Kdo je to?
Kdo je to, byl Zoofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Zoofil?

Co znamená a jaký je význam slova Zoofil?

Zoofil je osoba, která v sobě má erotickou náklonnost hlavně ke zvířecím druhům. Tato náklonnost se řadí k parafiliím, ale není klasifikována jako porucha. Sexuální styk se zvířaty patří k odsuzovaným druhům sexuálního chování.
Zoofil může mít ke zvířatům láskyplný vztah nebo může zvíře proti jeho vůli znásilňovat. Veřejnost toto označení používá hlavně pro pojmenování lidí, kteří měli pohlavní styk se zvířetem.Kdo je to, byl Zoofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoofil? Lidé, poruchy

Tento text (Zoofil) můžete sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Augmentace? Víte, co je to Bobrovka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Viber? Rozumíte pojmu Oddlužení?

Klíčová slova: význam slova, původ slova, lexikon, poruchy, popis, synonymum, wiki, odborný výraz, co je to Zoofil?, informace, význam, kdo je Zoofil?, přesný význam, co znamená, Zoofil, kdo to je

Pojem Zoofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Zoofil ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Zoofil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zoofil ve Wikimedia Commons

Najít výraz Zoofil ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zoofil například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Zoofil, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zoofil? Kdo to byl Zoofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zoofil? Definice pojmu Zoofil je v kategorii poruchy. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Zoofil hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).