Kdo je to?
Kdo je to Jenovéfa Boková? Životopis Jenovéfa Boková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jenovéfa Boková?

Kdo je to Jenovéfa Boková? Stručný životopis

Jenovéfa Boková je mladá úspěšná herečka a houslistka. Je nositelkou ceny Český lev za ztvárnění postavy Anežky ve filmovém dramatu chvilky. Cenu obdržela jako nejlepší herečka v hlavní roli.
Jenovéfa Boková pochází z umělecké rodiny, jejím otcem je aktivista John Bok, matka Jitka je sochařkou a herectví se věnuje i její sestra. Hrála také ve filmu Občanský průkaz. Hře na housle se věnuje ve skupině Wunder Bar Band a v uskupení Comenius Quartet.Kdo je to Jenovéfa Boková? Životopis Jenovéfa Boková, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Jenovéfa Boková

Národnost: česká
Datum narození: 16. květen 1992
Místo narození: Praha

Tento text (Jenovéfa Boková) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Vlys? Rozumíte pojmu Hypomanie? Vzpomenete si na definici slova Adjudikace? Znáte pojem Tantrická masáž?

Klíčová slova: slovo, synonymum, popis, informace, heslo, termín, kdo to je, přesný význam, Jenovéfa Boková, původ slova, formulace, přesný výraz, odborný výraz, wiki, význam slova, definice

Pojem Jenovéfa Boková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jenovéfa Boková ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Jenovéfa Boková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Jenovéfa Boková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Jenovéfa Boková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jenovéfa Boková například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Jenovéfa Boková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jenovéfa Boková? Kdo to byl Jenovéfa Boková? Kdy se narodil Jenovéfa Boková? Kde se narodil Jenovéfa Boková? Jenovéfa Boková je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jenovéfa Boková třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jenovéfa Boková i v jiné kategorii než je herectví.