Kdo je to?
Kdo je to Gabriela Koukalová? Životopis Gabriela Koukalová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Gabriela Koukalová?

Kdo je to Gabriela Koukalová? Stručný životopis

Gabriela Koukalová reprezentovala Českou republiku v biatlonu. Jako první biatlonistka zvítězila v anketě Sportovec roku a zařadila se do desítky nejlepších sportovců ČR. K jejím úspěchům patří vítězství ve Světovém poháru, dvakrát stříbro ze ZOH, titul mistryně světa ve sprintu, stříbrná medaile z vytrvalostního závodu a bronz ze stíhacího závodu.
Gabriela Koukalová je i světovou šampionkou smíšených štafet.Kdo je to Gabriela Koukalová? Životopis Gabriela Koukalová, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Gabriela Koukalová

Národnost: česká
Datum narození: 1. listopadu 1989
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Gabriela Koukalová? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Psychohygiena? Víte co je Hematurie? Znáte termín Fuzzy logic? Vzpomněli byste si co označuje výraz Příroda?

Klíčová slova: popis, popis, termín, co je to Gabriela Koukalová?, kdo je Gabriela Koukalová?, význam pojmu, formulace, vysvětlení, synonymum, Gabriela Koukalová, sport, definice, pojem, význam slova, wiki, význam

Pojem Gabriela Koukalová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Gabriela Koukalová v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Gabriela Koukalová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Gabriela Koukalová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Gabriela Koukalová ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Gabriela Koukalová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Gabriela Koukalová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Gabriela Koukalová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Gabriela Koukalová? Kdo to byl Gabriela Koukalová? Kdy se narodil Gabriela Koukalová? Kde se narodil Gabriela Koukalová? Gabriela Koukalová je v sekci sport. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Gabriela Koukalová dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gabriela Koukalová i v jiné kategorii než je sport.