Kdo je to?
Kdo je to, byl Zoofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoofil? Lidé, poruchy

Kdo je to Zoofil?

Co znamená a jaký je význam slova Zoofil?

Zoofil je osoba, která v sobě má erotickou náklonnost hlavně ke zvířecím druhům. Tato náklonnost se řadí k parafiliím, ale není klasifikována jako porucha. Sexuální styk se zvířaty patří k odsuzovaným druhům sexuálního chování.
Zoofil může mít ke zvířatům láskyplný vztah nebo může zvíře proti jeho vůli znásilňovat. Veřejnost toto označení používá hlavně pro pojmenování lidí, kteří měli pohlavní styk se zvířetem.


Kdo je to, byl Zoofil? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoofil? Lidé, poruchy

Definici slova Zoofil můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Ostropestřec mariánský? Pamatujete si definici pojmu Hurikán? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nikáb? Vzpomněli byste si co znamená slovo Šílenství?

Klíčová slova: popis, informace, termín, význam, původ slova, Zoofil, kdo je Zoofil?, význam slova, heslo, význam pojmu, etymologie, wiki, přesný výraz, lexikon, přesný význam, kdo to je

Pojem Zoofil je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Zoofil

Hledat termín Zoofil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Zoofil ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Zoofil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Zoofil ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Zoofil například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Zoofil, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zoofil? Kdo to byl Zoofil? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zoofil? Definice pojmu Zoofil se nachází v sekci poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Zoofil i jinde než v sekci než v poruchy.