Kdo je to?
Kdo byl Grázl? Životopis Grázl, slavní lidé, osobnosti z hanlivé

Kdo je to Grázl?

Kdo to byl Grázl? Stručný životopis

Grázl je nadávka, která označuje hrubého člověka, lumpa, zloděje, někdy i vraha. Samo označení pochází ze jména loupežníka a vraha Johanna Georga Grasela, odsouzeného za více než dvě stovky krádeží a loupeží a dvě prokázané vraždy. Po své popravě se stal legendou a hrdinou různých knih, pověstí a písní.
Někteří lidé ho považovali za šlechetného lupiče, který okrádal pouze bohaté a chudým pomáhal.


Kdo byl Grázl? Životopis Grázl, slavní lidé, osobnosti z hanlivé

Hlavní informace o osobě Grázl

Datum narození: 4. dubna 1790
Místo narození: Nové Syrovice u Moravských Budějovic
Datum úmrtí: 31. ledna 1818

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Grázl sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ricotta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Interview? Znáte definici termínu Spotřebitelský úvěr? Znáte termín Turbulence?

Klíčová slova: význam slova, definice, informace, formulace, přesný význam, slovo, heslo, vysvětlení, význam, význam pojmu, termín, přesný výraz, původ slova, co znamená, co je to Grázl?, wiki

Pojem Grázl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Grázl

Najít termín Grázl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Grázl ve Wikimedia Commons

Najít heslo Grázl ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Grázl ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Grázl například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Grázl?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Grázl? Kdo to byl Grázl? Kdy se narodil Grázl? Kde se narodil Grázl? Kdy zemřel Grázl? Grázl patří do sekce hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Grázl kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Grázl i v jiné kategorii než je hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.