Kdo je to?
Kdo je to Zoofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zoofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Zoofil?

Jaký je význam slova Zoofil? Co to znamená?

Zoofil je osoba, která v sobě má erotickou náklonnost hlavně ke zvířecím druhům. Tato náklonnost se řadí k parafiliím, ale není klasifikována jako porucha. Sexuální styk se zvířaty patří k odsuzovaným druhům sexuálního chování.
Zoofil může mít ke zvířatům láskyplný vztah nebo může zvíře proti jeho vůli znásilňovat. Veřejnost toto označení používá hlavně pro pojmenování lidí, kteří měli pohlavní styk se zvířetem.


Kdo je to Zoofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zoofil? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zoofil s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Ostropestřec mariánský? Znáte termín Křížová klenba? Vzpomněli byste si co znamená slovo HTTPs? Víte, co je to Tahák?

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, poruchy, původ slova, popis, pojem, definice, formulace, wikipedie, význam slova, Zoofil, odborný výraz, Zoofil, přesný výraz, informace, přesný význam

Pojem Zoofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Zoofil zkuste tyto odkazy

Najít heslo Zoofil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Zoofil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Zoofil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Zoofil na Google.cz

Vyhledat slovo Zoofil na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Zoofil například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Zoofil, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Zoofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zoofil? Definice pojmu Zoofil patří do sekce Poruchy

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme taktéž hledat výraz, text, termín, pojem řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Poruchy).