Kdo je to?
Kdo je to, byl Filantrop? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filantrop? Lidé, záliby

Kdo je to Filantrop?

Co znamená a jaký je význam slova Filantrop?

Pojem filantropie pochází z řečtiny a doslova znamená lásku k lidem. Filantrop je člověk, který se věnuje dobročinnosti, přispívá na charitu a snaží se o zlepšení kvality života všech. Velmi blízkým pojmem je výraz altruista.Kdo je to, byl Filantrop? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filantrop? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Filantrop s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Chemtrails? Víte co je Marže? Znáte definici termínu Zákon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Artritida?

Klíčová slova: přesný výraz, původ slova, záliby, synonymum, vysvětlení, etymologie, co znamená, význam pojmu, význam, kdo je Filantrop?, termín, co je to Filantrop?, slovo, přesný význam, informace, odborný výraz

Pojem Filantrop je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Filantrop zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Filantrop na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Filantrop ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Filantrop ve Wikipedii

Najít výraz Filantrop ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Filantrop například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Filantrop

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Filantrop? Kdo to byl Filantrop? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filantrop? Definice pojmu Filantrop patří do sekce záliby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Filantrop hledat i v jiných kategoriích (než záliby).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.