strnulostí.Kdo je to, byl Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychotik? Lidé, psychologie

Zaujalo vás slovo, termín Psychotik? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Dividenda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bílá sobota? Víte co je Štědrovka? Znáte termín Erasmus?

Klíčová slova: formulace, etymologie, odborný výraz, definice, synonymum, přesný význam, vysvětlení, slovo, kdo je Psychotik?, význam, lexikon, význam pojmu, informace, co znamená, termín, význam slova

Pojem Psychotik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Psychotik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Psychotik ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Psychotik ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Psychotik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychotik například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Psychotik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Psychotik? Kdo to byl Psychotik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychotik? Definice pojmu Psychotik patří do sekce psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v psychologie.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.