Kdo je to?
Kdo je to Keškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Keškař? Lidé, záliby

Kdo je to Keškař?

Jaký je význam slova Keškař? Co to znamená?

Keškař je osoba, která se věnuje geocachingu. Využívá tedy techniku GPS k tomu, aby našel ukrytý poklad. Tím bývá krabička, zvaná keška. Keškař hledá tuto schovanou schránku a o svém hledání, popř. nalezení kešky informuje ostatní prostřednictvím internetu.
Zapisuje se také do sešitku v krabičce, nalezenou kešku si může vzít, ale musí ji za něco vyměnit, aby mohli být úspěšní i další hledači.Kdo je to Keškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Keškař? Lidé, záliby

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s ostatními na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Viskozita? Rozumíte pojmu Brunch? Vzpomněli byste si co označuje výraz Taekwondo? Znáte pojem Moka káva?

Klíčová slova: etymologie, význam slova, informace, formulace, definice, wiki, záliby, Keškař, lexikon, termín, vysvětlení, odborný výraz, přesný význam, pojem, popis, wikipedie

Pojem Keškař je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem Keškař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Keškař ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Keškař ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Keškař na Youtube

Zkusit najít termín Keškař ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Keškař například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Keškař

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Keškař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Keškař? Definice pojmu Keškař se nachází v kategorii Záliby

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než záliby).