Kdo je to?
Kdo je to Jiří Zimola? Životopis Jiří Zimola, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Zimola?

Kdo je to Jiří Zimola? Stručný životopis

Jiří Zimola je politik, který vykonával funkce statutárního místopředsedy ČSSD, poslanec PS PČR a hejtman Jihočeského kraje a starosta jindřichohradecké Nové Bystřice.
Jiří Zimola je absolventem Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity. Jako učitel pracoval v Nové Bystřici, později začal přednášet regionální problematiku a veřejnou správu na VŠ technické a ekonomické.Kdo je to Jiří Zimola? Životopis Jiří Zimola, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Jiří Zimola

Národnost: česká
Datum narození: 28. března 1971
Místo narození: Třebíč

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jiří Zimola? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Úpal? Rozumíte pojmu Plugin? Vzpomenete si na definici slova Borelióza? Znáte pojem Vyměřovací základ?

Klíčová slova: odborný výraz, původ slova, význam pojmu, přesný význam, význam slova, formulace, popis, přesný výraz, kdo to je, význam, definice, informace, heslo, Jiří Zimola, co znamená, slovo

Pojem Jiří Zimola je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Jiří Zimola zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Jiří Zimola ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Jiří Zimola ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Jiří Zimola v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Jiří Zimola ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Zimola například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Jiří Zimola? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Zimola? Kdo to byl Jiří Zimola? Kdy se narodil Jiří Zimola? Kde se narodil Jiří Zimola? Jiří Zimola je v sekci politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Zimola třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Zimola i v jiné kategorii než je politici.