Kdo je to?
Kdo je to Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Psychotik? Lidé, psychologie

Kdo je to Psychotik?

Jaký je význam slova Psychotik? Co to znamená?

Psychotik je označení pro jedince trpícího vážnou poruchou duševního stavu. Postižený není schopen reagovat a chovat se přiměřeně k okolnostem. Nemá také normální vztah ke skutečnosti, vnímá ji jinak. Nemá nadhled a chybnému vnímání sám věří.
Psychotikem se člověk může stát na základě genetických předpokladů nebo můžou být způsobeny jinými chorobami a účinkem drog či léků. Psychózu může vyvolat i nadměrná zátěž nebo stres. Psychotik se projevuje halucinacemi, bludy, citovými výlevy, agresivitou nebo strnulostí.Kdo je to Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Psychotik? Lidé, psychologie

Uvedený text s definicí slova Psychotik můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Geocaching? Vzpomněli byste si co znamená slovo Diverzifikace? Víte co je Antiteze? Víte co je Ledové víno?

Klíčová slova: definice, odborný výraz, termín, pojem, wikipedie, slovo, přesný výraz, význam slova, psychologie, popis, Psychotik, Psychotik, přesný význam, význam pojmu, lexikon, informace

Pojem Psychotik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Psychotik zkuste tyto odkazy

Zkusit najít frázi Psychotik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Psychotik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Psychotik na Google.cz

Zkusit najít Psychotik ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Psychotik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychotik například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Psychotik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Psychotik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychotik? Definice pojmu Psychotik je v sekci Psychologie

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Psychotik v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je psychologie.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.