Kdo je to?
Kdo je to Technolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Technolog? Lidé, profese

Kdo je to Technolog?

Jaký je význam slova Technolog? Co to znamená?

Technolog je vysokoškolsky vzdělaný pracovník, který zodpovídá za určení technologických postupů a jejich případných změn. Musí zajistit přípravu produkce z hlediska technologie, a to i tehdy, jsou-li technologické požadavky náročnější. V takovém případě nejdříve určí a vyzkouší technologické postupy. Pokud by nevyhovovaly, musí se snažit vyvinout vlastní varianty řešení.
Technolog přípravu výroby koordinuje, vybírá stroje, nástroje, provozní nebo výrobní zařízení. Vše dokumentuje a zajišťuje také příslušné zkoušky, které jsou pro úspěšnou produkci potřebné.Kdo je to Technolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Technolog? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Technolog s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Maligní? Vzpomněli byste si co označuje výraz Parkán? Víte co je Eskontní úvěr? Znáte termín Hoblice?

Klíčová slova: termín, pojem, význam slova, přesný výraz, profese, slovo, vysvětlení, lexikon, význam, popis, synonymum, formulace, wikipedie, definice, původ slova, význam pojmu

Pojem Technolog je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Technolog

Zkusit najít výraz Technolog ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Technolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Technolog ve Wikislovníku

Najít termín Technolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Technolog ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Technolog například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Technolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Technolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Technolog? Definice pojmu Technolog se nachází v sekci Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Technolog i v jiné kategorii než v profese.