Kdo je to?
Kdo je to, byl Filantrop? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filantrop? Lidé, záliby

Kdo je to Filantrop?

Co znamená a jaký je význam slova Filantrop?

Pojem filantropie pochází z řečtiny a doslova znamená lásku k lidem. Filantrop je člověk, který se věnuje dobročinnosti, přispívá na charitu a snaží se o zlepšení kvality života všech. Velmi blízkým pojmem je výraz altruista.Kdo je to, byl Filantrop? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filantrop? Lidé, záliby

Líbí se vám definice kdo je to Filantrop? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Doména? Pamatujete si definici pojmu Karimatka? Znáte definici termínu Zápustka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Datová schránka?

Klíčová slova: význam, informace, původ slova, heslo, co je to Filantrop?, význam pojmu, formulace, co znamená, slovo, přesný výraz, Filantrop, vysvětlení, pojem, synonymum, popis, definice

Pojem Filantrop je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Filantrop

Vyhledat heslo Filantrop ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Filantrop v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Filantrop ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Filantrop ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Filantrop například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Filantrop

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Filantrop? Kdo to byl Filantrop? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filantrop? Definice pojmu Filantrop je v kategorii záliby. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Filantrop i v jiných kategoriích (než záliby).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.