Kdo je to?
Kdo je David Rusňák? Životopis David Rusňák, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je David Rusňák?

Kdo je David Rusňák? Životopis, informace, biografie, podnikání

David Rusňák je známý podnikatel, který se věnuje společensky prospěšné činnosti a sponzoringu. Vydává velké sumy jako dary pro nejrůznější účely. Je většinovým vlastníkem společnosti DRFG. Ta investuje do realit, financí, telekomunikací a podílových fondů. Je absolventem ekonomické a jazykové školy. Po studiu nastoupil do dopravní firmy, o něco později založil firmu vlastní. Vydělané finance dále investoval například do stavební chemie, poradenství, vývoje software a dalšího. Založil řadu dalších společností, které pak sloučil do své investiční skupiny DRFG.
David Rusňák se zaměřuje pouze na podnikání v České republice. Snaží se podporovat mladé podnikatele a sponzoruje i sportovní kluby, především hokej, tenis a kopanou. Je štědrým mecenášem i umělcům a uměleckým podnikům.Kdo je David Rusňák? Životopis David Rusňák, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě David Rusňák

Národnost: česká
Datum narození: 8. září 1978
Místo narození: Labuty

Tento text (David Rusňák) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Ramen? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šifon? Znáte termín Interaktivní tabule? Znáte termín Inteligence?

Klíčová slova: životopis, informace, národnost, biografie, osobnosti, kde se narodil David Rusňák?, David Rusňák, datum narození, kdy se narodil David Rusňák?, lexikon, David Rusňák, wikipedie, místo narození, podnikání, život, zajímavosti

Pojem David Rusňák je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít termín David Rusňák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo David Rusňák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo David Rusňák ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem David Rusňák ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem David Rusňák na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo David Rusňák například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je David Rusňák? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to David Rusňák? Kdy se narodil David Rusňák? Kde se narodil David Rusňák? David Rusňák je v kategorii Podnikání

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka David Rusňák třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Rusňák i v jiné kategorii než je podnikání.