Kdo je to?
Kdo je to Zedník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zedník? Lidé, profese

Kdo je to Zedník?

Co znamená a jaký je význam slova Zedník?

Zedník je řemeslník, který získal vzdělání v oblasti stavebnictví, zednictví. Zaměřuje se hlavně na zděné konstrukce. Nejedná se tedy o pomocného dělníka, ale odborníka, který pracuje na stavbách a jejich opravách. Většinu pokládá cihly nebo jiné stavební prvky, ke spojení využívá maltu a vzniklé stavby nebo jejich části omítá.
Zedník vykonává různé činnosti při stavbě a opravě interiéru i exteriéru domů, továrních komplexů, mostů a dalších staveb. Toto řemeslo patří k tradičním a nejstarším činnostem.Kdo je to Zedník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zedník? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Zedník můžete samozřejmě sdílet se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Elektronická peněženka? Rozumíte pojmu Stud? Znáte termín Jádrová omítka? Znáte pojem Čádor?

Klíčová slova: význam slova, slovo, přesný výraz, wiki, odborný výraz, vysvětlení, popis, wikipedie, význam, termín, definice, význam pojmu, lexikon, informace, profese, pojem

Pojem Zedník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Zedník v dalších zdrojích

Najít heslo Zedník ve Wikipedii

Vyhledat pojem Zedník na Google.cz

Zkusit najít heslo Zedník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Zedník ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Zedník ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zedník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Zedník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Zedník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zedník? Definice pojmu Zedník je v sekci Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste též hledat informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Zedník i jinde než v sekci než v profese.