Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudce? Lidé, profese

Kdo je to Soudce?

Jaký je význam slova Soudce? Co to znamená?

Soudce je pověřená osoba, která u soudu rozhoduje o sporných věcech, především právních. Soudce musí být nestranný a nezávislý (v opačném případě se hovoří o podjatosti). Aby se někdo mohl stát soudcem, musí mít alespoň 3 roky praxe, být občanem ČR, právnické vzdělání, musí být bezúhonný a minimální požadovaný věk je 30 let.Kdo je to, byl Soudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudce? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Soudce sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Voucher? Vzpomněli byste si co znamená slovo Chalva? Znáte termín Xanthan? Víte co je Acylpyrin?

Klíčová slova: význam slova, profese, popis, co je to Soudce?, původ slova, co znamená, přesný význam, pojem, definice, synonymum, přesný výraz, termín, etymologie, vysvětlení, informace, význam

Pojem Soudce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Soudce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Soudce ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Soudce ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Soudce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudce například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Soudce, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Soudce? Kdo to byl Soudce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudce? Definice pojmu Soudce se nachází v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Soudce i v jiné kategorii než v profese.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.