Kdo je to?
Kdo je to Agenturní pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Agenturní pracovník? Lidé, profese

Kdo je to Agenturní pracovník?

Co znamená a jaký je význam slova Agenturní pracovník?

Agenturní pracovník je takový zaměstnanec, který má uzavřenou pracovní smlouvu s pracovní agenturou a nikoli se zaměstnavatel, pro kterého pracuje.
Pracovní agentura uzavře s daným pracovníkem smlouvu (často některou z pracovních dohod, které postrádají zaměstnanecké výhody pracovní smlouvy). Poté ho vysílá vykonávat práci do firem, se kterými má sama uzavřenou smlouvu.
Agenturní pracovníky firmy často využívají v případě sezónních prací.
Pro pracovníka znamená práce pro pracovní agenturu menší stabilitu než klasické zaměstnání. Na druhou stranu je tato varianta flexibilnější a umožňuje najít práci i v případě zhoršené situace na trhu práce.Kdo je to Agenturní pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Agenturní pracovník? Lidé, profese

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Puntíkovaný trikot? Víte, co je to Rašelina? Vzpomenete si na definici slova Moluska? Rozumíte pojmu Astrologie?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, wiki, pojem, profese, přesný význam, slovo, co znamená, lexikon, vysvětlení, význam, informace, heslo, etymologie, synonymum, popis

Pojem Agenturní pracovník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Agenturní pracovník

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Agenturní pracovník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Agenturní pracovník ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Agenturní pracovník ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Agenturní pracovník ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Agenturní pracovník na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Agenturní pracovník například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Agenturní pracovník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Agenturní pracovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Agenturní pracovník? Definice pojmu Agenturní pracovník se nachází v kategorii Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, výraz kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).