Kdo je to?
Kdo je to Yvetta Blanarovičová? Životopis Yvetta Blanarovičová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Yvetta Blanarovičová?

Kdo je to Yvetta Blanarovičová? Stručný životopis

Yvetta Blanarovičová je herečka a zpěvačka. Je Slovenka, ale žije v Praze. Absolvovala konzervatoř v Žilině, věnovala se zpěvu a hře na housle. Pak vystudovala i konzervatoř v Praze.
Yvetta Blanarovičová natáčí CD, hostuje v muzikálu Malované na skle v Divadle Na Fidlovačce a vyniká i ve filmových rolích. K jejím nezapomenutelným postavám patří čertík z pohádky Princezna ze mlejna a čarodějnice z filmu O princezně Jasněnce a létajícím ševci.Kdo je to Yvetta Blanarovičová? Životopis Yvetta Blanarovičová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Yvetta Blanarovičová

Národnost: slovenská
Datum narození: 24. září 1963
Místo narození: Bojnice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Yvetta Blanarovičová sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Quad core? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zima? Vzpomněli byste si na význam slova Login? Znáte termín Islámský stát?

Klíčová slova: etymologie, formulace, původ slova, kdo je Yvetta Blanarovičová?, synonymum, co znamená, přesný význam, informace, význam pojmu, definice, význam, popis, vysvětlení, Yvetta Blanarovičová, herectví, wiki

Pojem Yvetta Blanarovičová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Yvetta Blanarovičová

Hledat heslo Yvetta Blanarovičová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Yvetta Blanarovičová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Yvetta Blanarovičová ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Yvetta Blanarovičová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Yvetta Blanarovičová například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Yvetta Blanarovičová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Yvetta Blanarovičová? Kdo to byl Yvetta Blanarovičová? Kdy se narodil Yvetta Blanarovičová? Kde se narodil Yvetta Blanarovičová? Yvetta Blanarovičová patří do sekce herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Yvetta Blanarovičová třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Yvetta Blanarovičová i v jiné kategorii než je herectví.