Kdo je to?
Kdo je to, byl Keškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Keškař? Lidé, záliby

Kdo je to Keškař?

Co znamená a jaký je význam slova Keškař?

Keškař je osoba, která se věnuje geocachingu. Využívá tedy techniku GPS k tomu, aby našel ukrytý poklad. Tím bývá krabička, zvaná keška. Keškař hledá tuto schovanou schránku a o svém hledání, popř. nalezení kešky informuje ostatní prostřednictvím internetu.
Zapisuje se také do sešitku v krabičce, nalezenou kešku si může vzít, ale musí ji za něco vyměnit, aby mohli být úspěšní i další hledači.Kdo je to, byl Keškař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Keškař? Lidé, záliby

Tento text (Keškař) můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Persona? Znáte termín Lepek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ketonová dieta? Víte, co je to Dřevoplast?

Klíčová slova: přesný význam, Keškař, původ slova, definice, etymologie, kdo je Keškař?, formulace, vysvětlení, heslo, wiki, popis, význam slova, co je to Keškař?, synonymum, popis, lexikon

Pojem Keškař je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat výraz Keškař ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Keškař na Google.cz

Vyhledat termín Keškař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Keškař ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Keškař například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Keškař

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Keškař? Kdo to byl Keškař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Keškař? Definice pojmu Keškař je v kategorii záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Keškař hledat i v jiných kategoriích (než záliby).