Kdo je to?
Kdo je to Keškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Keškař? Lidé, záliby

Keškař

Jaký je význam slova Keškař? Co to znamená?

Keškař je osoba, která se věnuje geocachingu. Využívá tedy techniku GPS k tomu, aby našel ukrytý poklad. Tím bývá krabička, zvaná keška. Keškař hledá tuto schovanou schránku a o svém hledání, popř. nalezení kešky informuje ostatní prostřednictvím internetu.
Zapisuje se také do sešitku v krabičce, nalezenou kešku si může vzít, ale musí ji za něco vyměnit, aby mohli být úspěšní i další hledači.Kdo je to Keškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Keškař? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Keškař s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Okopanina? Znáte pojem Inkscape? Vzpomněli byste si co označuje výraz Věcné břemeno? Vzpomenete si na definici slova Zástavní právo?

Klíčová slova: termín, význam, přesný výraz, slovo, co znamená, původ slova, wiki, vysvětlení, Keškař, význam pojmu, záliby, popis, význam slova, pojem, wikipedie, etymologie

Pojem Keškař je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Keškař ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Keškař ve Wikipedii

Vyhledat výraz Keškař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Keškař na Google obrázcích

Najít slovo Keškař ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Keškař například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Keškař, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Keškař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Keškař? Definice pojmu Keškař se nachází v sekci Záliby

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme vyhledat informace výraz, termín, heslo, výrazřekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Keškař i v jiné sekci než je kategorie záliby.