Kdo je to?
Kdo je Kateřina Sokolová? Životopis Kateřina Sokolová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kateřina Sokolová

Kdo je Kateřina Sokolová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Kateřina Sokolová je česká modelka a vítězka Miss České republiky pro rok 2007. Okrajově se věnuje také herectví a je spoluzakladatelkou fondu na podporu rodin autistů. Narodila se roku 1989 v Přerově, kde také v pouhých 14 letech začala s modelingem. V roce 2008 odmaturovala na Klasickém gymnáziu Modřany, poté pokračovala ve studiu Vysoké škole obchodní v Praze, kde získala magisterský titul.
Kateřina Sokolová se řadí mezi nejúspěšnější české modelky. Po vítězství v Miss České republiky se modelingu začala věnovat naplno, nejprve působila v Praze, poté jako modelka pracovala po celém světě. Pro své kampaně si ji vybraly věhlasné značky, jako je například Triumph, Lavazza či Klenoty Aurum. Fotila také pro ikonické magazíny ELLE, Harpers Bazaar, InStyle, Glamour, Cosmopolitan, Playboy a mnoho dalších.
Vyzkoušela si také hereckou kariéru, a to v čínsko-českém seriálu Last Visa, kde zazářila po boku Jana Révaie. Roku 2015 založila společně se svým otcem nadační fond AutTalk, který podporuje rodiny pečující o autisty a rozšiřuje všeobecné povědomí o tomto postižení. Její bratr totiž autismem trpí. Fond je velmi úspěšný a Kateřina Sokolová za svou filantropickou činnost obdržela několik cen.Kdo je Kateřina Sokolová? Životopis Kateřina Sokolová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Kateřina Sokolová

Národnost: česká
Datum narození: 4.4.1989
Místo narození: Přerov, Česká republika

Líbí se stručný životopis s osobou Kateřina Sokolová? Pak se podělte s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Moringa? Vzpomněli byste si na význam slova Jaterní encefalopatie? Víte, co je to Lečo? Znáte definici termínu Přepěťová ochrana?

Klíčová slova: osobnosti, život, kdo je Kateřina Sokolová?, vysvětlení, místo narození, biografie, Kateřina Sokolová, lexikon, životopis, zajímavosti, modeling, osobnost, wikipedie, narození, wiki, kdy se narodila Kateřina Sokolová?

Pojem Kateřina Sokolová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít slovo Kateřina Sokolová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Kateřina Sokolová ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Kateřina Sokolová na Youtube

Najít termín Kateřina Sokolová ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Kateřina Sokolová ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Sokolová například v metavyhledávači Info.com, v Google překladači, v Google obrázcích, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Kateřina Sokolová? Stručná biografie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kateřina Sokolová? Kdy se narodila Kateřina Sokolová? Kde se narodila Kateřina Sokolová? Kateřina Sokolová je v kategorii Modeling

Kategorie modeling, modelka závoj, kateřina Sokolová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Kateřina Sokolová dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Sokolová i v jiné kategorii než je modeling.