Kdo je to?
Kdo je to Vyhulenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vyhulenec? Lidé, hanlivé

Vyhulenec

Jaký je význam slova Vyhulenec? Co to znamená?

Vyhulenec je hanlivé označení pro osobu, která dlouhodobě kouří nebo užívá marihuano či kokain. Osoba má zpomalené chápání, ovlivněný úsudek drogou, věci zlehčuje. Časem dochází k degradaci mozku. Vyhulenec působí jako hloupý člověk. Může se chovat laxně nebo naopak agresivně. Často to jsou osoby na okraji společnosti, nemají nebo si neudrží stálou práci. Nemusí mít stálý domov, sdružují se do skvotů.
Synonyma pro slovo „vyhulenec“ jsou „zfetovanec, omezenec, fetka, skvoter, hipísák, smažka, feťák, závislák“.


Kdo je to Vyhulenec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vyhulenec? Lidé, hanlivé

Doporučujeme sdílet tento text s jinými lidmina svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Daňový bonus? Znáte pojem Agregace? Vzpomněli byste si na význam slova Gravírování? Vzpomenete si na definici slova Revolut?

Klíčová slova: termín, Vyhulenec, popis, hanlivé, vysvětlení, přesný výraz, význam slova, wikipedie, synonymum, definice, odborný výraz, pojem, lexikon, co znamená, význam pojmu, heslo

Pojem Vyhulenec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Vyhulenec v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem Vyhulenec ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Vyhulenec ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Vyhulenec ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Vyhulenec na Google obrázcích

Hledat termín Vyhulenec na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vyhulenec například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Vyhulenec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Vyhulenec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vyhulenec? Definice pojmu Vyhulenec patří do sekce Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, text, termín, pojem řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hanlivé.