Kdo je to?
Kdo je to Desperát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Desperát? Lidé, zločin

Desperát

Co znamená a jaký je význam slova Desperát?

Desperát je označení pro zločince - obvykle pro banditu, ozbrojeného zloděje.
Často je tento termín spojován s Divokým západem: desperáti zde byli bandité, kteří přepadali pocestné, dostavníky atd. Dlouhodobě se pohybovali mimo meze zákona a obohacovali se zločinem; loupili, často však i zabíjeli. Pojem desperát zpopularizovali westernové filmy a literatura.
Slovo má svůj původ v latině, zřejmě však pochází z angličtiny či španělštiny. Mohli bychom ho přeložit jako zoufalec, slovo se však významově posunulo spíše k psanci.Kdo je to Desperát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Desperát? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Desperát? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Jakostní víno? Rozumíte pojmu Fauna? Víte, co je to Duchovno? Znáte pojem Laser game?

Klíčová slova: termín, pojem, přesný výraz, informace, význam, wiki, vysvětlení, lexikon, co znamená, původ slova, význam slova, slovo, přesný výraz, zločin, popis, Desperát

Pojem Desperát je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Desperát ve Wikislovníku

Hledat slovo Desperát ve Wikipedii

Vyhledat heslo Desperát ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Desperát ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Desperát ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Desperát například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Desperát? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Desperát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Desperát? Definice pojmu Desperát se nachází v kategorii Zločin

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, slovo, termín, výraztřeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie zločin.