Kdo je to?
Kdo je to Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Psychotik? Lidé, psychologie

Kdo je to Psychotik?

Co znamená a jaký je význam slova Psychotik?

Psychotik je označení pro jedince trpícího vážnou poruchou duševního stavu. Postižený není schopen reagovat a chovat se přiměřeně k okolnostem. Nemá také normální vztah ke skutečnosti, vnímá ji jinak. Nemá nadhled a chybnému vnímání sám věří.
Psychotikem se člověk může stát na základě genetických předpokladů nebo můžou být způsobeny jinými chorobami a účinkem drog či léků. Psychózu může vyvolat i nadměrná zátěž nebo stres. Psychotik se projevuje halucinacemi, bludy, citovými výlevy, agresivitou nebo strnulostí.Kdo je to Psychotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Psychotik? Lidé, psychologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Psychotik s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Geocaching? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gyros? Víte co je DNA? Znáte termín Earl Grey?

Klíčová slova: význam, termín, definice, odborný výraz, formulace, původ slova, přesný význam, heslo, popis, co znamená, přesný výraz, význam pojmu, lexikon, vysvětlení, psychologie, Psychotik

Pojem Psychotik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít Psychotik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Psychotik na Google.cz

Najít slovo Psychotik ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Psychotik ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Psychotik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychotik například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Psychotik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Psychotik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychotik? Definice pojmu Psychotik je v kategorii Psychologie

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci psychologie.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.