Kdo je to?
Kdo je to Nevlastní bratr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nevlastní bratr? Lidé, vztahy

Nevlastní bratr

Jaký je význam slova Nevlastní bratr? Co to znamená?

Nevlastní bratr je termín, který se užívá v rodinách, kde se vzali rodiče, kteří již mají děti z předchozích vztahů. Zatímco sourozenci jsou děti, které mají společné rodiče, nevlastní sestra či bratr k sobě nemají pokrevní vztah.
Příklad: matka s dcerou z předchozího vztahu se vdá za otce se synem z předchozího vztahu. Dcera a syn jsou si navzájem nevlastními sourozenci.
Existuje ještě termín polorodý bratr (polorodá sestra), který se používá tehdy, když mají děti společného pouze jednoho rodiče.Kdo je to Nevlastní bratr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nevlastní bratr? Lidé, vztahy

Doporučujeme sdílet tento text s dalšími osobami na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Bodyfitness? Znáte termín Pendepon? Znáte definici termínu Varistor? Víte, co je to Líná pěna?

Klíčová slova: lexikon, význam, vztahy, původ slova, definice, pojem, Nevlastní bratr, vztahy, vysvětlení, wikipedie, slovo, informace, popis, odborný výraz, Nevlastní bratr, termín

Pojem Nevlastní bratr je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nevlastní bratr ve Wikimedia Commons

Hledat termín Nevlastní bratr ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Nevlastní bratr na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Nevlastní bratr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Nevlastní bratr ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Nevlastní bratr například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Nevlastní bratr, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Nevlastní bratr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nevlastní bratr? Definice pojmu Nevlastní bratr patří do sekce Vztahy

Napsáno redaktory Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme vyhledat informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Nevlastní bratr v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je vztahy.