Kdo je to?
Kdo je to David Rusňák? Životopis David Rusňák, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to David Rusňák?

Kdo je to David Rusňák? Stručný životopis

David Rusňák je známý podnikatel, který se věnuje společensky prospěšné činnosti a sponzoringu. Vydává velké sumy jako dary pro nejrůznější účely. Je většinovým vlastníkem společnosti DRFG. Ta investuje do realit, financí, telekomunikací a podílových fondů. Je absolventem ekonomické a jazykové školy. Po studiu nastoupil do dopravní firmy, o něco později založil firmu vlastní. Vydělané finance dále investoval například do stavební chemie, poradenství, vývoje software a dalšího. Založil řadu dalších společností, které pak sloučil do své investiční skupiny DRFG.
David Rusňák se zaměřuje pouze na podnikání v České republice. Snaží se podporovat mladé podnikatele a sponzoruje i sportovní kluby, především hokej, tenis a kopanou. Je štědrým mecenášem i umělcům a uměleckým podnikům.Kdo je to David Rusňák? Životopis David Rusňák, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě David Rusňák

Národnost: česká
Datum narození: 8. září 1978
Místo narození: Labuty

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou David Rusňák sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Nebezpečný odpad? Vzpomněli byste si co označuje výraz Arbitráž? Znáte termín Ad acta? Znáte termín Tiráž?

Klíčová slova: přesný význam, lexikon, původ slova, význam pojmu, definice, co je to David Rusňák?, wiki, význam, kdo je David Rusňák?, kdo to je, slovo, význam slova, vysvětlení, odborný výraz, popis, podnikání

Pojem David Rusňák je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo David Rusňák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem David Rusňák ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo David Rusňák ve Wikipedii

Hledat pojem David Rusňák ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo David Rusňák například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je David Rusňák? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to David Rusňák? Kdo to byl David Rusňák? Kdy se narodil David Rusňák? Kde se narodil David Rusňák? David Rusňák se nachází v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka David Rusňák dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Rusňák i v jiné kategorii než je podnikání.