Kdo je to?
Kdo je to Agenturní pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Agenturní pracovník? Lidé, profese

Kdo je to Agenturní pracovník?

Jaký je význam slova Agenturní pracovník? Co to znamená?

Agenturní pracovník je takový zaměstnanec, který má uzavřenou pracovní smlouvu s pracovní agenturou a nikoli se zaměstnavatel, pro kterého pracuje.
Pracovní agentura uzavře s daným pracovníkem smlouvu (často některou z pracovních dohod, které postrádají zaměstnanecké výhody pracovní smlouvy). Poté ho vysílá vykonávat práci do firem, se kterými má sama uzavřenou smlouvu.
Agenturní pracovníky firmy často využívají v případě sezónních prací.
Pro pracovníka znamená práce pro pracovní agenturu menší stabilitu než klasické zaměstnání. Na druhou stranu je tato varianta flexibilnější a umožňuje najít práci i v případě zhoršené situace na trhu práce.Kdo je to Agenturní pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Agenturní pracovník? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Agenturní pracovník? Pak se podělte s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Papiňák? Vzpomenete si na definici slova Akumulátor? Vzpomenete si na definici slova Hip hop? Vzpomněli byste si na význam slova Detenční zařízení?

Klíčová slova: Agenturní pracovník, pojem, popis, přesný výraz, význam pojmu, vysvětlení, co znamená, přesný výraz, synonymum, definice, wiki, význam, odborný výraz, wikipedie, formulace, profese

Pojem Agenturní pracovník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Agenturní pracovník doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Agenturní pracovník na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Agenturní pracovník ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Agenturní pracovník na Google obrázcích

Hledat výraz Agenturní pracovník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Agenturní pracovník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Agenturní pracovník například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Agenturní pracovník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Agenturní pracovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Agenturní pracovník? Definice pojmu Agenturní pracovník je v kategorii Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat informace pojem, výraz,termín, heslo například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Agenturní pracovník hledat i v jiných kategoriích (než profese).