Kdo je to?
Kdo je to Kate Beckinsale? Životopis Kate Beckinsale, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Kate Beckinsale?

Kdo je to Kate Beckinsale? Stručný životopis

Kate Beckinsale, celým jménem Kathryn Bailey Beckinsale, je herečka, kterou proslavily především filmy Pearl Harbor, Van Helsing nebo Underworld. Sama pochází z umělecké rodiny. Je absolventkou univerzity v Oxfordu.
Kate Beckinsale hrála již v době studií ve filmech Mnoho povyku pro nic, Jutský princ, Odhalení, Pronásledovaný, Emma, Téměř bez šance. Po filmu Pearl Harbor přišly filmy Lásce na stopě, Underworld, Ďáblíci, Van Helsing, Letec, Total Recall a jiné.Kdo je to Kate Beckinsale? Životopis Kate Beckinsale, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Kate Beckinsale

Národnost: britská
Datum narození: 26. červenec 1973
Místo narození: Londýn

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Kate Beckinsale? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Perlinka? Znáte definici termínu Sepse? Víte co je Líná pěna? Pamatujete si definici pojmu Exekuce?

Klíčová slova: termín, původ slova, wiki, význam slova, význam, Kate Beckinsale, herectví, odborný výraz, definice, co znamená, etymologie, vysvětlení, synonymum, slovo, lexikon, heslo

Pojem Kate Beckinsale je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat výraz Kate Beckinsale ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kate Beckinsale ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Kate Beckinsale ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Kate Beckinsale ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kate Beckinsale například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Kate Beckinsale? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kate Beckinsale? Kdo to byl Kate Beckinsale? Kdy se narodil Kate Beckinsale? Kde se narodil Kate Beckinsale? Kate Beckinsale je v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Kate Beckinsale kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kate Beckinsale i v jiné kategorii než je herectví.