Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudce? Lidé, profese

Kdo je to Soudce?

Jaký je význam slova Soudce? Co to znamená?

Soudce je pověřená osoba, která u soudu rozhoduje o sporných věcech, především právních. Soudce musí být nestranný a nezávislý (v opačném případě se hovoří o podjatosti). Aby se někdo mohl stát soudcem, musí mít alespoň 3 roky praxe, být občanem ČR, právnické vzdělání, musí být bezúhonný a minimální požadovaný věk je 30 let.Kdo je to, byl Soudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudce? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Soudce sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Verš? Vzpomněli byste si co znamená slovo Font? Znáte termín Rámcová smlouva? Víte co je Trdelník?

Klíčová slova: Soudce, kdo to je, původ slova, formulace, synonymum, popis, co znamená, odborný výraz, definice, lexikon, slovo, heslo, přesný výraz, význam slova, co je to Soudce?, přesný význam

Pojem Soudce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Soudce v následujících zdrojích

Hledat termín Soudce ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Soudce ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Soudce na Google.cz

Zkusit najít Soudce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudce například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Soudce

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Soudce? Kdo to byl Soudce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudce? Definice pojmu Soudce patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.