Kdo je to?
Kdo je to Nevlastní bratr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nevlastní bratr? Lidé, vztahy

Kdo je to Nevlastní bratr?

Jaký je význam slova Nevlastní bratr? Co to znamená?

Nevlastní bratr je termín, který se užívá v rodinách, kde se vzali rodiče, kteří již mají děti z předchozích vztahů. Zatímco sourozenci jsou děti, které mají společné rodiče, nevlastní sestra či bratr k sobě nemají pokrevní vztah.
Příklad: matka s dcerou z předchozího vztahu se vdá za otce se synem z předchozího vztahu. Dcera a syn jsou si navzájem nevlastními sourozenci.
Existuje ještě termín polorodý bratr (polorodá sestra), který se používá tehdy, když mají děti společného pouze jednoho rodiče.Kdo je to Nevlastní bratr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nevlastní bratr? Lidé, vztahy

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Epifora? Pamatujete si definici pojmu Stav nebezpečí? Znáte definici termínu Kyselo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Absint?

Klíčová slova: odborný výraz, lexikon, přesný výraz, informace, význam slova, význam pojmu, termín, synonymum, přesný význam, význam, wiki, vztahy, vztahy, slovo, původ slova, popis

Pojem Nevlastní bratr je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Nevlastní bratr doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Nevlastní bratr na Youtube

Najít slovo Nevlastní bratr na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nevlastní bratr ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Nevlastní bratr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Nevlastní bratr ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Nevlastní bratr například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nevlastní bratr

Právě jste zjistili Kdo je to Nevlastní bratr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nevlastní bratr? Definice pojmu Nevlastní bratr je v sekci Vztahy

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, definici třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vztahy.