Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudce? Lidé, profese

Kdo je to Soudce?

Jaký je význam slova Soudce? Co to znamená?

Soudce je pověřená osoba, která u soudu rozhoduje o sporných věcech, především právních. Soudce musí být nestranný a nezávislý (v opačném případě se hovoří o podjatosti). Aby se někdo mohl stát soudcem, musí mít alespoň 3 roky praxe, být občanem ČR, právnické vzdělání, musí být bezúhonný a minimální požadovaný věk je 30 let.Kdo je to, byl Soudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudce? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Soudce? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Verš? Vzpomněli byste si na význam slova Eternit? Znáte termín Sladěnka? Znáte definici termínu Úsudek?

Klíčová slova: význam pojmu, význam, definice, informace, vysvětlení, kdo to je, formulace, Soudce, popis, přesný výraz, etymologie, pojem, slovo, původ slova, synonymum, kdo je Soudce?

Pojem Soudce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Soudce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Soudce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Soudce ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Soudce ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudce například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Soudce

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Soudce? Kdo to byl Soudce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudce? Definice pojmu Soudce je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Soudce i v jiných kategoriích (než profese).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.