Kdo je to?
Kdo je to, byl Keškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Keškař? Lidé, záliby

Kdo je to Keškař?

Co znamená a jaký je význam slova Keškař?

Keškař je osoba, která se věnuje geocachingu. Využívá tedy techniku GPS k tomu, aby našel ukrytý poklad. Tím bývá krabička, zvaná keška. Keškař hledá tuto schovanou schránku a o svém hledání, popř. nalezení kešky informuje ostatní prostřednictvím internetu.
Zapisuje se také do sešitku v krabičce, nalezenou kešku si může vzít, ale musí ji za něco vyměnit, aby mohli být úspěšní i další hledači.Kdo je to, byl Keškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Keškař? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Keškař sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Inteligence? Víte, co je to Finanční leasing? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tračník? Rozumíte pojmu Vítr?

Klíčová slova: lexikon, kdo to je, heslo, slovo, kdo je Keškař?, přesný výraz, vysvětlení, informace, odborný výraz, synonymum, formulace, význam pojmu, význam slova, co znamená, Keškař, wiki

Pojem Keškař je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Keškař v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Keškař ve Wikimedia Commons

Najít pojem Keškař ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Keškař ve Wikipedii

Hledat frázi Keškař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Keškař například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Keškař

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Keškař? Kdo to byl Keškař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Keškař? Definice pojmu Keškař patří do sekce záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Keškař i v jiné kategorii než je sekce záliby.