Kdo je to?
Kdo je Evžen Tošenovský? Životopis Evžen Tošenovský, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Evžen Tošenovský?

Kdo je Evžen Tošenovský? Životopis, informace, biografie, politici

Evžen Tošenovský je původním povoláním systémový inženýr, již dlouhou dobu je politikem. Působil jako primátor Ostravy, do roku 2008 byl i hejtmanem Moravskoslezského kraje. V roce 2009 kandidoval so Evropského parlamentu, kde je členem Výboru pro průmysl, výzkum a energetiku. Křeslo v EP znovu obhájil. Je také místopředsedou ODS (od roku 2014).
V roce 2012 se Evžen Tošenovský zajímal o kandidaturu na funkci prezidenta ČR, v ODS ho však porazil Přemysl Sobotka.Kdo je Evžen Tošenovský? Životopis Evžen Tošenovský, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Evžen Tošenovský

Národnost: česká
Datum narození: 26. února 1956
Místo narození: Ostrava

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Evžen Tošenovský s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Belvedér? Vzpomněli byste si co označuje výraz Antuka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pencak Silat? Znáte termín Tabula rasa?

Klíčová slova: politici, Evžen Tošenovský, politici, wiki, životopis, datum narození, národnost, kdo je Evžen Tošenovský?, Evžen Tošenovský, biografie, zajímavosti, wikipedie, osobnosti, místo narození, lexikon, narození

Pojem Evžen Tošenovský je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Evžen Tošenovský na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Evžen Tošenovský ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Evžen Tošenovský na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Evžen Tošenovský v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Evžen Tošenovský ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Evžen Tošenovský například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Evžen Tošenovský?

Právě jste zjistili Kdo je to Evžen Tošenovský? Kdy se narodil Evžen Tošenovský? Kde se narodil Evžen Tošenovský? Evžen Tošenovský patří do sekce Politici

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Evžen Tošenovský kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Evžen Tošenovský i v jiné kategorii než je politici.