Kdo je to?
Kdo je Yvetta Blanarovičová? Životopis Yvetta Blanarovičová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Yvetta Blanarovičová?

Kdo je Yvetta Blanarovičová? Životopis, informace, biografie, herectví

Yvetta Blanarovičová je herečka a zpěvačka. Je Slovenka, ale žije v Praze. Absolvovala konzervatoř v Žilině, věnovala se zpěvu a hře na housle. Pak vystudovala i konzervatoř v Praze.
Yvetta Blanarovičová natáčí CD, hostuje v muzikálu Malované na skle v Divadle Na Fidlovačce a vyniká i ve filmových rolích. K jejím nezapomenutelným postavám patří čertík z pohádky Princezna ze mlejna a čarodějnice z filmu O princezně Jasněnce a létajícím ševci.Kdo je Yvetta Blanarovičová? Životopis Yvetta Blanarovičová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Yvetta Blanarovičová

Národnost: slovenská
Datum narození: 24. září 1963
Místo narození: Bojnice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Yvetta Blanarovičová? s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Akcelerace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Crack? Vzpomněli byste si na význam slova Buňka? Znáte termín Diakonie?

Klíčová slova: životopis, vysvětlení, zajímavosti, wiki, osobnosti, informace, osobnost, lexikon, život, místo narození, wikipedie, biografie, datum narození, Yvetta Blanarovičová, kdo je Yvetta Blanarovičová?, narození

Pojem Yvetta Blanarovičová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Yvetta Blanarovičová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Yvetta Blanarovičová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Yvetta Blanarovičová ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Yvetta Blanarovičová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Yvetta Blanarovičová na Google obrázcích

Hledat pojem Yvetta Blanarovičová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Yvetta Blanarovičová například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Yvetta Blanarovičová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Yvetta Blanarovičová? Kdy se narodila Yvetta Blanarovičová? Kde se narodila Yvetta Blanarovičová? Yvetta Blanarovičová se nachází v kategorii Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Yvetta Blanarovičová řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Yvetta Blanarovičová i v jiné kategorii než je herectví.