Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychotik? Lidé, psychologie

Kdo je to Psychotik?

Jaký je význam slova Psychotik? Co to znamená?

Psychotik je označení pro jedince trpícího vážnou poruchou duševního stavu. Postižený není schopen reagovat a chovat se přiměřeně k okolnostem. Nemá také normální vztah ke skutečnosti, vnímá ji jinak. Nemá nadhled a chybnému vnímání sám věří.
Psychotikem se člověk může stát na základě genetických předpokladů nebo můžou být způsobeny jinými chorobami a účinkem drog či léků. Psychózu může vyvolat i nadměrná zátěž nebo stres. Psychotik se projevuje halucinacemi, bludy, citovými výlevy, agresivitou nebo strnulostí.Kdo je to, byl Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychotik? Lidé, psychologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Psychotik se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Geocaching? Pamatujete si definici pojmu Fondán? Víte co je Sandbox? Vzpomněli byste si co znamená slovo Idyla?

Klíčová slova: přesný význam, lexikon, termín, heslo, popis, definice, co znamená, co je to Psychotik?, Psychotik, původ slova, synonymum, psychologie, wiki, význam slova, popis, informace

Pojem Psychotik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Psychotik

Hledejte bez špehování slovo Psychotik ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Psychotik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Psychotik ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Psychotik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychotik například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Psychotik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Psychotik? Kdo to byl Psychotik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychotik? Definice pojmu Psychotik je v kategorii psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než psychologie.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.