Kdo je to?
Kdo je to Orlando Bloom? Životopis Orlando Bloom, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Orlando Bloom?

Kdo je to Orlando Bloom? Stručný životopis

Orlando Bloom je herec známý především svými rolemi v Pirátech z Karibiku nebo Pána prstenů. Elf Legolas byl jeho první velkou filmovou rolí, hvězdou se stal i jako Will Turner v trilogii Piráti z Karibiku.
Orlando Bloom úspěšně ztvárnil také postavu prince Parise v eposu Trója. K jeho dalším úspěšným rolím patří postavy ve Třech mušketýrech, ve filmu Hobit a mnoha dalších.Kdo je to Orlando Bloom? Životopis Orlando Bloom, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Orlando Bloom

Národnost: britská
Datum narození: 13. leden 1977
Místo narození: Canterbury

Sdílejte tuto stránku s osobností Orlando Bloom s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Rituál? Pamatujete si definici pojmu Finanční gramotnost? Znáte termín GPRS? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kvórum?

Klíčová slova: přesný výraz, původ slova, kdo je Orlando Bloom?, co je to Orlando Bloom?, odborný výraz, synonymum, herectví, popis, etymologie, lexikon, význam pojmu, význam slova, formulace, slovo, informace, heslo

Pojem Orlando Bloom je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat termín Orlando Bloom ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Orlando Bloom ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Orlando Bloom na Google.cz

Najít termín Orlando Bloom ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Orlando Bloom například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Orlando Bloom? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Orlando Bloom? Kdo to byl Orlando Bloom? Kdy se narodil Orlando Bloom? Kde se narodil Orlando Bloom? Orlando Bloom je v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Orlando Bloom třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Orlando Bloom i v jiné kategorii než je herectví.