Kdo je to?
Kdo je Eliška Bučková? Životopis Eliška Bučková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Eliška Bučková?

Kdo je Eliška Bučková? Životopis, informace, biografie, modeling

Eliška Bučková je česká modelka, vítězka soutěže Česká Miss, herečka a zpěvačka.
Do světa modelingu vstoupila v roce 2008, když vyhrála soutěž krásy Česká Miss. Jako vítězka této soutěže se také představila na soutěži Miss Universe. Úspěch slavila v mezinárodní soutěži Top Model of the World. Poté se začala prosazovat v modelingové branži a stala se jednou se známých českých modelek.
V profesní kariéře se věnuje nejen modelingu, ale i zpěvu a divadlu. Vystupovala v několika muzikálech, nejzásadnější je asi její role v rockové opeře Hamlet, hrála též v Kvítku mandragory či Švejkovi. Objevuje se také na společenských akcích a dál se angažuje v českých soutěžích krásy, například v roce 2021 zastávala pozici ambasadorky soutěže Česká Miss Essence.
V minulosti byla v dlouhodobých partnerských vztazích se zpěvákem Václavem Noidem Bártou či známým rybářem Jakubem Vágnerem.Kdo je Eliška Bučková? Životopis Eliška Bučková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Eliška Bučková

Národnost: česká
Datum narození: 23. července 1989
Místo narození: Hodonín

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Eliška Bučková sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Bandy? Znáte pojem Cholesterol? Pamatujete si definici pojmu Soucit? Vzpomenete si na definici slova Schizma?

Klíčová slova: osobnosti, modeling, zajímavosti, Eliška Bučková, narození, biografie, národnost, kdo je Eliška Bučková?, informace, vysvětlení, kdy se narodila Eliška Bučková?, Eliška Bučková, modeling, wikipedie, místo narození, datum narození

Pojem Eliška Bučková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Eliška Bučková ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eliška Bučková ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Eliška Bučková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Eliška Bučková na Youtube

Hledat slovo Eliška Bučková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Eliška Bučková například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Eliška Bučková? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Eliška Bučková? Kdy se narodila Eliška Bučková? Kde se narodila Eliška Bučková? Eliška Bučková patří do sekce Modeling

Sepsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Eliška Bučková dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eliška Bučková i v jiné kategorii než je modeling.