Kdo je to?
Kdo je to, byl Filantrop? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filantrop? Lidé, záliby

Kdo je to Filantrop?

Co znamená a jaký je význam slova Filantrop?

Pojem filantropie pochází z řečtiny a doslova znamená lásku k lidem. Filantrop je člověk, který se věnuje dobročinnosti, přispívá na charitu a snaží se o zlepšení kvality života všech. Velmi blízkým pojmem je výraz altruista.Kdo je to, byl Filantrop? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filantrop? Lidé, záliby

Definici slova Filantrop můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Doména? Vzpomenete si na definici slova Sčítanec? Znáte definici termínu Zápustka? Vzpomněli byste si na význam slova Překlenovací úvěr?

Klíčová slova: termín, slovo, popis, přesný význam, definice, lexikon, formulace, přesný výraz, co znamená, význam slova, wiki, synonymum, pojem, záliby, popis, význam

Pojem Filantrop je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Filantrop ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Filantrop na Google.cz

Zkusit najít slovo Filantrop ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Filantrop na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Filantrop například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Filantrop? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Filantrop? Kdo to byl Filantrop? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filantrop? Definice pojmu Filantrop se nachází v kategorii záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Filantrop i jinde než v sekci než v záliby.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.