Kdo je to?
Kdo je Jiří Zimola? Životopis Jiří Zimola, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Jiří Zimola

Kdo je Jiří Zimola? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Jiří Zimola je politik, který vykonával funkce statutárního místopředsedy ČSSD, poslanec PS PČR a hejtman Jihočeského kraje a starosta jindřichohradecké Nové Bystřice.
Jiří Zimola je absolventem Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity. Jako učitel pracoval v Nové Bystřici, později začal přednášet regionální problematiku a veřejnou správu na VŠ technické a ekonomické.Kdo je Jiří Zimola? Životopis Jiří Zimola, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Jiří Zimola

Národnost: česká
Datum narození: 28. března 1971
Místo narození: Třebíč

Tento text (Jiří Zimola) můžete samozřejmě sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Xanthan? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hospic? Vzpomenete si na definici slova ČEZ? Znáte termín Trilogie?

Klíčová slova: lexikon, biografie, informace, politici, datum narození, zajímavosti, narození, místo narození, osobnost, život, popis, kdy se narodil Jiří Zimola?, osobnosti, vysvětlení, národnost, politici

Pojem Jiří Zimola je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jiří Zimola

Zkusit najít termín Jiří Zimola ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Zimola ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Jiří Zimola ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Jiří Zimola ve Wikislovníku

Najít termín Jiří Zimola ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Zimola například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Zimola?

Právě jste zjistili Kdo je to Jiří Zimola? Kdy se narodil Jiří Zimola? Kde se narodil Jiří Zimola? Jiří Zimola patří do sekce Politici

Kategorie politici, stará politička, jiří Zimola, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jiří Zimola dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Zimola i v jiné kategorii než je politici.