Kdo je to?
Kdo je to, byl Pat a Mat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pat a Mat? Lidé, fikce

Kdo je to Pat a Mat?

Jaký je význam slova Pat a Mat? Co to znamená?

Pat a Mat jsou dva nešikovní kutilové, hrdinové stejnojmenného seriálu. Jedná se o animované postavičky, jejichž autory jsou kreslíř, ilustrátor a karikaturista Vladimír Jiránek a režisér Lubomír Beneš. Původní název seriálu byl …A je to! a vyráběla ho postupně různá studia. Pat a Mat byli vysílání v rámci Večerníčků pro děti.
Hlavní postavy se vždy snaží řešit nějakou nenadálou potíž. Použijí netradiční postupy a nevhodné nástroje, takže problém většinou ještě zhorší a situaci zkomplikují. Problém nakonec nějak vyřeší, ale jejich postup není vůbec efektivní a vzniká zde řada komických situací. Pat a Mat však stále zůstávají optimisty a nic si navzájem nevyčítají, maximálně si zaťukají na čelo, což ovšem znamená i to, že dostali další nápad. Na závěr každého dílu si vzájemně potřesou rukou a pozdraví se.Kdo je to, byl Pat a Mat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pat a Mat? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Pat a Mat? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Černý kašel? Vzpomenete si na definici slova Velikonoce? Znáte pojem Tachykardie? Vzpomněli byste si na význam slova DLNA?

Klíčová slova: heslo, přesný význam, vysvětlení, slovo, popis, Pat a Mat, formulace, lexikon, původ slova, význam, termín, význam pojmu, informace, co je to Pat a Mat?, co znamená, popis

Pojem Pat a Mat je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Pat a Mat v následujících zdrojích

Hledat heslo Pat a Mat ve Wikislovníku

Hledat frázi Pat a Mat na Google.cz

Hledat termín Pat a Mat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Pat a Mat ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pat a Mat například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Pat a Mat, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pat a Mat? Kdo to byl Pat a Mat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pat a Mat? Definice pojmu Pat a Mat je v kategorii fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Pat a Mat i v jiné sekci než je kategorie fikce.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.