Kdo je to?
Kdo je to, byl Pat a Mat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pat a Mat? Lidé, fikce

Kdo je to Pat a Mat?

Jaký je význam slova Pat a Mat? Co to znamená?

Pat a Mat jsou dva nešikovní kutilové, hrdinové stejnojmenného seriálu. Jedná se o animované postavičky, jejichž autory jsou kreslíř, ilustrátor a karikaturista Vladimír Jiránek a režisér Lubomír Beneš. Původní název seriálu byl …A je to! a vyráběla ho postupně různá studia. Pat a Mat byli vysílání v rámci Večerníčků pro děti.
Hlavní postavy se vždy snaží řešit nějakou nenadálou potíž. Použijí netradiční postupy a nevhodné nástroje, takže problém většinou ještě zhorší a situaci zkomplikují. Problém nakonec nějak vyřeší, ale jejich postup není vůbec efektivní a vzniká zde řada komických situací. Pat a Mat však stále zůstávají optimisty a nic si navzájem nevyčítají, maximálně si zaťukají na čelo, což ovšem znamená i to, že dostali další nápad. Na závěr každého dílu si vzájemně potřesou rukou a pozdraví se.Kdo je to, byl Pat a Mat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pat a Mat? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Pat a Mat? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Iphone? Rozumíte pojmu Svrab? Znáte pojem Kolonie? Znáte pojem Červené maso?

Klíčová slova: Pat a Mat, formulace, přesný význam, co je to Pat a Mat?, slovo, odborný výraz, definice, lexikon, termín, co znamená, wiki, původ slova, přesný výraz, kdo to je, popis, pojem

Pojem Pat a Mat je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Pat a Mat zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Pat a Mat ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Pat a Mat ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Pat a Mat ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Pat a Mat ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pat a Mat například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pat a Mat

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pat a Mat? Kdo to byl Pat a Mat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pat a Mat? Definice pojmu Pat a Mat patří do sekce fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Pat a Mat v jiné sekci než fikce.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.