Kdo je to?
Kdo je to Keškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Keškař? Lidé, záliby

Kdo je to Keškař?

Jaký je význam slova Keškař? Co to znamená?

Keškař je osoba, která se věnuje geocachingu. Využívá tedy techniku GPS k tomu, aby našel ukrytý poklad. Tím bývá krabička, zvaná keška. Keškař hledá tuto schovanou schránku a o svém hledání, popř. nalezení kešky informuje ostatní prostřednictvím internetu.
Zapisuje se také do sešitku v krabičce, nalezenou kešku si může vzít, ale musí ji za něco vyměnit, aby mohli být úspěšní i další hledači.Kdo je to Keškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Keškař? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Keškař s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Viskozita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ricotta? Vzpomněli byste si co označuje výraz IrfanView? Znáte termín Kázání?

Klíčová slova: etymologie, termín, význam pojmu, synonymum, popis, význam slova, informace, lexikon, přesný výraz, záliby, wikipedie, záliby, původ slova, význam, definice, Keškař

Pojem Keškař je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat výraz Keškař na Google.cz

Hledat výraz Keškař na Google obrázcích

Najít heslo Keškař ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Keškař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Keškař ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Keškař například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Keškař, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Keškař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Keškař? Definice pojmu Keškař patří do sekce Záliby

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Čerstvé informace hledejte výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Záliby).