Kdo je to?
Kdo je to, byl Operátor CNC? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Operátor CNC? Lidé, profese

Kdo je to Operátor CNC?

Co znamená a jaký je význam slova Operátor CNC?

Operátor CNC je vyučený odborník se středním vzděláním a výučním listem. Věnuje se obsluze a seřizování CNC strojů a dělá vše to, co je nutné při obrábění různých materiálů – vrtání, broušení, frézování, soustružení apod.
Operátor CNC musí umět nastavit míry řezu, vybrat materiál, sestavit nástroje, seřídit stroj, pracovat s opracovávaným materiálem a nástroji.Kdo je to, byl Operátor CNC? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Operátor CNC? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Operátor CNC s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Státní dluh? Znáte definici termínu Wakeboarding? Víte, co je to Porter? Pamatujete si definici pojmu Solamyl?

Klíčová slova: co je to Operátor CNC?, kdo to je, přesný výraz, vysvětlení, popis, heslo, co znamená, odborný výraz, definice, Operátor CNC, wiki, pojem, synonymum, lexikon, význam pojmu, informace

Pojem Operátor CNC je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Operátor CNC ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Operátor CNC v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Operátor CNC na Google.cz

Hledat termín Operátor CNC ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Operátor CNC například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Operátor CNC? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Operátor CNC? Kdo to byl Operátor CNC? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Operátor CNC? Definice pojmu Operátor CNC je v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Operátor CNC i v jiné sekci než je kategorie profese.