Kdo je to?
Kdo je to Zoofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zoofil? Lidé, poruchy

Zoofil

Jaký je význam slova Zoofil? Co to znamená?

Zoofil je osoba, která v sobě má erotickou náklonnost hlavně ke zvířecím druhům. Tato náklonnost se řadí k parafiliím, ale není klasifikována jako porucha. Sexuální styk se zvířaty patří k odsuzovaným druhům sexuálního chování.
Zoofil může mít ke zvířatům láskyplný vztah nebo může zvíře proti jeho vůli znásilňovat. Veřejnost toto označení používá hlavně pro pojmenování lidí, kteří měli pohlavní styk se zvířetem.


Kdo je to Zoofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zoofil? Lidé, poruchy

Definici slova Zoofil můžete sdílet s přáteli a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Železniční koridor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Elektrické napětí? Vzpomněli byste si co znamená slovo LTV? Víte co je Stalking?

Klíčová slova: lexikon, definice, přesný výraz, popis, slovo, pojem, wiki, význam pojmu, přesný význam, formulace, Zoofil, wikipedie, poruchy, termín, poruchy, původ slova

Pojem Zoofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Zoofil ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Zoofil na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zoofil ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Zoofil na Youtube

Hledat slovo Zoofil ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zoofil například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Zoofil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní již víte Kdo je to Zoofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zoofil? Definice pojmu Zoofil je v kategorii Poruchy

Kategorie poruchy, psychopatka, zoofil, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, výraz,termín, heslo kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Poruchy.