Kdo je to?
Kdo byl Grázl? Životopis Grázl, slavní lidé, osobnosti z hanlivé

Kdo je to Grázl?

Kdo to byl Grázl? Stručný životopis

Grázl je nadávka, která označuje hrubého člověka, lumpa, zloděje, někdy i vraha. Samo označení pochází ze jména loupežníka a vraha Johanna Georga Grasela, odsouzeného za více než dvě stovky krádeží a loupeží a dvě prokázané vraždy. Po své popravě se stal legendou a hrdinou různých knih, pověstí a písní.
Někteří lidé ho považovali za šlechetného lupiče, který okrádal pouze bohaté a chudým pomáhal.Kdo byl Grázl? Životopis Grázl, slavní lidé, osobnosti z hanlivé

Základní informace o osobě Grázl

Datum narození: 4. dubna 1790
Místo narození: Nové Syrovice u Moravských Budějovic
Datum úmrtí: 31. ledna 1818

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Grázl? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Apartheid? Víte co je Lumbálka? Znáte definici termínu Akronym? Vzpomněli byste si co označuje výraz Frustrace?

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, popis, etymologie, přesný význam, význam slova, význam, popis, pojem, hanlivé, Grázl, vysvětlení, wiki, kdo to je, informace, synonymum

Pojem Grázl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Grázl ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Grázl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Grázl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Grázl ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Grázl například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Grázl?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Grázl? Kdo to byl Grázl? Kdy se narodil Grázl? Kde se narodil Grázl? Kdy zemřel Grázl? Grázl je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Grázl řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Grázl i v jiné kategorii než je hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.