Kdo je to?
Kdo je to, byl Zedník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zedník? Lidé, profese

Kdo je to Zedník?

Co znamená a jaký je význam slova Zedník?

Zedník je řemeslník, který získal vzdělání v oblasti stavebnictví, zednictví. Zaměřuje se hlavně na zděné konstrukce. Nejedná se tedy o pomocného dělníka, ale odborníka, který pracuje na stavbách a jejich opravách. Většinu pokládá cihly nebo jiné stavební prvky, ke spojení využívá maltu a vzniklé stavby nebo jejich části omítá.
Zedník vykonává různé činnosti při stavbě a opravě interiéru i exteriéru domů, továrních komplexů, mostů a dalších staveb. Toto řemeslo patří k tradičním a nejstarším činnostem.Kdo je to, byl Zedník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zedník? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Zedník se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Elektronická peněženka? Rozumíte pojmu Free running? Znáte termín Malware? Znáte pojem Shyb?

Klíčová slova: význam slova, přesný význam, přesný výraz, vysvětlení, původ slova, termín, definice, co je to Zedník?, synonymum, profese, kdo to je, Zedník, pojem, heslo, kdo je Zedník?, formulace

Pojem Zedník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat termín Zedník ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Zedník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Zedník ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Zedník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zedník například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Zedník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zedník? Kdo to byl Zedník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zedník? Definice pojmu Zedník je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Zedník i v jiné kategorii než je sekce profese.