Kdo je to?
Kdo je to, byl Héraklés? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Héraklés? Lidé, mytologie

Kdo je to Héraklés?

Jaký je význam slova Héraklés? Co to znamená?

Héraklés (označovaný také jako Herkules) je jednou z nejznámějších postav antických bájí. Héraklés byl údajně polobůh, syn ženy Alkmény a boha Dia. Podle bájí byl odvážný, důvtipný a měl nadlidskou sílu. Mimoto také jako dítě získal nesmrtelnost, která byla jinak vyhrazena pouze bohům. Z mýtů je nejznámějších dvanáct úkolů, které musel Héraklés vykonat, např. vyčistit Augiášův chlév, zabít netvora Hydru atd.Kdo je to, byl Héraklés? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Héraklés? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Héraklés? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Integrál? Vzpomenete si na definici slova ISIC? Víte co je Ikterus? Vzpomněli byste si na význam slova CouchSurfing?

Klíčová slova: pojem, popis, slovo, popis, heslo, Héraklés, definice, přesný výraz, co znamená, formulace, synonymum, význam, mytologie, přesný význam, termín, původ slova

Pojem Héraklés je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Héraklés doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Héraklés ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Héraklés ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Héraklés ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Héraklés ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Héraklés například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Héraklés, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Héraklés? Kdo to byl Héraklés? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Héraklés? Definice pojmu Héraklés je v kategorii mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie mytologie.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.