Kdo je to?
Kdo je to Evžen Tošenovský? Životopis Evžen Tošenovský, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Evžen Tošenovský?

Kdo je to Evžen Tošenovský? Stručný životopis

Evžen Tošenovský je původním povoláním systémový inženýr, již dlouhou dobu je politikem. Působil jako primátor Ostravy, do roku 2008 byl i hejtmanem Moravskoslezského kraje. V roce 2009 kandidoval so Evropského parlamentu, kde je členem Výboru pro průmysl, výzkum a energetiku. Křeslo v EP znovu obhájil. Je také místopředsedou ODS (od roku 2014).
V roce 2012 se Evžen Tošenovský zajímal o kandidaturu na funkci prezidenta ČR, v ODS ho však porazil Přemysl Sobotka.Kdo je to Evžen Tošenovský? Životopis Evžen Tošenovský, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Evžen Tošenovský

Národnost: česká
Datum narození: 26. února 1956
Místo narození: Ostrava

Zaujala vás biografie osobnosti Evžen Tošenovský? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Belvedér? Znáte pojem Páčidlo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Svrab? Vzpomenete si na definici slova Lilek?

Klíčová slova: Evžen Tošenovský, význam slova, termín, původ slova, co je to Evžen Tošenovský?, odborný výraz, význam pojmu, kdo to je, wiki, lexikon, informace, přesný výraz, popis, kdo je Evžen Tošenovský?, etymologie, formulace

Pojem Evžen Tošenovský je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Evžen Tošenovský

Hledejte bez špehování slovo Evžen Tošenovský ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Evžen Tošenovský na Youtube

Vyhledat heslo Evžen Tošenovský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Evžen Tošenovský ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Evžen Tošenovský například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Evžen Tošenovský?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Evžen Tošenovský? Kdo to byl Evžen Tošenovský? Kdy se narodil Evžen Tošenovský? Kde se narodil Evžen Tošenovský? Evžen Tošenovský patří do sekce politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Evžen Tošenovský kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Evžen Tošenovský i v jiné kategorii než je politici.