Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudce? Lidé, profese

Kdo je to Soudce?

Jaký je význam slova Soudce? Co to znamená?

Soudce je pověřená osoba, která u soudu rozhoduje o sporných věcech, především právních. Soudce musí být nestranný a nezávislý (v opačném případě se hovoří o podjatosti). Aby se někdo mohl stát soudcem, musí mít alespoň 3 roky praxe, být občanem ČR, právnické vzdělání, musí být bezúhonný a minimální požadovaný věk je 30 let.Kdo je to, byl Soudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudce? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Soudce s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Verš? Vzpomněli byste si co označuje výraz Apriori? Znáte termín Sladěnka? Znáte termín Anarchie?

Klíčová slova: význam, přesný význam, wiki, profese, význam pojmu, kdo to je, heslo, etymologie, definice, slovo, odborný výraz, informace, termín, formulace, popis, pojem

Pojem Soudce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Soudce na Google.cz

Hledat heslo Soudce ve Wikislovníku

Najít výraz Soudce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Soudce ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudce například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Soudce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Soudce? Kdo to byl Soudce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudce? Definice pojmu Soudce se nachází v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.