Kdo je to?
Kdo je to, byl Keškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Keškař? Lidé, záliby

Kdo je to Keškař?

Co znamená a jaký je význam slova Keškař?

Keškař je osoba, která se věnuje geocachingu. Využívá tedy techniku GPS k tomu, aby našel ukrytý poklad. Tím bývá krabička, zvaná keška. Keškař hledá tuto schovanou schránku a o svém hledání, popř. nalezení kešky informuje ostatní prostřednictvím internetu.
Zapisuje se také do sešitku v krabičce, nalezenou kešku si může vzít, ale musí ji za něco vyměnit, aby mohli být úspěšní i další hledači.Kdo je to, byl Keškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Keškař? Lidé, záliby

Definici slova Keškař můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Persona? Znáte pojem Agar? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ketonová dieta? Vzpomenete si na definici slova Stockholmský syndrom?

Klíčová slova: etymologie, popis, informace, přesný výraz, odborný výraz, kdo je Keškař?, kdo to je, záliby, význam pojmu, slovo, přesný význam, synonymum, formulace, co je to Keškař?, pojem, význam slova

Pojem Keškař je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít termín Keškař ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Keškař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Keškař ve Wikipedii

Najít výraz Keškař ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Keškař například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Keškař, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Keškař? Kdo to byl Keškař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Keškař? Definice pojmu Keškař se nachází v sekci záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než záliby.