Kdo je to?
Kdo je to Agenturní pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Agenturní pracovník? Lidé, profese

Agenturní pracovník

Co znamená a jaký je význam slova Agenturní pracovník?

Agenturní pracovník je takový zaměstnanec, který má uzavřenou pracovní smlouvu s pracovní agenturou a nikoli se zaměstnavatel, pro kterého pracuje.
Pracovní agentura uzavře s daným pracovníkem smlouvu (často některou z pracovních dohod, které postrádají zaměstnanecké výhody pracovní smlouvy). Poté ho vysílá vykonávat práci do firem, se kterými má sama uzavřenou smlouvu.
Agenturní pracovníky firmy často využívají v případě sezónních prací.
Pro pracovníka znamená práce pro pracovní agenturu menší stabilitu než klasické zaměstnání. Na druhou stranu je tato varianta flexibilnější a umožňuje najít práci i v případě zhoršené situace na trhu práce.Kdo je to Agenturní pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Agenturní pracovník? Lidé, profese

Tento text (Agenturní pracovník) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Šejkr? Víte co je Světlík? Vzpomenete si na definici slova Transparentní účet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Minela?

Klíčová slova: Agenturní pracovník, vysvětlení, pojem, termín, wikipedie, profese, popis, informace, wiki, etymologie, profese, Agenturní pracovník, heslo, definice, lexikon, formulace

Pojem Agenturní pracovník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem Agenturní pracovník na Google.cz

Hledat frázi Agenturní pracovník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Agenturní pracovník ve Wikipedii

Hledat termín Agenturní pracovník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Agenturní pracovník na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Agenturní pracovník například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Agenturní pracovník

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Agenturní pracovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Agenturní pracovník? Definice pojmu Agenturní pracovník patří do kategorie Profese

Kategorie profese, stavar, agenturní pracovník, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Agenturní pracovník i jinde než v sekci než v profese.