Kdo je to?
Kdo je to, byl Filantrop? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filantrop? Lidé, záliby

Kdo je to Filantrop?

Co znamená a jaký je význam slova Filantrop?

Pojem filantropie pochází z řečtiny a doslova znamená lásku k lidem. Filantrop je člověk, který se věnuje dobročinnosti, přispívá na charitu a snaží se o zlepšení kvality života všech. Velmi blízkým pojmem je výraz altruista.Kdo je to, byl Filantrop? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filantrop? Lidé, záliby

Tento text (Filantrop) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Chemtrails? Rozumíte pojmu Dialektika? Znáte definici termínu Zápustka? Znáte pojem Zdymadlo?

Klíčová slova: co znamená, popis, co je to Filantrop?, lexikon, slovo, termín, původ slova, přesný význam, synonymum, přesný výraz, kdo je Filantrop?, záliby, formulace, popis, pojem, vysvětlení

Pojem Filantrop je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít Filantrop ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Filantrop ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Filantrop ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Filantrop ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Filantrop například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Filantrop? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Filantrop? Kdo to byl Filantrop? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filantrop? Definice pojmu Filantrop je v sekci záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Filantrop hledat i v jiných kategoriích (než záliby).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.