Kdo je to?
Kdo je to Gabriela Koukalová? Životopis Gabriela Koukalová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Gabriela Koukalová?

Kdo je to Gabriela Koukalová? Stručný životopis

Gabriela Koukalová reprezentovala Českou republiku v biatlonu. Jako první biatlonistka zvítězila v anketě Sportovec roku a zařadila se do desítky nejlepších sportovců ČR. K jejím úspěchům patří vítězství ve Světovém poháru, dvakrát stříbro ze ZOH, titul mistryně světa ve sprintu, stříbrná medaile z vytrvalostního závodu a bronz ze stíhacího závodu.
Gabriela Koukalová je i světovou šampionkou smíšených štafet.Kdo je to Gabriela Koukalová? Životopis Gabriela Koukalová, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Gabriela Koukalová

Národnost: česká
Datum narození: 1. listopadu 1989
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Gabriela Koukalová sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Psychohygiena? Znáte definici termínu Finále? Znáte termín Fuzzy logic? Pamatujete si definici pojmu Přívlastek?

Klíčová slova: Gabriela Koukalová, formulace, význam, lexikon, kdo to je, pojem, přesný výraz, kdo je Gabriela Koukalová?, co znamená, přesný význam, význam slova, vysvětlení, popis, wiki, termín, etymologie

Pojem Gabriela Koukalová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Gabriela Koukalová

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gabriela Koukalová ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Gabriela Koukalová ve Wikipedii

Najít heslo Gabriela Koukalová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Gabriela Koukalová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Gabriela Koukalová například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Gabriela Koukalová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Gabriela Koukalová? Kdo to byl Gabriela Koukalová? Kdy se narodil Gabriela Koukalová? Kde se narodil Gabriela Koukalová? Gabriela Koukalová se nachází v sekci sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Gabriela Koukalová řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gabriela Koukalová i v jiné kategorii než je sport.