Kdo je to?
Kdo je to Radko Gudas? Životopis Radko Gudas, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Radko Gudas?

Kdo je to Radko Gudas? Stručný životopis

Radko Gudas je profesionální hokejista – obránce, který hraje v NHL za tým Philadelphia Flyers. V roce 2008 vyhrál s českou reprezentací do 18 let I.divizi MS.
V roce 2010 vyhrál s Norfolkem Admirals v AHL Calderův pohár. V témže roce byl Radko Gudas jmenován do 2. All Star týmu WHL. V roce 2012/13 hrál v AHL All Star Classic a získal nejlepší hodnocení v AHL.Kdo je to Radko Gudas? Životopis Radko Gudas, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Radko Gudas

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1990
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Radko Gudas můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Jogging? Víte, co je to AUX? Vzpomněli byste si na význam slova Brownfield? Rozumíte pojmu Respekt?

Klíčová slova: heslo, wiki, informace, původ slova, synonymum, co znamená, popis, co je to Radko Gudas?, slovo, kdo je Radko Gudas?, lexikon, pojem, definice, význam pojmu, odborný výraz, sport

Pojem Radko Gudas je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Radko Gudas na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Radko Gudas ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Radko Gudas na Google.cz

Vyhledat výraz Radko Gudas ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Radko Gudas například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Radko Gudas

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Radko Gudas? Kdo to byl Radko Gudas? Kdy se narodil Radko Gudas? Kde se narodil Radko Gudas? Radko Gudas se nachází v sekci sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Radko Gudas dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radko Gudas i v jiné kategorii než je sport.