Kdo je to?
Kdo je Yvetta Blanarovičová? Životopis Yvetta Blanarovičová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Yvetta Blanarovičová

Kdo je Yvetta Blanarovičová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Yvetta Blanarovičová je herečka a zpěvačka. Je Slovenka, ale žije v Praze. Absolvovala konzervatoř v Žilině, věnovala se zpěvu a hře na housle. Pak vystudovala i konzervatoř v Praze.
Yvetta Blanarovičová natáčí CD, hostuje v muzikálu Malované na skle v Divadle Na Fidlovačce a vyniká i ve filmových rolích. K jejím nezapomenutelným postavám patří čertík z pohádky Princezna ze mlejna a čarodějnice z filmu O princezně Jasněnce a létajícím ševci.Kdo je Yvetta Blanarovičová? Životopis Yvetta Blanarovičová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Yvetta Blanarovičová

Národnost: slovenská
Datum narození: 24. září 1963
Místo narození: Bojnice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Yvetta Blanarovičová? s rodinou a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Duté vlákno? Vzpomněli byste si co znamená slovo Login? Vzpomněli byste si na význam slova Nedaňový výdaj? Víte co je Chromofobie?

Klíčová slova: zajímavosti, narození, kde se narodila Yvetta Blanarovičová?, wikipedie, herectví, informace, wiki, kdo je Yvetta Blanarovičová?, popis, Yvetta Blanarovičová, osobnost, biografie, životopis, místo narození, vysvětlení, národnost

Pojem Yvetta Blanarovičová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Yvetta Blanarovičová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Yvetta Blanarovičová ve Wikipedii

Vyhledat výraz Yvetta Blanarovičová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Yvetta Blanarovičová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Yvetta Blanarovičová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Yvetta Blanarovičová například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Yvetta Blanarovičová

Nyní již víte Kdo je to Yvetta Blanarovičová? Kdy se narodila Yvetta Blanarovičová? Kde se narodila Yvetta Blanarovičová? Yvetta Blanarovičová je v kategorii Herectví

Text vytvořen pro Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Yvetta Blanarovičová např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Yvetta Blanarovičová i v jiné kategorii než je herectví.