Kdo je to?
Kdo je to Dylina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dylina? Lidé, hanlivé

Kdo je to Dylina?

Jaký je význam slova Dylina? Co to znamená?

Dylina je hanlivé slovo, nadávka, která označuje hloupou ženu, blázna. Původ slova dylina hledejme v cikánském slově dilino, které označuje blázna.


Kdo je to Dylina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dylina? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dylina s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Agregace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kaviár? Vzpomenete si na definici slova Ilustrace? Znáte termín PDF?

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, přesný výraz, hanlivé, přesný význam, Dylina, význam slova, heslo, význam, etymologie, přesný výraz, slovo, definice, formulace, původ slova, lexikon

Pojem Dylina je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat heslo Dylina ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Dylina v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Dylina ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Dylina ve vyhledávači Yandex

Najít termín Dylina na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Dylina například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dylina

Právě jste zjistili Kdo je to Dylina? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dylina? Definice pojmu Dylina patří do kategorie Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Dylina i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.