Kdo je to?
Kdo je to, byl Héraklés? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Héraklés? Lidé, mytologie

Kdo je to Héraklés?

Jaký je význam slova Héraklés? Co to znamená?

Héraklés (označovaný také jako Herkules) je jednou z nejznámějších postav antických bájí. Héraklés byl údajně polobůh, syn ženy Alkmény a boha Dia. Podle bájí byl odvážný, důvtipný a měl nadlidskou sílu. Mimoto také jako dítě získal nesmrtelnost, která byla jinak vyhrazena pouze bohům. Z mýtů je nejznámějších dvanáct úkolů, které musel Héraklés vykonat, např. vyčistit Augiášův chlév, zabít netvora Hydru atd.Kdo je to, byl Héraklés? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Héraklés? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Héraklés? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Integrál? Vzpomenete si na definici slova cv? Víte co je Amoniak? Vzpomněli byste si na význam slova Dashboard?

Klíčová slova: synonymum, co znamená, Héraklés, význam, wiki, definice, informace, formulace, popis, kdo je Héraklés?, vysvětlení, mytologie, heslo, odborný výraz, původ slova, přesný význam

Pojem Héraklés je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi Héraklés v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Héraklés ve Wikimedia Commons

Najít výraz Héraklés ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Héraklés na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Héraklés například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Héraklés? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Héraklés? Kdo to byl Héraklés? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Héraklés? Definice pojmu Héraklés je v sekci mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Héraklés i v jiné kategorii než v mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.