Kdo je to?
Kdo je to, byl Dylina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dylina? Lidé, hanlivé

Kdo je to Dylina?

Jaký je význam slova Dylina? Co to znamená?

Dylina je hanlivé slovo, nadávka, která označuje hloupou ženu, blázna. Původ slova dylina hledejme v cikánském slově dilino, které označuje blázna.Kdo je to, byl Dylina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dylina? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dylina sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín S-rank? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lesní školka? Vzpomenete si na definici slova Eucharistie? Znáte termín Nota bene?

Klíčová slova: pojem, přesný význam, slovo, význam pojmu, kdo je Dylina?, vysvětlení, wiki, termín, synonymum, formulace, kdo to je, etymologie, přesný výraz, co je to Dylina?, lexikon, původ slova

Pojem Dylina je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Dylina zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Dylina na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Dylina ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Dylina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Dylina ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dylina například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dylina

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Dylina? Kdo to byl Dylina? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dylina? Definice pojmu Dylina patří do sekce hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Dylina i v jiné kategorii než v hanlivé.