Kdo je to?
Kdo je to Gabriela Koukalová? Životopis Gabriela Koukalová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Gabriela Koukalová?

Kdo je to Gabriela Koukalová? Stručný životopis

Gabriela Koukalová reprezentovala Českou republiku v biatlonu. Jako první biatlonistka zvítězila v anketě Sportovec roku a zařadila se do desítky nejlepších sportovců ČR. K jejím úspěchům patří vítězství ve Světovém poháru, dvakrát stříbro ze ZOH, titul mistryně světa ve sprintu, stříbrná medaile z vytrvalostního závodu a bronz ze stíhacího závodu.
Gabriela Koukalová je i světovou šampionkou smíšených štafet.Kdo je to Gabriela Koukalová? Životopis Gabriela Koukalová, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Gabriela Koukalová

Národnost: česká
Datum narození: 1. listopadu 1989
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Gabriela Koukalová s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Molekula? Pamatujete si definici pojmu Polyfázový spánek? Znáte termín Tinnitus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Loch?

Klíčová slova: přesný význam, pojem, wiki, Gabriela Koukalová, popis, kdo to je, sport, odborný výraz, co znamená, význam slova, popis, kdo je Gabriela Koukalová?, slovo, termín, původ slova, formulace

Pojem Gabriela Koukalová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Gabriela Koukalová na Youtube

Najít heslo Gabriela Koukalová ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Gabriela Koukalová ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Gabriela Koukalová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gabriela Koukalová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Gabriela Koukalová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Gabriela Koukalová? Kdo to byl Gabriela Koukalová? Kdy se narodil Gabriela Koukalová? Kde se narodil Gabriela Koukalová? Gabriela Koukalová se nachází v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Gabriela Koukalová dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gabriela Koukalová i v jiné kategorii než je sport.