Kdo je to?
Kdo je to Gabriela Koukalová? Životopis Gabriela Koukalová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Gabriela Koukalová?

Kdo je to Gabriela Koukalová? Stručný životopis

Gabriela Koukalová reprezentovala Českou republiku v biatlonu. Jako první biatlonistka zvítězila v anketě Sportovec roku a zařadila se do desítky nejlepších sportovců ČR. K jejím úspěchům patří vítězství ve Světovém poháru, dvakrát stříbro ze ZOH, titul mistryně světa ve sprintu, stříbrná medaile z vytrvalostního závodu a bronz ze stíhacího závodu.
Gabriela Koukalová je i světovou šampionkou smíšených štafet.Kdo je to Gabriela Koukalová? Životopis Gabriela Koukalová, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Gabriela Koukalová

Národnost: česká
Datum narození: 1. listopadu 1989
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Tento text (Gabriela Koukalová) můžete samozřejmě sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Molekula? Víte, co je to Kahuda? Znáte termín Tinnitus? Rozumíte pojmu Korporátní daň?

Klíčová slova: lexikon, wiki, heslo, význam slova, definice, popis, co znamená, kdo to je, synonymum, etymologie, původ slova, odborný výraz, popis, co je to Gabriela Koukalová?, Gabriela Koukalová, vysvětlení

Pojem Gabriela Koukalová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat slovo Gabriela Koukalová na Google.cz

Hledat videa s názvem Gabriela Koukalová na Youtube

Zkusit najít slovo Gabriela Koukalová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Gabriela Koukalová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Gabriela Koukalová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Gabriela Koukalová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Gabriela Koukalová? Kdo to byl Gabriela Koukalová? Kdy se narodil Gabriela Koukalová? Kde se narodil Gabriela Koukalová? Gabriela Koukalová je v kategorii sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Gabriela Koukalová řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gabriela Koukalová i v jiné kategorii než je sport.