Kdo je to?
Kdo je to Pat a Mat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pat a Mat? Lidé, fikce

Pat a Mat

Co znamená a jaký je význam slova Pat a Mat?

Pat a Mat jsou dva nešikovní kutilové, hrdinové stejnojmenného seriálu. Jedná se o animované postavičky, jejichž autory jsou kreslíř, ilustrátor a karikaturista Vladimír Jiránek a režisér Lubomír Beneš. Původní název seriálu byl …A je to! a vyráběla ho postupně různá studia. Pat a Mat byli vysílání v rámci Večerníčků pro děti.
Hlavní postavy se vždy snaží řešit nějakou nenadálou potíž. Použijí netradiční postupy a nevhodné nástroje, takže problém většinou ještě zhorší a situaci zkomplikují. Problém nakonec nějak vyřeší, ale jejich postup není vůbec efektivní a vzniká zde řada komických situací. Pat a Mat však stále zůstávají optimisty a nic si navzájem nevyčítají, maximálně si zaťukají na čelo, což ovšem znamená i to, že dostali další nápad. Na závěr každého dílu si vzájemně potřesou rukou a pozdraví se.Kdo je to Pat a Mat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pat a Mat? Lidé, fikce

Text s definicí výrazu Pat a Mat doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Movember? Vzpomenete si na definici slova Refinancování? Znáte pojem Nevěra? Vzpomněli byste si na význam slova Expresionismus?

Klíčová slova: heslo, význam slova, pojem, původ slova, formulace, Pat a Mat, co znamená, význam, etymologie, synonymum, význam pojmu, lexikon, popis, fikce, slovo, informace

Pojem Pat a Mat je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo Pat a Mat ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Pat a Mat na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Pat a Mat ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Pat a Mat na Youtube

Najít termín Pat a Mat ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pat a Mat například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pat a Mat

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pat a Mat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pat a Mat? Definice pojmu Pat a Mat se nachází v sekci Fikce

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat informace pojem, definici, text, výraztřeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v fikce.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.