Kdo je to?
Kdo je to, byl Dylina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dylina? Lidé, hanlivé

Kdo je to Dylina?

Jaký je význam slova Dylina? Co to znamená?

Dylina je hanlivé slovo, nadávka, která označuje hloupou ženu, blázna. Původ slova dylina hledejme v cikánském slově dilino, které označuje blázna.


Kdo je to, byl Dylina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dylina? Lidé, hanlivé

Tento text (Dylina) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Agregace? Pamatujete si definici pojmu Přepěťová ochrana? Vzpomenete si na definici slova Aniont? Vzpomněli byste si co znamená slovo Xantan E 415?

Klíčová slova: přesný výraz, co je to Dylina?, co znamená, popis, význam pojmu, původ slova, kdo to je, odborný výraz, Dylina, význam, kdo je Dylina?, přesný význam, heslo, slovo, popis, vysvětlení

Pojem Dylina je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo Dylina ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Dylina na Youtube

Zkusit najít slovo Dylina ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Dylina ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dylina například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Dylina? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dylina? Kdo to byl Dylina? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dylina? Definice pojmu Dylina je v sekci hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Dylina i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.