Kdo je to?
Kdo je David Rusňák? Životopis David Rusňák, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je David Rusňák?

Kdo je David Rusňák? Životopis, informace, biografie, podnikání

David Rusňák je známý podnikatel, který se věnuje společensky prospěšné činnosti a sponzoringu. Vydává velké sumy jako dary pro nejrůznější účely. Je většinovým vlastníkem společnosti DRFG. Ta investuje do realit, financí, telekomunikací a podílových fondů. Je absolventem ekonomické a jazykové školy. Po studiu nastoupil do dopravní firmy, o něco později založil firmu vlastní. Vydělané finance dále investoval například do stavební chemie, poradenství, vývoje software a dalšího. Založil řadu dalších společností, které pak sloučil do své investiční skupiny DRFG.
David Rusňák se zaměřuje pouze na podnikání v České republice. Snaží se podporovat mladé podnikatele a sponzoruje i sportovní kluby, především hokej, tenis a kopanou. Je štědrým mecenášem i umělcům a uměleckým podnikům.Kdo je David Rusňák? Životopis David Rusňák, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě David Rusňák

Národnost: česká
Datum narození: 8. září 1978
Místo narození: Labuty

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou David Rusňák sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Ramen? Znáte definici termínu Kochova vločka? Znáte termín Operační paměť? Pamatujete si definici pojmu Raut?

Klíčová slova: osobnost, David Rusňák, zajímavosti, wiki, lexikon, podnikání, wikipedie, životopis, život, kdo je David Rusňák?, vysvětlení, popis, národnost, narození, kde se narodil David Rusňák?, David Rusňák

Pojem David Rusňák je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi David Rusňák ve Wikislovníku

Hledat výraz David Rusňák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo David Rusňák ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín David Rusňák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem David Rusňák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo David Rusňák například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby David Rusňák

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to David Rusňák? Kdy se narodil David Rusňák? Kde se narodil David Rusňák? David Rusňák je v sekci Podnikání

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka David Rusňák dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Rusňák i v jiné kategorii než je podnikání.