Kdo je to?
Kdo je to Pirát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pirát? Lidé, zločin

Kdo je to Pirát?

Jaký je význam slova Pirát? Co to znamená?

Pirát je lupič, který své zločiny provádí na moři. Pirátství se objevuje již od starověku. Nejvíce je s ním spojováno období po objevu Ameriky a navázání obchodních spojení s Asií, kdy obchodní lodě převážely po námořních trasách drahý náklad i bohatství.
Pirátské lodě obvykle přepadají obchodní a nákladní lodě, z nichž uloupí náklad a cennosti. Mohou také přepadat běžné lodě a zajímat pasažéry kvůli výkupnému.
Pirátství je a bylo vždy definováno jako zločin. V některých historických obdobích se však pirátské lodě využívaly v obchodních válkách mezi státy nebo válečných konfliktech.
V moderní době jsou známé především pirátské bandy v některých oblastech kolem Afriky, Asie, případně Jižní Ameriky.Kdo je to Pirát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pirát? Lidé, zločin

Zaujala vás definice slova Pirát? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Botanika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Karcinom? Znáte pojem Pasáž? Víte co je Astigmatismus?

Klíčová slova: wikipedie, přesný výraz, přesný výraz, zločin, etymologie, původ slova, význam pojmu, odborný výraz, zločin, definice, slovo, pojem, Pirát, formulace, wiki, Pirát

Pojem Pirát je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Pirát doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Pirát ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Pirát ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Pirát ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Pirát v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pirát ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pirát například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pirát

Právě jste zjistili Kdo je to Pirát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pirát? Definice pojmu Pirát je v kategorii Zločin

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat informace pojem, text, definici, dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zločin).