Kdo je to?
Kdo je Jenovéfa Boková? Životopis Jenovéfa Boková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Jenovéfa Boková?

Kdo je Jenovéfa Boková? Životopis, informace, biografie, herectví

Jenovéfa Boková je mladá úspěšná herečka a houslistka. Je nositelkou ceny Český lev za ztvárnění postavy Anežky ve filmovém dramatu chvilky. Cenu obdržela jako nejlepší herečka v hlavní roli.
Jenovéfa Boková pochází z umělecké rodiny, jejím otcem je aktivista John Bok, matka Jitka je sochařkou a herectví se věnuje i její sestra. Hrála také ve filmu Občanský průkaz. Hře na housle se věnuje ve skupině Wunder Bar Band a v uskupení Comenius Quartet.Kdo je Jenovéfa Boková? Životopis Jenovéfa Boková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Jenovéfa Boková

Národnost: česká
Datum narození: 16. květen 1992
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jenovéfa Boková s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Jádrová omítka? Pamatujete si definici pojmu Plná moc? Vzpomenete si na definici slova Rezistor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cuckold?

Klíčová slova: život, životopis, místo narození, wikipedie, informace, popis, kdo je Jenovéfa Boková?, herectví, osobnosti, herectví, lexikon, kdy se narodila Jenovéfa Boková?, kde se narodila Jenovéfa Boková?, biografie, osobnost, narození

Pojem Jenovéfa Boková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat termín Jenovéfa Boková ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Jenovéfa Boková ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Jenovéfa Boková na Youtube

Vyhledat heslo Jenovéfa Boková ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jenovéfa Boková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jenovéfa Boková například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jenovéfa Boková

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Jenovéfa Boková? Kdy se narodila Jenovéfa Boková? Kde se narodila Jenovéfa Boková? Jenovéfa Boková se nachází v kategorii Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Jenovéfa Boková dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jenovéfa Boková i v jiné kategorii než je herectví.