Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychotik? Lidé, psychologie

Kdo je to Psychotik?

Jaký je význam slova Psychotik? Co to znamená?

Psychotik je označení pro jedince trpícího vážnou poruchou duševního stavu. Postižený není schopen reagovat a chovat se přiměřeně k okolnostem. Nemá také normální vztah ke skutečnosti, vnímá ji jinak. Nemá nadhled a chybnému vnímání sám věří.
Psychotikem se člověk může stát na základě genetických předpokladů nebo můžou být způsobeny jinými chorobami a účinkem drog či léků. Psychózu může vyvolat i nadměrná zátěž nebo stres. Psychotik se projevuje halucinacemi, bludy, citovými výlevy, agresivitou nebo strnulostí.Kdo je to, byl Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychotik? Lidé, psychologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Psychotik s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Izotop? Znáte definici termínu Dezertní víno? Víte co je Sukralóza? Pamatujete si definici pojmu Alibismus?

Klíčová slova: popis, termín, slovo, popis, lexikon, heslo, etymologie, význam pojmu, odborný výraz, kdo je Psychotik?, význam, význam slova, co znamená, definice, formulace, pojem

Pojem Psychotik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem Psychotik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Psychotik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Psychotik ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Psychotik ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychotik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Psychotik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Psychotik? Kdo to byl Psychotik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychotik? Definice pojmu Psychotik se nachází v sekci psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Psychotik hledat i v jiných kategoriích (než psychologie).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.