Kdo je to?
Kdo je to, byl Zoofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Zoofil?

Co znamená a jaký je význam slova Zoofil?

Zoofil je osoba, která v sobě má erotickou náklonnost hlavně ke zvířecím druhům. Tato náklonnost se řadí k parafiliím, ale není klasifikována jako porucha. Sexuální styk se zvířaty patří k odsuzovaným druhům sexuálního chování.
Zoofil může mít ke zvířatům láskyplný vztah nebo může zvíře proti jeho vůli znásilňovat. Veřejnost toto označení používá hlavně pro pojmenování lidí, kteří měli pohlavní styk se zvířetem.Kdo je to, byl Zoofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoofil? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zoofil s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Augmentace? Víte co je Dvanácterník? Vzpomněli byste si co znamená slovo Viber? Vzpomněli byste si co označuje výraz Alergie?

Klíčová slova: etymologie, přesný význam, popis, slovo, původ slova, kdo to je, odborný výraz, popis, Zoofil, význam pojmu, lexikon, synonymum, kdo je Zoofil?, informace, heslo, poruchy

Pojem Zoofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Zoofil doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zoofil ve Wikimedia Commons

Najít slovo Zoofil ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Zoofil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Zoofil ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zoofil například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zoofil

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Zoofil? Kdo to byl Zoofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zoofil? Definice pojmu Zoofil patří do sekce poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v poruchy.