Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudce? Lidé, profese

Kdo je to Soudce?

Jaký je význam slova Soudce? Co to znamená?

Soudce je pověřená osoba, která u soudu rozhoduje o sporných věcech, především právních. Soudce musí být nestranný a nezávislý (v opačném případě se hovoří o podjatosti). Aby se někdo mohl stát soudcem, musí mít alespoň 3 roky praxe, být občanem ČR, právnické vzdělání, musí být bezúhonný a minimální požadovaný věk je 30 let.Kdo je to, byl Soudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudce? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Soudce? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Verš? Znáte termín Kolonoskopie? Znáte termín Rámcová smlouva? Víte, co je to Štukování?

Klíčová slova: profese, slovo, přesný význam, popis, význam slova, odborný výraz, formulace, Soudce, pojem, původ slova, vysvětlení, lexikon, co znamená, popis, význam pojmu, co je to Soudce?

Pojem Soudce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Soudce ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Soudce na Youtube

Hledat termín Soudce ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Soudce ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudce například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Soudce, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Soudce? Kdo to byl Soudce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudce? Definice pojmu Soudce je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Soudce i v jiné sekci než je kategorie profese.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.