Kdo je to?
Kdo je to Pat a Mat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pat a Mat? Lidé, fikce

Kdo je to Pat a Mat?

Jaký je význam slova Pat a Mat? Co to znamená?

Pat a Mat jsou dva nešikovní kutilové, hrdinové stejnojmenného seriálu. Jedná se o animované postavičky, jejichž autory jsou kreslíř, ilustrátor a karikaturista Vladimír Jiránek a režisér Lubomír Beneš. Původní název seriálu byl …A je to! a vyráběla ho postupně různá studia. Pat a Mat byli vysílání v rámci Večerníčků pro děti.
Hlavní postavy se vždy snaží řešit nějakou nenadálou potíž. Použijí netradiční postupy a nevhodné nástroje, takže problém většinou ještě zhorší a situaci zkomplikují. Problém nakonec nějak vyřeší, ale jejich postup není vůbec efektivní a vzniká zde řada komických situací. Pat a Mat však stále zůstávají optimisty a nic si navzájem nevyčítají, maximálně si zaťukají na čelo, což ovšem znamená i to, že dostali další nápad. Na závěr každého dílu si vzájemně potřesou rukou a pozdraví se.Kdo je to Pat a Mat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pat a Mat? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Pat a Mat? Potom se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Černý kašel? Víte co je Elektronická evidence tržeb? Znáte pojem Hologram? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zoom?

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, informace, Pat a Mat, Pat a Mat, původ slova, význam slova, fikce, pojem, popis, wiki, vysvětlení, definice, heslo

Pojem Pat a Mat je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít termín Pat a Mat ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Pat a Mat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Pat a Mat na Google.cz

Vyhledat pojem Pat a Mat ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Pat a Mat ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pat a Mat například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pat a Mat

Právě jste zjistili Kdo je to Pat a Mat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pat a Mat? Definice pojmu Pat a Mat se nachází v kategorii Fikce

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme zkusit nalézt výraz, slovo, definici, termín například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie fikce.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.