Kdo je to?
Kdo je to Jiří Zimola? Životopis Jiří Zimola, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Zimola?

Kdo je to Jiří Zimola? Stručný životopis

Jiří Zimola je politik, který vykonával funkce statutárního místopředsedy ČSSD, poslanec PS PČR a hejtman Jihočeského kraje a starosta jindřichohradecké Nové Bystřice.
Jiří Zimola je absolventem Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity. Jako učitel pracoval v Nové Bystřici, později začal přednášet regionální problematiku a veřejnou správu na VŠ technické a ekonomické.Kdo je to Jiří Zimola? Životopis Jiří Zimola, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Jiří Zimola

Národnost: česká
Datum narození: 28. března 1971
Místo narození: Třebíč

Sdílejte tuto stránku s osobností Jiří Zimola se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Tonikum? Znáte termín Atika? Vzpomenete si na definici slova Determinant? Víte, co je to Banner?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, etymologie, Jiří Zimola, co znamená, co je to Jiří Zimola?, odborný výraz, definice, politici, kdo je Jiří Zimola?, popis, význam, informace, kdo to je, termín, pojem

Pojem Jiří Zimola je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Jiří Zimola ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Zimola ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Jiří Zimola ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Jiří Zimola v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Zimola například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Zimola

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jiří Zimola? Kdo to byl Jiří Zimola? Kdy se narodil Jiří Zimola? Kde se narodil Jiří Zimola? Jiří Zimola je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Zimola dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Zimola i v jiné kategorii než je politici.