Kdo je to?
Kdo je to Ladislav Županič? Životopis Ladislav Županič, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ladislav Županič?

Kdo je to Ladislav Županič? Stručný životopis

Ladislav Županič je český herec. Po absolvování JAMU působil v Hudebním divadle v Karlíně, kde byl také dlouhá léta ředitelem. Známý je především z divadelních rolí, muzikálů a filmů. K nejpopulárnějším patří Kamarád do deště, Vesničko má středisková, Princezna ze mlýna, Obsluhoval jsem anglického krále nebo Kameňák.
Ladislav Županič působí také jako dabér, často dabuje Clinta Eastwooda.Kdo je to Ladislav Županič? Životopis Ladislav Županič, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Ladislav Županič

Národnost: česká
Datum narození: 9.8.1943
Místo narození: Prostějov

Sdílejte tuto stránku s osobností Ladislav Županič s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Zádumčivost? Pamatujete si definici pojmu Granola? Víte co je Entizol? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bowling?

Klíčová slova: pojem, etymologie, vysvětlení, slovo, co znamená, přesný výraz, termín, význam pojmu, herectví, co je to Ladislav Županič?, synonymum, přesný význam, definice, heslo, původ slova, odborný výraz

Pojem Ladislav Županič je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Ladislav Županič na Youtube

Zkusit najít Ladislav Županič ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Ladislav Županič ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Ladislav Županič ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ladislav Županič například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Ladislav Županič? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ladislav Županič? Kdo to byl Ladislav Županič? Kdy se narodil Ladislav Županič? Kde se narodil Ladislav Županič? Ladislav Županič je v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Ladislav Županič kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ladislav Županič i v jiné kategorii než je herectví.