Kdo je to?
Kdo je to Radko Gudas? Životopis Radko Gudas, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Radko Gudas?

Kdo je to Radko Gudas? Stručný životopis

Radko Gudas je profesionální hokejista – obránce, který hraje v NHL za tým Philadelphia Flyers. V roce 2008 vyhrál s českou reprezentací do 18 let I.divizi MS.
V roce 2010 vyhrál s Norfolkem Admirals v AHL Calderův pohár. V témže roce byl Radko Gudas jmenován do 2. All Star týmu WHL. V roce 2012/13 hrál v AHL All Star Classic a získal nejlepší hodnocení v AHL.Kdo je to Radko Gudas? Životopis Radko Gudas, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Radko Gudas

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1990
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Radko Gudas s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Jogging? Znáte definici termínu Černá stavba? Vzpomněli byste si na význam slova Brownfield? Pamatujete si definici pojmu Yersinie?

Klíčová slova: popis, termín, pojem, heslo, definice, význam, slovo, přesný význam, vysvětlení, význam pojmu, odborný výraz, lexikon, Radko Gudas, popis, informace, wiki

Pojem Radko Gudas je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Radko Gudas ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Radko Gudas na Youtube

Zkusit najít frázi Radko Gudas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Radko Gudas ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Radko Gudas například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Radko Gudas? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Radko Gudas? Kdo to byl Radko Gudas? Kdy se narodil Radko Gudas? Kde se narodil Radko Gudas? Radko Gudas se nachází v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Radko Gudas dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radko Gudas i v jiné kategorii než je sport.