Kdo je to?
Kdo je Jiří Zimola? Životopis Jiří Zimola, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jiří Zimola?

Kdo je Jiří Zimola? Životopis, informace, biografie, politici

Jiří Zimola je politik, který vykonával funkce statutárního místopředsedy ČSSD, poslanec PS PČR a hejtman Jihočeského kraje a starosta jindřichohradecké Nové Bystřice.
Jiří Zimola je absolventem Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity. Jako učitel pracoval v Nové Bystřici, později začal přednášet regionální problematiku a veřejnou správu na VŠ technické a ekonomické.Kdo je Jiří Zimola? Životopis Jiří Zimola, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Jiří Zimola

Národnost: česká
Datum narození: 28. března 1971
Místo narození: Třebíč

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jiří Zimola? s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Lodžie? Znáte definici termínu Deprese? Vzpomenete si na definici slova Ferrata? Pamatujete si definici pojmu Tropická noc?

Klíčová slova: život, osobnost, politici, zajímavosti, osobnosti, národnost, vysvětlení, životopis, informace, lexikon, wiki, datum narození, kdo je Jiří Zimola?, Jiří Zimola, popis, wikipedie

Pojem Jiří Zimola je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jiří Zimola v následujících zdrojích

Najít slovo Jiří Zimola ve Wikipedii

Hledat pojem Jiří Zimola ve Wikislovníku

Hledat heslo Jiří Zimola na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Jiří Zimola na Youtube

Hledat heslo Jiří Zimola na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Zimola například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Jiří Zimola? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Jiří Zimola? Kdy se narodil Jiří Zimola? Kde se narodil Jiří Zimola? Jiří Zimola patří do kategorie Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Jiří Zimola dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Zimola i v jiné kategorii než je politici.