Kdo je to?
Kdo je to, byl Keškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Keškař? Lidé, záliby

Kdo je to Keškař?

Co znamená a jaký je význam slova Keškař?

Keškař je osoba, která se věnuje geocachingu. Využívá tedy techniku GPS k tomu, aby našel ukrytý poklad. Tím bývá krabička, zvaná keška. Keškař hledá tuto schovanou schránku a o svém hledání, popř. nalezení kešky informuje ostatní prostřednictvím internetu.
Zapisuje se také do sešitku v krabičce, nalezenou kešku si může vzít, ale musí ji za něco vyměnit, aby mohli být úspěšní i další hledači.Kdo je to, byl Keškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Keškař? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Keškař? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Inteligence? Znáte definici termínu Byreta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tračník? Pamatujete si definici pojmu Personifikace?

Klíčová slova: záliby, formulace, přesný výraz, co znamená, termín, kdo je Keškař?, popis, odborný výraz, definice, kdo to je, význam, Keškař, původ slova, co je to Keškař?, přesný význam, slovo

Pojem Keškař je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít slovo Keškař ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Keškař ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Keškař ve Wikimedia Commons

Najít výraz Keškař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Keškař například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Keškař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Keškař? Kdo to byl Keškař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Keškař? Definice pojmu Keškař je v sekci záliby. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Keškař i v jiné kategorii než v záliby.