Kdo je to?
Kdo je to, byl Filantrop? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filantrop? Lidé, záliby

Kdo je to Filantrop?

Co znamená a jaký je význam slova Filantrop?

Pojem filantropie pochází z řečtiny a doslova znamená lásku k lidem. Filantrop je člověk, který se věnuje dobročinnosti, přispívá na charitu a snaží se o zlepšení kvality života všech. Velmi blízkým pojmem je výraz altruista.Kdo je to, byl Filantrop? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filantrop? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Filantrop sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Chemtrails? Víte, co je to Atletika? Znáte definici termínu Zákon? Rozumíte pojmu Frgál?

Klíčová slova: definice, synonymum, odborný výraz, slovo, kdo je Filantrop?, popis, přesný výraz, kdo to je, wiki, záliby, etymologie, co je to Filantrop?, význam pojmu, vysvětlení, termín, informace

Pojem Filantrop je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Filantrop v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Filantrop na Youtube

Hledat výraz Filantrop ve Wikislovníku

Najít výraz Filantrop ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Filantrop například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Filantrop? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Filantrop? Kdo to byl Filantrop? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filantrop? Definice pojmu Filantrop se nachází v kategorii záliby. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Filantrop i v jiné sekci než je kategorie záliby.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.