Kdo je to?
Kdo je to, byl Filantrop? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filantrop? Lidé, záliby

Kdo je to Filantrop?

Co znamená a jaký je význam slova Filantrop?

Pojem filantropie pochází z řečtiny a doslova znamená lásku k lidem. Filantrop je člověk, který se věnuje dobročinnosti, přispívá na charitu a snaží se o zlepšení kvality života všech. Velmi blízkým pojmem je výraz altruista.Kdo je to, byl Filantrop? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filantrop? Lidé, záliby

Definici slova Filantrop můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Chemtrails? Pamatujete si definici pojmu Wakeboarding? Znáte definici termínu Zápustka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vigilie?

Klíčová slova: přesný výraz, Filantrop, kdo je Filantrop?, popis, vysvětlení, záliby, význam pojmu, lexikon, význam, popis, synonymum, význam slova, slovo, odborný výraz, definice, heslo

Pojem Filantrop je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat frázi Filantrop v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Filantrop na Google.cz

Hledat termín Filantrop ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Filantrop ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Filantrop například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Filantrop, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Filantrop? Kdo to byl Filantrop? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filantrop? Definice pojmu Filantrop se nachází v sekci záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než záliby).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.