Kdo je to?
Kdo je to Yvetta Blanarovičová? Životopis Yvetta Blanarovičová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Yvetta Blanarovičová?

Kdo je to Yvetta Blanarovičová? Stručný životopis

Yvetta Blanarovičová je herečka a zpěvačka. Je Slovenka, ale žije v Praze. Absolvovala konzervatoř v Žilině, věnovala se zpěvu a hře na housle. Pak vystudovala i konzervatoř v Praze.
Yvetta Blanarovičová natáčí CD, hostuje v muzikálu Malované na skle v Divadle Na Fidlovačce a vyniká i ve filmových rolích. K jejím nezapomenutelným postavám patří čertík z pohádky Princezna ze mlejna a čarodějnice z filmu O princezně Jasněnce a létajícím ševci.Kdo je to Yvetta Blanarovičová? Životopis Yvetta Blanarovičová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Yvetta Blanarovičová

Národnost: slovenská
Datum narození: 24. září 1963
Místo narození: Bojnice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Yvetta Blanarovičová sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Akcelerace? Znáte definici termínu Snapchat? Vzpomněli byste si na význam slova Nihilismus? Pamatujete si definici pojmu Tuberkulóza?

Klíčová slova: herectví, přesný výraz, vysvětlení, synonymum, definice, odborný výraz, význam slova, původ slova, heslo, lexikon, přesný význam, formulace, termín, Yvetta Blanarovičová, význam pojmu, popis

Pojem Yvetta Blanarovičová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Yvetta Blanarovičová

Hledat pojem Yvetta Blanarovičová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Yvetta Blanarovičová ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Yvetta Blanarovičová na Google.cz

Hledat termín Yvetta Blanarovičová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Yvetta Blanarovičová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Yvetta Blanarovičová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Yvetta Blanarovičová? Kdo to byl Yvetta Blanarovičová? Kdy se narodil Yvetta Blanarovičová? Kde se narodil Yvetta Blanarovičová? Yvetta Blanarovičová se nachází v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Yvetta Blanarovičová dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Yvetta Blanarovičová i v jiné kategorii než je herectví.