Kdo je to?
Kdo je to Radko Gudas? Životopis Radko Gudas, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Radko Gudas?

Kdo je to Radko Gudas? Stručný životopis

Radko Gudas je profesionální hokejista – obránce, který hraje v NHL za tým Philadelphia Flyers. V roce 2008 vyhrál s českou reprezentací do 18 let I.divizi MS.
V roce 2010 vyhrál s Norfolkem Admirals v AHL Calderův pohár. V témže roce byl Radko Gudas jmenován do 2. All Star týmu WHL. V roce 2012/13 hrál v AHL All Star Classic a získal nejlepší hodnocení v AHL.



Kdo je to Radko Gudas? Životopis Radko Gudas, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Radko Gudas

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1990
Místo narození: Praha

Tento text (Radko Gudas) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Jogging? Víte co je Lambliáza? Vzpomněli byste si na význam slova Brownfield? Vzpomněli byste si co označuje výraz Variabilní symbol?

Klíčová slova: lexikon, význam pojmu, slovo, kdo je Radko Gudas?, vysvětlení, wiki, co je to Radko Gudas?, význam, popis, kdo to je, synonymum, sport, co znamená, odborný výraz, popis, informace

Pojem Radko Gudas je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Radko Gudas ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Radko Gudas ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Radko Gudas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Radko Gudas na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Radko Gudas například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Radko Gudas?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Radko Gudas? Kdo to byl Radko Gudas? Kdy se narodil Radko Gudas? Kde se narodil Radko Gudas? Radko Gudas je v kategorii sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Radko Gudas třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radko Gudas i v jiné kategorii než je sport.