Kdo je to?
Kdo je to, byl Technolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Technolog? Lidé, profese

Kdo je to Technolog?

Co znamená a jaký je význam slova Technolog?

Technolog je vysokoškolsky vzdělaný pracovník, který zodpovídá za určení technologických postupů a jejich případných změn. Musí zajistit přípravu produkce z hlediska technologie, a to i tehdy, jsou-li technologické požadavky náročnější. V takovém případě nejdříve určí a vyzkouší technologické postupy. Pokud by nevyhovovaly, musí se snažit vyvinout vlastní varianty řešení.
Technolog přípravu výroby koordinuje, vybírá stroje, nástroje, provozní nebo výrobní zařízení. Vše dokumentuje a zajišťuje také příslušné zkoušky, které jsou pro úspěšnou produkci potřebné.Kdo je to, byl Technolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Technolog? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Technolog? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Absolutní? Víte, co je to Želírovací cukr? Víte co je Oáza? Rozumíte pojmu Pásový opar?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, heslo, význam, formulace, co je to Technolog?, popis, vysvětlení, původ slova, co znamená, slovo, význam slova, Technolog, odborný výraz, informace, profese

Pojem Technolog je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít frázi Technolog ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Technolog ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Technolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Technolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Technolog například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Technolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Technolog? Kdo to byl Technolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Technolog? Definice pojmu Technolog se nachází v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).