Kdo je to?
Kdo je Dominika Branišová? Životopis Dominika Branišová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Dominika Branišová?

Kdo je Dominika Branišová? Životopis, informace, biografie, modeling

Dominika Branišová je česká modelka, která je partnerkou hokejové legendy Jaromíra Jágra. Ačkoliv v České republice do roku 2020, kdy začala randits Jaromírem Jágrem, příliš slavná nebyla, modelingem se úspěšně živí už od 17 let. Pracovala ale především v zahraničí.
Dominika Branišová se narodila v roce 1994 v Příbrami. Modelingu se začala věnovat v sedmnácti letech a svou kariéru odstartovala v zahraničí. Několik let žila v italském Milánu, kde měla několik stálých klientů. Jako modelka také pracovala v Pekingu, Šanghaji, Soulu, Tchaj-peji, Istanbulu či v Los Angeles. V České republice se pravidelně účastnila módních přehlídek pro návrhářku Beátu Rajskou. Mediální pozornost jí přinesl až vztah s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. I přes vyšší věkový rozdíl tvoří pár už od roku 2020. Seznámili se v jednom pražském klubu, kde Dominika tou dobou pracovala jako manažerka. Od začátku jejich vztahu si svého soukromí velmi cení a Dominika Branišová se téměř úplně stáhla ze sociálních sítí. Modelingu se v současné době věnuje spíše okrajově, dle svých slov mnohem raději vytváří zázemí svému partnerovi, který hraje za kladenský hokejový klub. Má na starosti také jeho marketingové aktivity.



Kdo je Dominika Branišová? Životopis Dominika Branišová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Dominika Branišová

Národnost: česká
Datum narození: 17.9.1994
Místo narození: Příbram, Česká republika

Zaujala vás biografie osobnosti Dominika Branišová? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Fyzika? Znáte termín Burleska? Víte, co je to Chlamydie? Víte, co je to Zaručená mzda?

Klíčová slova: popis, narození, osobnosti, životopis, Dominika Branišová, osobnost, kdo je Dominika Branišová?, datum narození, kde se narodila Dominika Branišová?, modeling, modeling, wikipedie, wiki, národnost, lexikon, informace

Pojem Dominika Branišová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dominika Branišová ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Dominika Branišová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Dominika Branišová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Dominika Branišová ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Dominika Branišová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominika Branišová například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Dominika Branišová?

Právě jste zjistili Kdo je to Dominika Branišová? Kdy se narodila Dominika Branišová? Kde se narodila Dominika Branišová? Dominika Branišová se nachází v sekci Modeling

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Dominika Branišová třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominika Branišová i v jiné kategorii než je modeling.