Kdo je to?
Kdo je to Ladislav Županič? Životopis Ladislav Županič, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ladislav Županič?

Kdo je to Ladislav Županič? Stručný životopis

Ladislav Županič je český herec. Po absolvování JAMU působil v Hudebním divadle v Karlíně, kde byl také dlouhá léta ředitelem. Známý je především z divadelních rolí, muzikálů a filmů. K nejpopulárnějším patří Kamarád do deště, Vesničko má středisková, Princezna ze mlýna, Obsluhoval jsem anglického krále nebo Kameňák.
Ladislav Županič působí také jako dabér, často dabuje Clinta Eastwooda.Kdo je to Ladislav Županič? Životopis Ladislav Županič, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Ladislav Županič

Národnost: česká
Datum narození: 9.8.1943
Místo narození: Prostějov

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ladislav Županič sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Bizam? Vzpomněli byste si na význam slova Noční můra? Víte co je Kolonie? Znáte definici termínu Anémie?

Klíčová slova: Ladislav Županič, wiki, kdo to je, popis, význam pojmu, přesný význam, co je to Ladislav Županič?, definice, vysvětlení, herectví, význam slova, popis, význam, slovo, etymologie, heslo

Pojem Ladislav Županič je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Ladislav Županič ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Ladislav Županič ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Ladislav Županič v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Ladislav Županič ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ladislav Županič například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Ladislav Županič?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ladislav Županič? Kdo to byl Ladislav Županič? Kdy se narodil Ladislav Županič? Kde se narodil Ladislav Županič? Ladislav Županič patří do sekce herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ladislav Županič třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ladislav Županič i v jiné kategorii než je herectví.