Kdo je to?
Kdo je to, byl Keškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Keškař? Lidé, záliby

Kdo je to Keškař?

Co znamená a jaký je význam slova Keškař?

Keškař je osoba, která se věnuje geocachingu. Využívá tedy techniku GPS k tomu, aby našel ukrytý poklad. Tím bývá krabička, zvaná keška. Keškař hledá tuto schovanou schránku a o svém hledání, popř. nalezení kešky informuje ostatní prostřednictvím internetu.
Zapisuje se také do sešitku v krabičce, nalezenou kešku si může vzít, ale musí ji za něco vyměnit, aby mohli být úspěšní i další hledači.Kdo je to, byl Keškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Keškař? Lidé, záliby

Sdílejte tuto stránku se slovem Keškař se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Viskozita? Víte co je Aukro? Vzpomněli byste si co označuje výraz Archa úmluvy? Vzpomněli byste si co označuje výraz Obročí?

Klíčová slova: informace, definice, formulace, co je to Keškař?, popis, kdo je Keškař?, popis, heslo, přesný význam, slovo, kdo to je, přesný výraz, odborný výraz, wiki, záliby, význam slova

Pojem Keškař je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Keškař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Keškař ve Wikislovníku

Vyhledat termín Keškař ve Wikipedii

Zkusit najít Keškař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Keškař například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Keškař, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Keškař? Kdo to byl Keškař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Keškař? Definice pojmu Keškař je v kategorii záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, definici, slovo, termín řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Keškař i v jiné kategorii než v záliby.