Kdo je to?
Kdo je Dominika Branišová? Životopis Dominika Branišová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Dominika Branišová

Kdo je Dominika Branišová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Dominika Branišová je česká modelka, která je partnerkou hokejové legendy Jaromíra Jágra. Ačkoliv v České republice do roku 2020, kdy začala randits Jaromírem Jágrem, příliš slavná nebyla, modelingem se úspěšně živí už od 17 let. Pracovala ale především v zahraničí.
Dominika Branišová se narodila v roce 1994 v Příbrami. Modelingu se začala věnovat v sedmnácti letech a svou kariéru odstartovala v zahraničí. Několik let žila v italském Milánu, kde měla několik stálých klientů. Jako modelka také pracovala v Pekingu, Šanghaji, Soulu, Tchaj-peji, Istanbulu či v Los Angeles. V České republice se pravidelně účastnila módních přehlídek pro návrhářku Beátu Rajskou. Mediální pozornost jí přinesl až vztah s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. I přes vyšší věkový rozdíl tvoří pár už od roku 2020. Seznámili se v jednom pražském klubu, kde Dominika tou dobou pracovala jako manažerka. Od začátku jejich vztahu si svého soukromí velmi cení a Dominika Branišová se téměř úplně stáhla ze sociálních sítí. Modelingu se v současné době věnuje spíše okrajově, dle svých slov mnohem raději vytváří zázemí svému partnerovi, který hraje za kladenský hokejový klub. Má na starosti také jeho marketingové aktivity.Kdo je Dominika Branišová? Životopis Dominika Branišová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Dominika Branišová

Národnost: česká
Datum narození: 17.9.1994
Místo narození: Příbram, Česká republika

Zaujala vás biografie osobnosti Dominika Branišová? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Gravitační síla? Znáte termín Bailout? Víte, co je to Movember? Víte, co je to Sebevědomí?

Klíčová slova: biografie, vysvětlení, lexikon, život, informace, místo narození, kde se narodila Dominika Branišová?, kdy se narodila Dominika Branišová?, modeling, narození, datum narození, životopis, kdo je Dominika Branišová?, wiki, wikipedie, popis

Pojem Dominika Branišová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Dominika Branišová v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Dominika Branišová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Dominika Branišová ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Dominika Branišová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Dominika Branišová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Dominika Branišová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominika Branišová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dominika Branišová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Dominika Branišová? Kdy se narodila Dominika Branišová? Kde se narodila Dominika Branišová? Dominika Branišová se nachází v kategorii Modeling

Kategorie modeling, blondýna děvče, dominika Branišová, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Dominika Branišová např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominika Branišová i v jiné kategorii než je modeling.