Kdo je to?
Kdo je Eliška Bučková? Životopis Eliška Bučková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Eliška Bučková

Kdo je Eliška Bučková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Eliška Bučková je česká modelka, vítězka soutěže Česká Miss, herečka a zpěvačka.
Do světa modelingu vstoupila v roce 2008, když vyhrála soutěž krásy Česká Miss. Jako vítězka této soutěže se také představila na soutěži Miss Universe. Úspěch slavila v mezinárodní soutěži Top Model of the World. Poté se začala prosazovat v modelingové branži a stala se jednou se známých českých modelek.
V profesní kariéře se věnuje nejen modelingu, ale i zpěvu a divadlu. Vystupovala v několika muzikálech, nejzásadnější je asi její role v rockové opeře Hamlet, hrála též v Kvítku mandragory či Švejkovi. Objevuje se také na společenských akcích a dál se angažuje v českých soutěžích krásy, například v roce 2021 zastávala pozici ambasadorky soutěže Česká Miss Essence.
V minulosti byla v dlouhodobých partnerských vztazích se zpěvákem Václavem Noidem Bártou či známým rybářem Jakubem Vágnerem.Kdo je Eliška Bučková? Životopis Eliška Bučková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Eliška Bučková

Národnost: česká
Datum narození: 23. července 1989
Místo narození: Hodonín

Sdílejte tuto stránku s osobností Eliška Bučková s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Genmaiča? Pamatujete si definici pojmu Retrospektiva? Pamatujete si definici pojmu Řeřicha? Vzpomněli byste si co znamená slovo Externalita?

Klíčová slova: místo narození, datum narození, Eliška Bučková, zajímavosti, biografie, život, kdy se narodila Eliška Bučková?, narození, popis, wiki, vysvětlení, wikipedie, Eliška Bučková, národnost, modeling, modeling

Pojem Eliška Bučková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Eliška Bučková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eliška Bučková ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Eliška Bučková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Eliška Bučková na Google.cz

Hledat výraz Eliška Bučková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Eliška Bučková například v metavyhledávači Info.com, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Eliška Bučková? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Eliška Bučková? Kdy se narodila Eliška Bučková? Kde se narodila Eliška Bučková? Eliška Bučková je v kategorii Modeling

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Eliška Bučková kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eliška Bučková i v jiné kategorii než je modeling.