Kdo je to?
Kdo je to Ladislav Županič? Životopis Ladislav Županič, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ladislav Županič?

Kdo je to Ladislav Županič? Stručný životopis

Ladislav Županič je český herec. Po absolvování JAMU působil v Hudebním divadle v Karlíně, kde byl také dlouhá léta ředitelem. Známý je především z divadelních rolí, muzikálů a filmů. K nejpopulárnějším patří Kamarád do deště, Vesničko má středisková, Princezna ze mlýna, Obsluhoval jsem anglického krále nebo Kameňák.
Ladislav Županič působí také jako dabér, často dabuje Clinta Eastwooda.Kdo je to Ladislav Županič? Životopis Ladislav Županič, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Ladislav Županič

Národnost: česká
Datum narození: 9.8.1943
Místo narození: Prostějov

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ladislav Županič? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Zádumčivost? Vzpomenete si na definici slova Lyrika? Víte co je Entizol? Vzpomněli byste si na význam slova eBay?

Klíčová slova: informace, kdo je Ladislav Županič?, heslo, přesný výraz, význam pojmu, co znamená, vysvětlení, etymologie, Ladislav Županič, wiki, co je to Ladislav Županič?, herectví, slovo, termín, lexikon, pojem

Pojem Ladislav Županič je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Ladislav Županič v následujících zdrojích

Najít výraz Ladislav Županič ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Ladislav Županič ve Wikipedii

Vyhledat termín Ladislav Županič ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Ladislav Županič na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ladislav Županič například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Ladislav Županič?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ladislav Županič? Kdo to byl Ladislav Županič? Kdy se narodil Ladislav Županič? Kde se narodil Ladislav Županič? Ladislav Županič je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ladislav Županič řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ladislav Županič i v jiné kategorii než je herectví.