Kdo je to?
Kdo je to, byl Pat a Mat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pat a Mat? Lidé, fikce

Kdo je to Pat a Mat?

Jaký je význam slova Pat a Mat? Co to znamená?

Pat a Mat jsou dva nešikovní kutilové, hrdinové stejnojmenného seriálu. Jedná se o animované postavičky, jejichž autory jsou kreslíř, ilustrátor a karikaturista Vladimír Jiránek a režisér Lubomír Beneš. Původní název seriálu byl …A je to! a vyráběla ho postupně různá studia. Pat a Mat byli vysílání v rámci Večerníčků pro děti.
Hlavní postavy se vždy snaží řešit nějakou nenadálou potíž. Použijí netradiční postupy a nevhodné nástroje, takže problém většinou ještě zhorší a situaci zkomplikují. Problém nakonec nějak vyřeší, ale jejich postup není vůbec efektivní a vzniká zde řada komických situací. Pat a Mat však stále zůstávají optimisty a nic si navzájem nevyčítají, maximálně si zaťukají na čelo, což ovšem znamená i to, že dostali další nápad. Na závěr každého dílu si vzájemně potřesou rukou a pozdraví se.Kdo je to, byl Pat a Mat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pat a Mat? Lidé, fikce

Tento text (Pat a Mat) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Introvert? Vzpomněli byste si co znamená slovo Jarmulka? Znáte pojem Averze? Víte co je Trojčlenka?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, wiki, přesný význam, odborný výraz, význam, kdo je Pat a Mat?, informace, co je to Pat a Mat?, formulace, Pat a Mat, etymologie, fikce, přesný výraz, definice, lexikon

Pojem Pat a Mat je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Pat a Mat

Hledat slovo Pat a Mat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Pat a Mat ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Pat a Mat ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Pat a Mat ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pat a Mat například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pat a Mat

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pat a Mat? Kdo to byl Pat a Mat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pat a Mat? Definice pojmu Pat a Mat je v kategorii fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Pat a Mat hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.