Kdo je to?
Kdo je to Zedník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zedník? Lidé, profese

Kdo je to Zedník?

Co znamená a jaký je význam slova Zedník?

Zedník je řemeslník, který získal vzdělání v oblasti stavebnictví, zednictví. Zaměřuje se hlavně na zděné konstrukce. Nejedná se tedy o pomocného dělníka, ale odborníka, který pracuje na stavbách a jejich opravách. Většinu pokládá cihly nebo jiné stavební prvky, ke spojení využívá maltu a vzniklé stavby nebo jejich části omítá.
Zedník vykonává různé činnosti při stavbě a opravě interiéru i exteriéru domů, továrních komplexů, mostů a dalších staveb. Toto řemeslo patří k tradičním a nejstarším činnostem.Kdo je to Zedník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zedník? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Zedník? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Elektronická peněženka? Znáte definici termínu Gurta? Znáte termín Geologické kladivo? Pamatujete si definici pojmu Bonita?

Klíčová slova: popis, termín, co znamená, synonymum, wiki, lexikon, význam pojmu, wikipedie, heslo, profese, odborný výraz, Zedník, význam slova, původ slova, pojem, přesný výraz

Pojem Zedník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Zedník

Vyhledat výraz Zedník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Zedník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zedník ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Zedník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zedník například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zedník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zedník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zedník? Definice pojmu Zedník se nachází v kategorii Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.