Kdo je to?
Kdo je to, byl Zoofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Zoofil?

Co znamená a jaký je význam slova Zoofil?

Zoofil je osoba, která v sobě má erotickou náklonnost hlavně ke zvířecím druhům. Tato náklonnost se řadí k parafiliím, ale není klasifikována jako porucha. Sexuální styk se zvířaty patří k odsuzovaným druhům sexuálního chování.
Zoofil může mít ke zvířatům láskyplný vztah nebo může zvíře proti jeho vůli znásilňovat. Veřejnost toto označení používá hlavně pro pojmenování lidí, kteří měli pohlavní styk se zvířetem.


Kdo je to, byl Zoofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoofil? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Zoofil? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Akciová společnost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pohledávka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Netflix? Znáte termín Dyslexie?

Klíčová slova: definice, význam, původ slova, přesný význam, Zoofil, význam pojmu, formulace, heslo, etymologie, co je to Zoofil?, slovo, přesný výraz, vysvětlení, kdo je Zoofil?, kdo to je, termín

Pojem Zoofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Zoofil ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Zoofil ve Wikislovníku

Vyhledat termín Zoofil ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Zoofil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zoofil například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zoofil

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zoofil? Kdo to byl Zoofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zoofil? Definice pojmu Zoofil je v kategorii poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Zoofil hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).