Kdo je to?
Kdo je Eliška Bučková? Životopis Eliška Bučková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Eliška Bučková?

Kdo je Eliška Bučková? Životopis, informace, biografie, modeling

Eliška Bučková je česká modelka, vítězka soutěže Česká Miss, herečka a zpěvačka.
Do světa modelingu vstoupila v roce 2008, když vyhrála soutěž krásy Česká Miss. Jako vítězka této soutěže se také představila na soutěži Miss Universe. Úspěch slavila v mezinárodní soutěži Top Model of the World. Poté se začala prosazovat v modelingové branži a stala se jednou se známých českých modelek.
V profesní kariéře se věnuje nejen modelingu, ale i zpěvu a divadlu. Vystupovala v několika muzikálech, nejzásadnější je asi její role v rockové opeře Hamlet, hrála též v Kvítku mandragory či Švejkovi. Objevuje se také na společenských akcích a dál se angažuje v českých soutěžích krásy, například v roce 2021 zastávala pozici ambasadorky soutěže Česká Miss Essence.
V minulosti byla v dlouhodobých partnerských vztazích se zpěvákem Václavem Noidem Bártou či známým rybářem Jakubem Vágnerem.Kdo je Eliška Bučková? Životopis Eliška Bučková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Eliška Bučková

Národnost: česká
Datum narození: 23. července 1989
Místo narození: Hodonín

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Eliška Bučková s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Bandy? Znáte termín Schodek rozpočtu? Pamatujete si definici pojmu HTTP? Víte, co je to Vánoční liturgie?

Klíčová slova: kde se narodila Eliška Bučková?, zajímavosti, život, národnost, vysvětlení, osobnosti, kdy se narodila Eliška Bučková?, životopis, datum narození, Eliška Bučková, místo narození, popis, osobnost, informace, modeling, narození

Pojem Eliška Bučková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Eliška Bučková ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Eliška Bučková na Youtube

Hledat termín Eliška Bučková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Eliška Bučková na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Eliška Bučková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Eliška Bučková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Eliška Bučková?

Právě jste zjistili Kdo je to Eliška Bučková? Kdy se narodila Eliška Bučková? Kde se narodila Eliška Bučková? Eliška Bučková je v sekci Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Eliška Bučková kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eliška Bučková i v jiné kategorii než je modeling.