Kdo je to?
Kdo je to Radko Gudas? Životopis Radko Gudas, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Radko Gudas?

Kdo je to Radko Gudas? Stručný životopis

Radko Gudas je profesionální hokejista – obránce, který hraje v NHL za tým Philadelphia Flyers. V roce 2008 vyhrál s českou reprezentací do 18 let I.divizi MS.
V roce 2010 vyhrál s Norfolkem Admirals v AHL Calderův pohár. V témže roce byl Radko Gudas jmenován do 2. All Star týmu WHL. V roce 2012/13 hrál v AHL All Star Classic a získal nejlepší hodnocení v AHL.Kdo je to Radko Gudas? Životopis Radko Gudas, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Radko Gudas

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1990
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Radko Gudas sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Republika? Rozumíte pojmu Okluze? Vzpomněli byste si na význam slova Franchising? Znáte pojem Myxom?

Klíčová slova: wiki, sport, kdo je Radko Gudas?, popis, původ slova, význam slova, co je to Radko Gudas?, definice, synonymum, heslo, přesný význam, Radko Gudas, vysvětlení, přesný výraz, co znamená, význam pojmu

Pojem Radko Gudas je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Radko Gudas

Hledejte bez špehování slovo Radko Gudas ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Radko Gudas ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Radko Gudas na Youtube

Vyhledat slovo Radko Gudas ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Radko Gudas například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Radko Gudas?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Radko Gudas? Kdo to byl Radko Gudas? Kdy se narodil Radko Gudas? Kde se narodil Radko Gudas? Radko Gudas patří do sekce sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Radko Gudas kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radko Gudas i v jiné kategorii než je sport.