Kdo je to?
Kdo je to, byl Technolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Technolog? Lidé, profese

Kdo je to Technolog?

Co znamená a jaký je význam slova Technolog?

Technolog je vysokoškolsky vzdělaný pracovník, který zodpovídá za určení technologických postupů a jejich případných změn. Musí zajistit přípravu produkce z hlediska technologie, a to i tehdy, jsou-li technologické požadavky náročnější. V takovém případě nejdříve určí a vyzkouší technologické postupy. Pokud by nevyhovovaly, musí se snažit vyvinout vlastní varianty řešení.
Technolog přípravu výroby koordinuje, vybírá stroje, nástroje, provozní nebo výrobní zařízení. Vše dokumentuje a zajišťuje také příslušné zkoušky, které jsou pro úspěšnou produkci potřebné.Kdo je to, byl Technolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Technolog? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Technolog s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Absolutní? Vzpomenete si na definici slova Síla? Víte co je Oáza? Vzpomněli byste si na význam slova Beletrie?

Klíčová slova: co je to Technolog?, informace, kdo to je, odborný výraz, termín, definice, wiki, popis, heslo, formulace, přesný význam, původ slova, slovo, pojem, přesný výraz, vysvětlení

Pojem Technolog je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Technolog zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Technolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Technolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Technolog na Google.cz

Vyhledat pojem Technolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Technolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Technolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Technolog? Kdo to byl Technolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Technolog? Definice pojmu Technolog je v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.