Kdo je to?
Kdo je to, byl Pat a Mat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pat a Mat? Lidé, fikce

Kdo je to Pat a Mat?

Jaký je význam slova Pat a Mat? Co to znamená?

Pat a Mat jsou dva nešikovní kutilové, hrdinové stejnojmenného seriálu. Jedná se o animované postavičky, jejichž autory jsou kreslíř, ilustrátor a karikaturista Vladimír Jiránek a režisér Lubomír Beneš. Původní název seriálu byl …A je to! a vyráběla ho postupně různá studia. Pat a Mat byli vysílání v rámci Večerníčků pro děti.
Hlavní postavy se vždy snaží řešit nějakou nenadálou potíž. Použijí netradiční postupy a nevhodné nástroje, takže problém většinou ještě zhorší a situaci zkomplikují. Problém nakonec nějak vyřeší, ale jejich postup není vůbec efektivní a vzniká zde řada komických situací. Pat a Mat však stále zůstávají optimisty a nic si navzájem nevyčítají, maximálně si zaťukají na čelo, což ovšem znamená i to, že dostali další nápad. Na závěr každého dílu si vzájemně potřesou rukou a pozdraví se.Kdo je to, byl Pat a Mat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pat a Mat? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Pat a Mat s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Iphone? Pamatujete si definici pojmu Hinduismus? Znáte pojem Kolonie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Urologie?

Klíčová slova: pojem, význam slova, Pat a Mat, formulace, informace, slovo, přesný význam, význam, fikce, kdo je Pat a Mat?, etymologie, heslo, co znamená, přesný výraz, synonymum, lexikon

Pojem Pat a Mat je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Pat a Mat ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Pat a Mat ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Pat a Mat na Google.cz

Hledat termín Pat a Mat ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pat a Mat například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Pat a Mat? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pat a Mat? Kdo to byl Pat a Mat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pat a Mat? Definice pojmu Pat a Mat je v sekci fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Pat a Mat i v jiné kategorii než je sekce fikce.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.