Kdo je to?
Kdo je Radko Gudas? Životopis Radko Gudas, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Radko Gudas?

Kdo je Radko Gudas? Životopis, informace, biografie, sport

Radko Gudas je profesionální hokejista – obránce, který hraje v NHL za tým Philadelphia Flyers. V roce 2008 vyhrál s českou reprezentací do 18 let I.divizi MS.
V roce 2010 vyhrál s Norfolkem Admirals v AHL Calderův pohár. V témže roce byl Radko Gudas jmenován do 2. All Star týmu WHL. V roce 2012/13 hrál v AHL All Star Classic a získal nejlepší hodnocení v AHL.Kdo je Radko Gudas? Životopis Radko Gudas, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní data o osobě Radko Gudas

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1990
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Radko Gudas s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Power bank? Znáte definici termínu Ketonová dieta? Vzpomněli byste si na význam slova Reductil? Pamatujete si definici pojmu Krajní levice?

Klíčová slova: zajímavosti, osobnosti, kdy se narodil Radko Gudas?, kdo je Radko Gudas?, život, osobnost, informace, datum narození, národnost, lexikon, vysvětlení, narození, wikipedie, kde se narodil Radko Gudas?, Radko Gudas, sport

Pojem Radko Gudas je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Radko Gudas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Radko Gudas ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Radko Gudas ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Radko Gudas na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Radko Gudas ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Radko Gudas například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Radko Gudas

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Radko Gudas? Kdy se narodil Radko Gudas? Kde se narodil Radko Gudas? Radko Gudas je v sekci Sport

Text napsán pro Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Radko Gudas dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radko Gudas i v jiné kategorii než je sport.