Kdo je to?
Kdo je to Pat a Mat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pat a Mat? Lidé, fikce

Kdo je to Pat a Mat?

Jaký je význam slova Pat a Mat? Co to znamená?

Pat a Mat jsou dva nešikovní kutilové, hrdinové stejnojmenného seriálu. Jedná se o animované postavičky, jejichž autory jsou kreslíř, ilustrátor a karikaturista Vladimír Jiránek a režisér Lubomír Beneš. Původní název seriálu byl …A je to! a vyráběla ho postupně různá studia. Pat a Mat byli vysílání v rámci Večerníčků pro děti.
Hlavní postavy se vždy snaží řešit nějakou nenadálou potíž. Použijí netradiční postupy a nevhodné nástroje, takže problém většinou ještě zhorší a situaci zkomplikují. Problém nakonec nějak vyřeší, ale jejich postup není vůbec efektivní a vzniká zde řada komických situací. Pat a Mat však stále zůstávají optimisty a nic si navzájem nevyčítají, maximálně si zaťukají na čelo, což ovšem znamená i to, že dostali další nápad. Na závěr každého dílu si vzájemně potřesou rukou a pozdraví se.Kdo je to Pat a Mat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pat a Mat? Lidé, fikce

Sdílejte text pojmu Pat a Mat s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Černý kašel? Znáte definici termínu Exhibice? Znáte pojem Afirmace? Pamatujete si definici pojmu Špaldová mouka?

Klíčová slova: pojem, definice, formulace, informace, odborný výraz, Pat a Mat, slovo, vysvětlení, původ slova, fikce, přesný výraz, termín, význam, fikce, heslo, etymologie

Pojem Pat a Mat je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Pat a Mat

Vyhledat heslo Pat a Mat ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Pat a Mat ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Pat a Mat v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Pat a Mat na Youtube

Zkusit najít heslo Pat a Mat ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pat a Mat například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Pat a Mat, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Pat a Mat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pat a Mat? Definice pojmu Pat a Mat se nachází v kategorii Fikce

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Pat a Mat i v jiné části webu než je kategorie fikce.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.