Kdo je to?
Kdo je David Rusňák? Životopis David Rusňák, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

David Rusňák

Kdo je David Rusňák? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

David Rusňák je známý podnikatel, který se věnuje společensky prospěšné činnosti a sponzoringu. Vydává velké sumy jako dary pro nejrůznější účely. Je většinovým vlastníkem společnosti DRFG. Ta investuje do realit, financí, telekomunikací a podílových fondů. Je absolventem ekonomické a jazykové školy. Po studiu nastoupil do dopravní firmy, o něco později založil firmu vlastní. Vydělané finance dále investoval například do stavební chemie, poradenství, vývoje software a dalšího. Založil řadu dalších společností, které pak sloučil do své investiční skupiny DRFG.
David Rusňák se zaměřuje pouze na podnikání v České republice. Snaží se podporovat mladé podnikatele a sponzoruje i sportovní kluby, především hokej, tenis a kopanou. Je štědrým mecenášem i umělcům a uměleckým podnikům.Kdo je David Rusňák? Životopis David Rusňák, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě David Rusňák

Národnost: česká
Datum narození: 8. září 1978
Místo narození: Labuty

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou David Rusňák sdílet s vašimi kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Inkontinence? Vzpomněli byste si co znamená slovo WTF? Znáte termín Aréna? Víte co je Nonsens?

Klíčová slova: život, vysvětlení, lexikon, datum narození, osobnosti, podnikání, kde se narodil David Rusňák?, wikipedie, kdo je David Rusňák?, informace, zajímavosti, David Rusňák, podnikání, narození, místo narození, životopis

Pojem David Rusňák je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo David Rusňák ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem David Rusňák na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem David Rusňák ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín David Rusňák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem David Rusňák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo David Rusňák například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je David Rusňák? Stručná biografie

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to David Rusňák? Kdy se narodil David Rusňák? Kde se narodil David Rusňák? David Rusňák je v sekci Podnikání

Text vytvořen pro Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka David Rusňák třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Rusňák i v jiné kategorii než je podnikání.