Kdo je to?
Kdo je to, byl Zoofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Zoofil?

Co znamená a jaký je význam slova Zoofil?

Zoofil je osoba, která v sobě má erotickou náklonnost hlavně ke zvířecím druhům. Tato náklonnost se řadí k parafiliím, ale není klasifikována jako porucha. Sexuální styk se zvířaty patří k odsuzovaným druhům sexuálního chování.
Zoofil může mít ke zvířatům láskyplný vztah nebo může zvíře proti jeho vůli znásilňovat. Veřejnost toto označení používá hlavně pro pojmenování lidí, kteří měli pohlavní styk se zvířetem.


Kdo je to, byl Zoofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoofil? Lidé, poruchy

Zaujalo vás slovo, termín Zoofil? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Akciová společnost? Vzpomenete si na definici slova Enkláva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Netflix? Vzpomněli byste si na význam slova AUX?

Klíčová slova: Zoofil, lexikon, co je to Zoofil?, původ slova, kdo to je, etymologie, slovo, popis, poruchy, přesný význam, heslo, kdo je Zoofil?, přesný výraz, wiki, odborný výraz, pojem

Pojem Zoofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Zoofil na Google.cz

Hledat videa s názvem Zoofil na Youtube

Zkusit najít frázi Zoofil ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Zoofil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zoofil například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Zoofil? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Zoofil? Kdo to byl Zoofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zoofil? Definice pojmu Zoofil se nachází v kategorii poruchy. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než poruchy).