Kdo je to?
Kdo je to Desperát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Desperát? Lidé, zločin

Kdo je to Desperát?

Co znamená a jaký je význam slova Desperát?

Desperát je označení pro zločince - obvykle pro banditu, ozbrojeného zloděje.
Často je tento termín spojován s Divokým západem: desperáti zde byli bandité, kteří přepadali pocestné, dostavníky atd. Dlouhodobě se pohybovali mimo meze zákona a obohacovali se zločinem; loupili, často však i zabíjeli. Pojem desperát zpopularizovali westernové filmy a literatura.
Slovo má svůj původ v latině, zřejmě však pochází z angličtiny či španělštiny. Mohli bychom ho přeložit jako zoufalec, slovo se však významově posunulo spíše k psanci.Kdo je to Desperát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Desperát? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Desperát? Pak se podělte s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Slovo příbuzné? Pamatujete si definici pojmu Cookies? Víte, co je to Amundi? Vzpomněli byste si co znamená slovo VIP?

Klíčová slova: přesný význam, slovo, odborný výraz, přesný výraz, význam slova, původ slova, Desperát, informace, synonymum, definice, wikipedie, formulace, heslo, přesný výraz, význam, zločin

Pojem Desperát je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Desperát na Google obrázcích

Hledat frázi Desperát ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Desperát na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Desperát ve Wikimedia Commons

Najít výraz Desperát ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Desperát například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Desperát? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Desperát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Desperát? Definice pojmu Desperát se nachází v kategorii Zločin

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Desperát hledat i v jiných kategoriích (než zločin).