Kdo je to?
Kdo je Míra Hejda? Životopis Míra Hejda, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Míra Hejda

Kdo je Míra Hejda? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Míra Hejda je český moderátor a producent, který přišel na svět 10. října 1983. Vystudoval 32. základní školu v Plzni a toužil se stát automobilovým závodníkem. Základní školní docházku dokončil ve Slovanech a poté zamířil na SPŠ Dopravní.
V roce 2002 začal jako Agent 90.0 pracovat na rádiu KissProton. Jeho pracovní pozicí byla asistence produkce. O rok později odmaturoval a rozhodl se pokračovat ve studiu na Plzeňské univerzitě. Zde se věnoval strojnímu inženýrství. Obor jej však po dvou letech přestal bavit, a proto změnil směr studia k pedagogice.
Už po měsíci na pedagogické fakultě ZČU ale dostal nabídku od ZAK TV a posléze se stal regionálním reportérem TV Prima. Brzy poté rozšířil i řady hudební televize Óčko.
V únoru 2005 začal pracovat jako producent a kreativec a této práci se věnuje doposud. V září 2016 se navíc stal producentem a kreativcem ve vlastní společnosti Míra Hejda s.r.o. a Generálním ředitelem Living Media. Zabývá se pořady na téma stavby a rekonstrukce.
Jako host vystoupil v několika televizních pořadech včetně Volejte Novu, reality show VyVolení, talk show Limuzína, Vaříme s chutí nebo soutěže Můj muž to dokáže. V roce 2021 moderoval zábavný pořad Osobní řidič Míra Hejda, který se však u diváků s nijak vřelým přijetím nesetkal. Na portálu CSFD.cz získal pouhých dvanáct procent.
V roce 2023 se Miroslav Hejda stal moderátorem reality show (unikátního sociálního experimentu) Big Brother. Ani tento pořad však nezískal očekávanou popularitu. Talk show Limuzína Hejda nejen moderoval ale i sám režíroval.
Manželkou Miroslava Hejdy je rozhlasová a televizní moderátorka Zorka Hejdová (roz. Kepkovou). Svou tehdejší přítelkyni požádal Míra o ruku v přímém přenosu pořadu TV Nova Snídaně s Novou, který oba společně moderovali až do roku 2020. Svatba proběhla na zámku Blatná. V roce 2021 přivítali manželé na světě prvního potomka – syna Nikolase.Kdo je Míra Hejda? Životopis Míra Hejda, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Míra Hejda

Národnost: česká
Datum narození: 10. října 1983
Místo narození: Plzeň

Sdílejte tuto stránku s osobností Míra Hejda s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Škytavka? Víte co je Environmentalismus? Víte co je Bilaterální dohoda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Evangelium?

Klíčová slova: novináři, kdo je Míra Hejda?, kdy se narodil Míra Hejda?, život, wikipedie, Míra Hejda, informace, místo narození, životopis, narození, zajímavosti, Míra Hejda, kde se narodil Míra Hejda?, novináři, vysvětlení, popis

Pojem Míra Hejda je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat heslo Míra Hejda ve Wikipedii

Najít slovo Míra Hejda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Míra Hejda ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Míra Hejda na Google obrázcích

Zkusit najít termín Míra Hejda ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Míra Hejda například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Míra Hejda?

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Míra Hejda? Kdy se narodil Míra Hejda? Kde se narodil Míra Hejda? Míra Hejda patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, korespondentka fotoaparát, míra Hejda, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Míra Hejda například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Míra Hejda i v jiné kategorii než je novináři.