Kdo je to?
Kdo je to Podolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Podolog? Lidé, lékařství

Podolog

Jaký je význam slova Podolog? Co to znamená?

Podolog je lékař, fyzioterapeut nebo jiný specialista, který se zabývá prevencí, diagnostikou a léčbou onemocnění chodidel.
Podologie může mít zaprvé charakter estetické péče - nejčastěji pedikúra, masáže chodidel, péče o pokožku atd. Zadruhé jde potom o léčení zdravotních potíží - například zarostlé nehty, plísně, křečové žíly, bolesti a podobně. Podolog také například zkoumá, jestli styl chůze nemá vliv na další zdravotní potíže, především v oblasti zbytku pohybového aparátu.
Podolog tak může, ale také nemusí být vystudovaným lékařem.Kdo je to Podolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Podolog? Lidé, lékařství

Sdílejte text pojmu Podolog s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Prodloužení? Víte co je Píka? Vzpomenete si na definici slova Advokátská káva? Vzpomněli byste si co označuje výraz CPU?

Klíčová slova: heslo, přesný význam, lékařství, slovo, lexikon, co znamená, přesný výraz, synonymum, informace, termín, formulace, wikipedie, původ slova, etymologie, definice, wiki

Pojem Podolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Podolog zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Podolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Podolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Podolog na Youtube

Najít heslo Podolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Podolog ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Podolog například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Podolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Podolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podolog? Definice pojmu Podolog se nachází v kategorii Lékařství

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme vyhledat informace výraz, slovo, definici, termín např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství).