Kdo je to?
Kdo je Jenovéfa Boková? Životopis Jenovéfa Boková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Jenovéfa Boková?

Kdo je Jenovéfa Boková? Životopis, informace, biografie, herectví

Jenovéfa Boková je mladá úspěšná herečka a houslistka. Je nositelkou ceny Český lev za ztvárnění postavy Anežky ve filmovém dramatu chvilky. Cenu obdržela jako nejlepší herečka v hlavní roli.
Jenovéfa Boková pochází z umělecké rodiny, jejím otcem je aktivista John Bok, matka Jitka je sochařkou a herectví se věnuje i její sestra. Hrála také ve filmu Občanský průkaz. Hře na housle se věnuje ve skupině Wunder Bar Band a v uskupení Comenius Quartet.



Kdo je Jenovéfa Boková? Životopis Jenovéfa Boková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Jenovéfa Boková

Národnost: česká
Datum narození: 16. květen 1992
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Jenovéfa Boková? Pak se podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Jádrová omítka? Vzpomněli byste si na význam slova Hematologie? Vzpomenete si na definici slova Chlorela? Znáte definici termínu Nostalgie?

Klíčová slova: wikipedie, herectví, Jenovéfa Boková, zajímavosti, kdy se narodila Jenovéfa Boková?, osobnost, život, lexikon, osobnosti, biografie, místo narození, wiki, vysvětlení, datum narození, národnost, popis

Pojem Jenovéfa Boková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Jenovéfa Boková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Jenovéfa Boková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Jenovéfa Boková ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Jenovéfa Boková na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jenovéfa Boková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Jenovéfa Boková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jenovéfa Boková? Kdy se narodila Jenovéfa Boková? Kde se narodila Jenovéfa Boková? Jenovéfa Boková je v sekci Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jenovéfa Boková řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jenovéfa Boková i v jiné kategorii než je herectví.