Kdo je to?
Kdo je to Radko Gudas? Životopis Radko Gudas, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Radko Gudas?

Kdo je to Radko Gudas? Stručný životopis

Radko Gudas je profesionální hokejista – obránce, který hraje v NHL za tým Philadelphia Flyers. V roce 2008 vyhrál s českou reprezentací do 18 let I.divizi MS.
V roce 2010 vyhrál s Norfolkem Admirals v AHL Calderův pohár. V témže roce byl Radko Gudas jmenován do 2. All Star týmu WHL. V roce 2012/13 hrál v AHL All Star Classic a získal nejlepší hodnocení v AHL.Kdo je to Radko Gudas? Životopis Radko Gudas, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Radko Gudas

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1990
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Radko Gudas? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Republika? Pamatujete si definici pojmu Gurmar? Vzpomněli byste si na význam slova Franchising? Vzpomněli byste si co znamená slovo Preeklampsie?

Klíčová slova: co je to Radko Gudas?, význam, odborný výraz, původ slova, popis, etymologie, formulace, popis, lexikon, wiki, význam slova, informace, vysvětlení, přesný význam, sport, Radko Gudas

Pojem Radko Gudas je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Radko Gudas v následujících zdrojích

Najít slovo Radko Gudas ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Radko Gudas ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Radko Gudas ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Radko Gudas na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Radko Gudas například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Radko Gudas? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Radko Gudas? Kdo to byl Radko Gudas? Kdy se narodil Radko Gudas? Kde se narodil Radko Gudas? Radko Gudas je v sekci sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Radko Gudas dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radko Gudas i v jiné kategorii než je sport.