Kdo je to?
Kdo je to Jiří Zimola? Životopis Jiří Zimola, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Zimola?

Kdo je to Jiří Zimola? Stručný životopis

Jiří Zimola je politik, který vykonával funkce statutárního místopředsedy ČSSD, poslanec PS PČR a hejtman Jihočeského kraje a starosta jindřichohradecké Nové Bystřice.
Jiří Zimola je absolventem Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity. Jako učitel pracoval v Nové Bystřici, později začal přednášet regionální problematiku a veřejnou správu na VŠ technické a ekonomické.Kdo je to Jiří Zimola? Životopis Jiří Zimola, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Jiří Zimola

Národnost: česká
Datum narození: 28. března 1971
Místo narození: Třebíč

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jiří Zimola sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Tonikum? Znáte pojem Revolvingový úvěr? Vzpomenete si na definici slova Determinant? Vzpomenete si na definici slova Blesk?

Klíčová slova: původ slova, popis, wiki, vysvětlení, politici, etymologie, přesný význam, Jiří Zimola, význam, synonymum, slovo, pojem, heslo, co znamená, kdo to je, termín

Pojem Jiří Zimola je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Jiří Zimola ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Jiří Zimola v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Zimola ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Jiří Zimola ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Zimola například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Jiří Zimola? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jiří Zimola? Kdo to byl Jiří Zimola? Kdy se narodil Jiří Zimola? Kde se narodil Jiří Zimola? Jiří Zimola se nachází v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Zimola kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Zimola i v jiné kategorii než je politici.