Kdo je to?
Kdo je to Zoofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zoofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Zoofil?

Co znamená a jaký je význam slova Zoofil?

Zoofil je osoba, která v sobě má erotickou náklonnost hlavně ke zvířecím druhům. Tato náklonnost se řadí k parafiliím, ale není klasifikována jako porucha. Sexuální styk se zvířaty patří k odsuzovaným druhům sexuálního chování.
Zoofil může mít ke zvířatům láskyplný vztah nebo může zvíře proti jeho vůli znásilňovat. Veřejnost toto označení používá hlavně pro pojmenování lidí, kteří měli pohlavní styk se zvířetem.


Kdo je to Zoofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zoofil? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Zoofil? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Ostropestřec mariánský? Znáte termín Hustota? Vzpomněli byste si co znamená slovo Minecraft? Víte, co je to Aplikace?

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, přesný výraz, synonymum, Zoofil, odborný výraz, formulace, etymologie, lexikon, popis, slovo, wiki, přesný výraz, přesný význam, význam, Zoofil

Pojem Zoofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zoofil ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Zoofil na Youtube

Zkusit najít Zoofil ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Zoofil na Google.cz

Zkusit najít pojem Zoofil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Zoofil například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zoofil

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zoofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zoofil? Definice pojmu Zoofil je v kategorii Poruchy

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Radíme vám proto hledat slovo Zoofil i v jiné části webu než je kategorie poruchy.