Kdo je to?
Kdo je to Agenturní pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Agenturní pracovník? Lidé, profese

Kdo je to Agenturní pracovník?

Co znamená a jaký je význam slova Agenturní pracovník?

Agenturní pracovník je takový zaměstnanec, který má uzavřenou pracovní smlouvu s pracovní agenturou a nikoli se zaměstnavatel, pro kterého pracuje.
Pracovní agentura uzavře s daným pracovníkem smlouvu (často některou z pracovních dohod, které postrádají zaměstnanecké výhody pracovní smlouvy). Poté ho vysílá vykonávat práci do firem, se kterými má sama uzavřenou smlouvu.
Agenturní pracovníky firmy často využívají v případě sezónních prací.
Pro pracovníka znamená práce pro pracovní agenturu menší stabilitu než klasické zaměstnání. Na druhou stranu je tato varianta flexibilnější a umožňuje najít práci i v případě zhoršené situace na trhu práce.Kdo je to Agenturní pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Agenturní pracovník? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Agenturní pracovník s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Puntíkovaný trikot? Víte co je Voluntarismus? Vzpomenete si na definici slova Adekvátní? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fara?

Klíčová slova: profese, Agenturní pracovník, formulace, heslo, profese, přesný výraz, slovo, synonymum, pojem, význam slova, lexikon, wikipedie, význam, Agenturní pracovník, etymologie, vysvětlení

Pojem Agenturní pracovník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Agenturní pracovník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Agenturní pracovník ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Agenturní pracovník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Agenturní pracovník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Agenturní pracovník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Agenturní pracovník například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Agenturní pracovník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Agenturní pracovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Agenturní pracovník? Definice pojmu Agenturní pracovník patří do sekce Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.