Kdo je to?
Kdo je to Jenovéfa Boková? Životopis Jenovéfa Boková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jenovéfa Boková?

Kdo je to Jenovéfa Boková? Stručný životopis

Jenovéfa Boková je mladá úspěšná herečka a houslistka. Je nositelkou ceny Český lev za ztvárnění postavy Anežky ve filmovém dramatu chvilky. Cenu obdržela jako nejlepší herečka v hlavní roli.
Jenovéfa Boková pochází z umělecké rodiny, jejím otcem je aktivista John Bok, matka Jitka je sochařkou a herectví se věnuje i její sestra. Hrála také ve filmu Občanský průkaz. Hře na housle se věnuje ve skupině Wunder Bar Band a v uskupení Comenius Quartet.Kdo je to Jenovéfa Boková? Životopis Jenovéfa Boková, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Jenovéfa Boková

Národnost: česká
Datum narození: 16. květen 1992
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jenovéfa Boková sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Ženská obřízka? Znáte termín Alpaka? Vzpomenete si na definici slova Loden? Víte, co je to Cholerik?

Klíčová slova: wiki, co je to Jenovéfa Boková?, původ slova, popis, co znamená, přesný výraz, definice, slovo, heslo, informace, termín, etymologie, význam pojmu, odborný výraz, herectví, přesný význam

Pojem Jenovéfa Boková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Jenovéfa Boková

Hledat videa s názvem Jenovéfa Boková na Youtube

Vyhledat pojem Jenovéfa Boková ve Wikipedii

Najít termín Jenovéfa Boková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Jenovéfa Boková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jenovéfa Boková například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Jenovéfa Boková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jenovéfa Boková? Kdo to byl Jenovéfa Boková? Kdy se narodil Jenovéfa Boková? Kde se narodil Jenovéfa Boková? Jenovéfa Boková patří do sekce herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jenovéfa Boková kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jenovéfa Boková i v jiné kategorii než je herectví.