Kdo je to?
Kdo je to Gabriela Koukalová? Životopis Gabriela Koukalová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Gabriela Koukalová?

Kdo je to Gabriela Koukalová? Stručný životopis

Gabriela Koukalová reprezentovala Českou republiku v biatlonu. Jako první biatlonistka zvítězila v anketě Sportovec roku a zařadila se do desítky nejlepších sportovců ČR. K jejím úspěchům patří vítězství ve Světovém poháru, dvakrát stříbro ze ZOH, titul mistryně světa ve sprintu, stříbrná medaile z vytrvalostního závodu a bronz ze stíhacího závodu.
Gabriela Koukalová je i světovou šampionkou smíšených štafet.Kdo je to Gabriela Koukalová? Životopis Gabriela Koukalová, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Gabriela Koukalová

Národnost: česká
Datum narození: 1. listopadu 1989
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Gabriela Koukalová s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Světelný rok? Pamatujete si definici pojmu Waldorfská škola? Znáte termín Sendvič? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cartridge?

Klíčová slova: Gabriela Koukalová, slovo, co je to Gabriela Koukalová?, popis, význam pojmu, přesný význam, popis, vysvětlení, přesný výraz, kdo je Gabriela Koukalová?, termín, definice, původ slova, formulace, význam, význam slova

Pojem Gabriela Koukalová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Gabriela Koukalová

Vyhledat výraz Gabriela Koukalová ve Wikipedii

Vyhledat heslo Gabriela Koukalová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Gabriela Koukalová ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Gabriela Koukalová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Gabriela Koukalová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Gabriela Koukalová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Gabriela Koukalová? Kdo to byl Gabriela Koukalová? Kdy se narodil Gabriela Koukalová? Kde se narodil Gabriela Koukalová? Gabriela Koukalová se nachází v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Gabriela Koukalová dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gabriela Koukalová i v jiné kategorii než je sport.